Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Co Jest Grane Festival

 • Festiwal
 • Festiwale muzyczne
 • Pop
 • Polskie
 • W plenerze

Co Jest Grane Festival

17-18.06.2022

od 40 zł
Kup bilet

Co Jest Grane Festival wreszcie wraca, po długich dwóch latach przerwy! 17 i 18 czerwca w warszawskich Łazienkach czeka wszystkich, którzy się tam pojawią, świetna zabawa. W ciągu dwóch dni można będzie wysłuchać i zobaczyć dziesięć fantastycznych koncertów.

Tegoroczna odsłona Co Jest Grane Festival odbywa się pod hasłem Women's Voices Edition, a to dlatego, że wokalistek będzie zdecydowanie więcej. Usłyszymy m.in. Darię Zawiałow, Monikę Brodkę, Marię Peszek i Natalię Przybysz. Pojawią się także Krzysztof Zalewski, Karaś/Rogucki, Igo, czyli świetny Igor Walaszek. Wszyscy stęsknili się już za koncertami w cudownej, luźnej, piknikowej atmosferze. Pandemia dała nam popalić, ale wreszcie mamy okazję dobrze się zabawić. Oprócz występów znanych polskich wokalistów organizatorzy Co Jest Grane Festival przewidzieli mnóstwo atrakcji dla dzieci, foodtracki z ofertą przysmaków z różnych części świata. Kobiety pokażą moc, szczególnie w finałowym koncercie "Vomen's Voices Kolektyw". Nie przegapcie tej imprezy, znakomita zabawa w Łazienkach Królewskich gwarantowana!

występują

informacja organizatora

Znamy pełen line-up Co Jest Grane Festival. Woman’s Voices Edition

Tegoroczna edycja Co Jest Grane Festival to powrót w wielkim stylu i z mocnym kobiecym akcentem. Dobrą energię poczujemy już 17 i 18 czerwca w nowej lokalizacji - przepięknym otoczeniu terenu rekreacyjnego przy Łazienkach Królewskich przy ul. Myśliwieckiej 1.

Dla publiczności zagrają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, takie jak: BRODKA, DARIA ZAWIAŁOW, MARIA PESZEK, ZALEWSKI, NATALIA PRZYBYSZ, KARAŚ/ROGUCKI, SORRY BOYS i IGO. Zwieńczeniem obu festiwalowych dni będą koncerty unikalnego kobiecego projektu Women’s Voices Kolektyw, w składzie Paulina Przybysz, Monika Borzym, Brodka, Ania Karwan, Kasia Lins, Margaret, Maria Peszek, Julia Pietrucha i Natalia Przybysz. Kolektyw będzie można usłyszeć tylko na Co Jest Grane Festival.

Na odwiedzających Co Jest Grane Festival czekają koncerty artystów, rozmowy, dyskusje na gorące tematy, spotkania autorskie, strefa dla dzieci i dużo pysznego jedzenia. W tym roku festiwal powraca w odsłonie Women’s Voices Edition. I choć to kobiety stoją za sterami Co Jest Grane Festival, zaprosiły do udziału także mężczyzn – mówią Ania Pruszyńska, dyrektor produkcji eventów i Jacek Zmiczerewski, dyrektor rozwoju biznesu eventów, przedstawiciele Agory S.A. i organizatorzy Co Jest Grane Festivalu.

Tegoroczny Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition tak jak poprzednie edycje, będzie miał piknikowy charakter. Na odwiedzających w każdym wieku czekają oprócz koncertów, doskonałe jedzenie z różnych stron świata w strefie foodtrucków, mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi – między innymi, warsztaty plastyczne i spotkania z bohaterami ulubionych książek, a także rozmowy z artystkami i artystami min. o odwadze i byciu sobą w strefie „BE BRAVE”.

Lineup Co Jest Grane Festival

Festiwalowe bramy otworzą się o godzinie 16.00.

Piątek, 17 czerwca

17.00-18.00 NATALIA PRZYBYSZ 18.30-19.30 KARAŚ/ROGUCKI 20.00-21.00 DARIA ZAWIAŁOW 21.30-22.30 KRZYSZTOF ZALEWSKI 23.00-24.00 WOMEN'S VOICES KOLEKTYW w składzie: Paulina Przybysz, Ania Karwan, Margaret, Natalia Przybysz, Julia Pietrucha

Sobota, 18 czerwca

17.00-18.00 SORRY BOYS 18.30-19.30 IGO 20.00-21.00 MARIA PESZEK 21.30-22.30 BRODKA 23.00-24.00 WOMEN'S VOICES KOLEKTYW w składzie: Paulina Przybysz, Monika Borzym, Kasia Lins, Maria Peszek, Brodka

O Co Jest Grane Festivalu

Bilety Dzieci do 5 lat wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie. Dzieci w wieku 6 do 12 lat płacą połowę ceny. Pozostali mogą kupić bilety jednodniowe (130 zł) lub karnety (199 zł). Bilety dostępne są stacjonarnie w Empiku oraz za pośrednictwem bileterii Empik Bilety, Going App.

