Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Co Jest Grane Festival

 • Festiwal
 • Festiwale muzyczne
 • Pop
 • Polskie
 • W plenerze

Co Jest Grane Festival

Co Jest Grane Festival wreszcie wraca, po długich dwóch latach przerwy! 17 i 18 czerwca w warszawskich Łazienkach czeka wszystkich, którzy się tam pojawią, świetna zabawa. W ciągu dwóch dni można będzie wysłuchać i zobaczyć dziesięć fantastycznych koncertów.

Tegoroczna odsłona Co Jest Grane Festival odbywa się pod hasłem Women's Voices Edition, a to dlatego, że wokalistek będzie zdecydowanie więcej. Usłyszymy m.in. Darię Zawiałow, Monikę Brodkę, Marię Peszek i Natalię Przybysz. Pojawią się także Krzysztof Zalewski, Karaś/Rogucki, Igo, czyli świetny Igor Walaszek. Wszyscy stęsknili się już za koncertami w cudownej, luźnej, piknikowej atmosferze. Pandemia dała nam popalić, ale wreszcie mamy okazję dobrze się zabawić. Oprócz występów znanych polskich wokalistów organizatorzy Co Jest Grane Festival przewidzieli mnóstwo atrakcji dla dzieci, foodtracki z ofertą przysmaków z różnych części świata. Kobiety pokażą moc, szczególnie w finałowym koncercie "Vomen's Voices Kolektyw". Nie przegapcie tej imprezy, znakomita zabawa w Łazienkach Królewskich gwarantowana!

występują

informacja organizatora

Oczekiwany Co Jest Grane Festival 
wraca po 2-letniej pandemicznej przerwie! Ulubiony miejski festiwal w tym roku kręci się wokół kobiet – to będzie Woman’s Voices Edition.

Topowi artyści, 10 wspaniałych koncertów w ciągu dwóch dni, swobodna piknikowa atmosfera, festiwalowe spotkania i rozmowy, moc atrakcji familijnych dla rodzin z dziećmi, a także to co nieodłącznie kojarzy się z festiwalami - czyli najlepsze foodtracki z kuchnią z całego świata – to tylko wybrane atrakcje tegorocznej edycji „Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition”, który odbędzie się 17 i 18 czerwca w Łazienkach Królewskich 
w Warszawie, przy ul. Myśliwieckiej 1.

W tym roku zobaczymy Co Jest Grane Festival w nowej odsłonie, jako Women’s Voices Edition. Stery zarówno na scenie jak i poza nią w większości przejmą kobiety. Choć nie zabraknie także znanych męskich twórców, to całość festiwalu – począwszy od wyboru repertuaru, scenografii, aż po finałowy koncert „Women’s Voices Kolektyw” znajdzie się w mocy i rękach wyjątkowych artystek.

Pierwsze gwiazdy jakie wystąpią na festiwalu to: BRODKA, DARIA ZAWIAŁOW, MARIA PESZEK, ZALEWSKI i IGO. Ale to nie koniec fantastycznych muzycznych niespodzianek. Organizatorzy kolejne karty odkryją jeszcze przed majówką.

Organizatorem wydarzenia jest Agora SA i Wyborcza.pl.

Partnerem Głównym jest Answear.com

Sponsorem Perła Browary Lubelskie

Partnerem Merytorycznym: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

INFO O FESTIWALU:

PIĄTEK I SOBOTA 17 i 18 CZERWCA

ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE/MYŚLIWIECKA 1

OTWARCIE BRAM/WEJŚCIE NA TEREN FESTIWALU: GODZ. 16.00

START KONCERTÓW: GODZ. 17.00

KONIEC KONCERTÓW: 00.30

ZAMKNIĘCIE BRAM: 01:00

bilety
I dzień - final call
od 130
II dzień - final call
od 130
Karnet dwudniowy - final call
od 199
I dzień - final call - ulgowy
od 65
II dzień - final call - ulgowy
od 65
Karnet - final call - ulgowy
od 99.5
podobne wydarzenia
 • Festiwal
  Eksperymentalna
  Elektronika
  Festiwale muzyczne
  Polskie
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Sobota, 18 czerwca 2022, 22:00

  Jasna 1, Warszawa, od 60 zł

  Podczas Ephemery nie zabraknie oczywiście muzyki klubowej.  W programie, m.in: ambientowo-noise’owy Croatian Amor (z duńskiej wytwórni Posh Isolation); Kelman Duran i jego hinpotyzujące eksperymenty z reggaetonem; Azu Tiwaline – jej sety pełne są przestrzennych, peruksyjnych brzmień, w których słychać także tunezyjsko–berberyjskie korzenie artystki; związana od dawna z festiwalem Unsound kazachska DJ-ka Nazira, Jana Woodstock z Ukrainy, GWAN z Warszawy oraz  DJ-ki Monster oraz hermeneia. Więcej nazwisk wkrótce!

 • Festiwal
  Festiwale muzyczne
  Rap
  Zagraniczne
  W plenerze

  Czwartek, 14 lipca 2022, 15:00

  Global Expo, Warszawa, od 0 zł

  **CLOUT FESTIVAL 2022 - WORLDWIDE RAP FESTIVAL2 DNI - 18 ARTYSTÓW - 13-14 LIPCA - WARSZAWA.**BILETY: sprzedaż od 31 marca na stronie clout.pl, goingapp.pl i w sieci empik
. Ilość ograniczona.“CLOUT” to słowo pochodzące z angielskiej mowy potocznej oznaczające: siłę, sławę, pieniądze, wpływy i styl, czyli wszystko to, z czym kojarzą się raperzy.To właśnie dlatego na CLOUT Festival wystąpi aż 12 artystów światowego formatu, oraz 6 polskich artystów nowej fali.Większość zagranicznych raperów odwiedzi Polskę po raz pierwszy.
CLOUT festival to nie tylko muzyka, to także święto kultury “urban”. Integralną częścią festiwalu będzie Hypemarket - targi mody i kultury ulicznej, na których zaprezentują się najlepsi, spośród setek wystawców poprzednich edycji.Partnerzy medialni wydarzenia:newonce.net | newonce.radio | NOIZZ.pl | Rap Genius Polska | Popkiller | Going. | TraPL | rapnews.pl | FRESH N DOPE | SAJKO
Organizatorzy: BIG idea & Hypetalk
Visual arts: Ribowski

 • Festiwal
  Indie
  Elektronika
  Festiwale muzyczne
  Alternatywa
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Zagraniczne
  W plenerze

  Piątek, 9 września 2022, 15:00

  Lotnisko Bemowo / Babice, Warszawa, od 249 zł

  Między 9 a 10 września 2022 na warszawskim Lotnisku Bemowo odbędzie się festiwal ON AIR - połączenie długo wyczekiwanych przez polską publiczność artystów, najwyższej jakości produkcji i klimatu zwiastującego koniec lata. Pierwszymi gwiazdami festiwalu są : Jorja Smith, Tame Impala, Celeste, The Comet is Coming, Tash Sultana, Alexandra Savior, Baasch i Ralph Kaminski.Ideą festiwalu jest łączenie różnych gatunków muzycznych - od indie rockowych szlagierów, przez pop i hip hop, po muzykę eksperymentalną. Najważniejsza jest miłość do muzyki i dobrej zabawy!Zobacz więcej na: onairfestival.pl