Cmentarze online

  • Spotkanie

Cmentarze online

Środa, 28 października 2020

18:00

Free
Kup biletundefinedGoing.

Zbliża się Święto Zmarłych – Zaduszki. Znów odwiedzimy groby naszych najbliższych.
Czy wiecie, że coraz więcej cmentarzy i informacji na temat pochowanych jest dostępnych ONLINE? Nie dość, że możecie znaleźć swoich przodków w bazach, to jeszcze często potwierdzicie ich daty urodzin i śmierci, a także sprawdzicie ich dokładne miejsce pochówku, a także, z kim zostali pochowani.
Już w najbliższą środę, 28 października 2020, o godz. 18 - udział darmowy, wystarczy się zarejestrować tutaj:
https://linkd.pl/c9f7

O cmentarzach, bazach, wraz z wskazówkami opowie Wam Przemysław Lisowski. Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, na którym ukończył studia historyczne ze specjalizacją archiwalna. Przygodę z genealogią rozpoczął ponad 10 lat temu i od samego początku stała się jego pasją. Potomek kresowych młynarzy i małopolskich rzemieślników. W trakcie badań genealogicznych potwierdził lub obalił niejedną rodzinną legendę. Z zamiłowaniem zgłębia historię Krakowa, a także mikrohistorie związane z powiatem dąbrowskim, a także byłym powiatem złoczowskim. W wolnych chwilach indeksuje księgi metrykalne. Członek Stowarzyszenia Twoje Korzenie w Polsce.

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.