Co Jest Grane Festival odbędzie się 17 i 18 czerwca na terenie rekreacyjnym przy Łazienkach Królewskich (Myśliwiecka 1).

Aktualne informacje o festiwalu publikowane są na: FACEBOOK

Organizatorami Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition jest Agora S.A. i Wyborcza.pl. Patronat Honorowy nad festiwalem objął Prezydent M. St. Warszawy. Partnerem głównym festiwalu jest Answear.com, partnerem strategicznym Skoda a partnerem merytorycznym Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Festiwal sponsoruje Perła Browary Lubelskie. Partnerami festiwalu zostali Miasto Stołeczne Warszawa, Instax Fuji Film, Ambasada Szwajcarii, Pandora, Belvedere, Factory Annopol i Ursus, Herbapol, Enel-Med Stomatologia, ESTELL Medycyna i Stomatologia Estetyczna. Patroni medialni: Wysokie Obcasy, Rock Radio, Helios, SundanceTV, KMAG, HIRO, KAMPUS, Radio Nowy Świat, Rytmy.pl, CGM, Noizz.

podobne wydarzenia
 • Festiwal
  Eksperymentalna
  Elektronika
  Festiwale muzyczne
  Polskie
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Sobota, 18 czerwca 2022, 23:00

  Jasna 1, Warszawa, od 60 zł

  Podczas Ephemery nie zabraknie oczywiście muzyki klubowej.  W programie, m.in: ambientowo-noise’owy Croatian Amor (z duńskiej wytwórni Posh Isolation); Kelman Duran i jego hinpotyzujące eksperymenty z reggaetonem; Azu Tiwaline – jej sety pełne są przestrzennych, peruksyjnych brzmień, w których słychać także tunezyjsko–berberyjskie korzenie artystki; związana od dawna z festiwalem Unsound kazachska DJ-ka Nazira, Jana Woodstock z Ukrainy, GWAN z Warszawy oraz  DJ-ki Monster oraz hermeneia. Więcej nazwisk wkrótce!

 • Festiwal
  Festiwale muzyczne
  Rap
  Zagraniczne
  W plenerze
  Zmiana miejsca

  Czwartek, 14 lipca 2022, 15:00

  Global Expo, Warszawa, od 0 zł

  **CLOUT FESTIVAL 2022 - WORLDWIDE RAP FESTIVAL2 DNI - 18 ARTYSTÓW - 13-14 LIPCA - WARSZAWA.**BILETY: sprzedaż od 31 marca na stronie clout.pl, goingapp.pl i w sieci empik
. Ilość ograniczona.“CLOUT” to słowo pochodzące z angielskiej mowy potocznej oznaczające: siłę, sławę, pieniądze, wpływy i styl, czyli wszystko to, z czym kojarzą się raperzy.To właśnie dlatego na CLOUT Festival wystąpi aż 12 artystów światowego formatu, oraz 6 polskich artystów nowej fali.Większość zagranicznych raperów odwiedzi Polskę po raz pierwszy.
CLOUT festival to nie tylko muzyka, to także święto kultury “urban”. Integralną częścią festiwalu będzie Hypemarket - targi mody i kultury ulicznej, na których zaprezentują się najlepsi, spośród setek wystawców poprzednich edycji.Partnerzy medialni wydarzenia:newonce.net | newonce.radio | NOIZZ.pl | Rap Genius Polska | Popkiller | Going. | TraPL | rapnews.pl | FRESH N DOPE | SAJKO
Organizatorzy: BIG idea & Hypetalk
Visual arts: Ribowski

 • Festiwal
  Indie
  Elektronika
  Festiwale muzyczne
  Alternatywa
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Zagraniczne
  W plenerze

  Piątek, 9 września 2022, 15:00

  Lotnisko Bemowo / Babice, Warszawa, od 249 zł

  Między 9 a 10 września 2022 na warszawskim Lotnisku Bemowo odbędzie się festiwal ON AIR - połączenie długo wyczekiwanych przez polską publiczność artystów, najwyższej jakości produkcji i klimatu zwiastującego koniec lata. Pierwszymi gwiazdami festiwalu są: Jorja Smith, Tame Impala, Celeste, The Comet is Coming, Tash Sultana, Alexandra Savior, Baasch i Ralph Kaminski.Na ON AIR Festival 2022 zagrają również Jamie xx, Kaśka Sochacka, Polo & Pan, Otsochodzi i Noah Cyrus.Ideą festiwalu jest łączenie różnych gatunków muzycznych - od indie rockowych szlagierów, przez pop i hip hop, po muzykę eksperymentalną. Najważniejsza jest miłość do muzyki i dobrej zabawy!Zobacz więcej na: onairfestival.pl