Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

„Cruda” Collectif À Sens Unique (Francja) | Incydent Polski

  • Teatr

„Cruda” Collectif À Sens Unique (Francja) | Incydent Polski

Sobota, 23 kwietnia 2022

20:00

od 10 zł
informacja organizatora

Ten spektakl to pełne humoru zanurzenie się w przeszłość byłej gimnastyczki. Choć była uzdolniona, a nawet bardzo uzdolniona, to jednak nie na tyle perfekcyjna, by została zapamiętana. Jej wizja ciała i kobiecości została ukształtowana przez lata intensywnych treningów. Ta bezpretensjonalna, a zarazem pełna autoironii kobieta opowiada nam o swoim wewnętrznym chaosie. Poprzez akrobację i niemożliwe wręcz skręty ciała wyznaje nam wszystko: bezwstydną miłość do jedzenia, czy obsesję na punkcie dopasowania ciała do kanonów piękna. Cała ta męczarnia, aby stać się piękniejszą, zabawniejszą, delikatniejszą, być naj we wszystkim uwalnia ją tak samo, jak uwalnia nas! Przede wszystkim lubi być sobą. Lubi śmiać się w głos, nie ukrywa swoich wad, bywa prymitywna i kiczowata, łamie wszelkie konwenanse. Cruda jest szczera i uwielbia być uwielbiana.

Informacje praktyczne Kiedy: 23.04.2022 (sobota), godz. 20.00-20.30 Gdzie: ACKiM UMCS Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16, sala widowiskowa (duża i mała) Wstęp płatny 10 zł, bilety dostępne od poniedziałku 11 kwietnia na goingapp.pl – dochód z biletów zostanie przekazany na rzecz wsparcia uchodżców z Ukrainy.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Incydent Polski. To najciekawsze propozycje spektakli cyrkowych, które biorą udział w wyjątkowym konkursie. Zobaczymy próbki i fragmenty pokazów, nad którymi pracują artyści, a które mają szansę otrzymać wsparcie merytoryczne i finansowe. W efekcie artyści wyprodukować będą mogli własne przedstawienie. Spektakl „Cruda” jest pokazem specjalnym, nie biorącym udziału w konkursie.

Organizatorem wydarzenia są Warsztaty Kultury w Lublinie.

bilety
Pula 1
od 10