Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Cukierek albo Psikus - Festiwal dla dzieci

 • Impreza

Cukierek albo Psikus - Festiwal dla dzieci

Niedziela, 30 października 2022

13:00

od 39 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Booooooooo! Pierwsza odsłona wielkiego muzyczno-rozrywkowego wydarzenia dla najmłodszych! Będzie strasznie, będzie wesoło, będzie magicznie!

Na scenie wystąpią: Alicja Janosz Dzieciom / Siostry Wajs & Stonoga / Mała Orkiestra Dni Naszych.

Zapraszamy również na Magiczne Show - niesamowite pokazy iluzji dla dzieci.

To nie wszystko! Warsztaty, animacje, szkolna dyskoteka, stoiska naszych partnerów.

IMPREZA PRZEBIERANA - nagrody za najstraaaaaaaaszniejsze stroje.

30.10.2022 - Wrocław, Hala Stulecia. Tańsze bilety w przedsprzedaży już od 1.04. PIERWSZA PULA 100 BILETÓW W PROMOCYJNEJ CENIE! - dołączcie do wydarzenia, zaproście znajomych i wpadajcie całymi rodzinami!

miejsce

Hala Stulecia

Wrocław, ul. Wystawowa 1

Tuż obok wrocławskiego ZOO i ogrodu japońskiego wznosi się monumentalny budynek wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To słynna Hala Stulecia (niegdyś zwana Halą Ludową) - prawdziwe arcydzieło rzemieślników i architektów z początku XX wieku. Budowę obiektu rozpoczęto w 1911 roku. Hala miała być gotowa na rocznicę wydania odezwy “An Mein Volk” wzywającej Prusaków do oporu przeciw Napoleonowi. Twórcy (Max Berg, Günther Trauer i Richard Konwiarz) wywiązali się ze swojego zadania znakomicie. Całość była gotowa na kilka tygodni przez rozpoczęciem obchodów. Obok powstał szereg budowli, które miały pomieścić tzw. Wystawę Stulecia. Wprawdzie nie zjawił się tu król pruski (wyraźnie niezadowolony z koncepcji wystawy), ale przybył następca tronu Fryderyk Wilhelm. W następnych latach Hala gościła kilka wydarzeń o mniejszej randze artystycznej. Budowla przetrwała działania wojenne bez większych strat (nie licząc wybitych okien i zdewastowanych organów). W latach powojennych Halę zaczęto nazywać Ludową. Dwa duże remonty przeprowadzono dopiero po roku 1989 (pierwszy w 1997, drugi w latach 2009-2011). W 2006 roku Hala Stulecia trafiła na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Monumentalna konstrukcja o niezwykłej akustyce jest wprost idealna do organizacji dużych imprez muzycznych. Obiekt wykorzystuje się również podczas targów czy zawodów sportowych. Po uroczystym otwarciu Hali wystawiono tu kontrowersyjną sztukę “Festspiel im deutschen Reimen” (utwór miał wymowę antywojenną, co nie współgrało z duchem pruskiego militaryzmu). Wrocławskiego kolosa chętnie wykorzystywały totalitarne reżimy - często przemawiali tu nazistowscy politycy, a władze PRL-u zorganizowały Wystawę Ziem Odzyskanych i propagandowy Światowy Kongres Intelektualistów w Obronie Pokoju. Pojawiały się tu również gwiazdy muzyki (np. kanadyjski wokalista popowy Paul Anka) oraz sportowcy. Ważnym wydarzeniem artystycznym było wystawienie wszystkich części opery Wagnera “Pierścień Nibelunga”. W 1997 roku w Hali pojawił się papież Jan Paweł II (poprowadził tu modlitwę w czasie Międzynarodowego Kongresu Ekumenicznego). Z ważniejszych gwiazd koncertujących w Hali wymienić warto: Marino Mariniego, Stevena Wilsona, Joe Cockera, Leonarda Cohena, Deep Purple, Jeana Michaela Jarre’a, Gorana Bregovića, Edytę Górniak, Marylę Rodowicz, Lady Pank, Myslovitz czy Comę.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Quebonafide - Psycho Relations | Wrocław

  Czwartek, 12 maja 2022

  Wrocław

  OSTATNIA TRASA KONCERTOWA QUEBONAFIDE!Wiemy, że czekaliście na trasę Romantic Psycho Experience. Przez ten czas wiele się zmieniło. Wszystko, co było ROMANTIC, zamieniło się w PSYCHO, a relacje zyskały większe znaczenie niż kiedykolwiek. Dlatego to, co ROMANTIC już nie wystarczy.Czas na PSYCHO RELATIONS - ostatnią trasę koncertową Quebonafide.Quebonafide zagra w HALI STULECIA we Wrocławiu w dniu 12.05.2022 r.Do tego czasu wszystkie karty zostaną odkryte. Kolaboracja z “Benz-Dealera” to dopiero początek.“Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie” - Quebonafide.[Quebonafide Bilety](https://goingapp.pl/psychorelations)**UWAGA!!W związku ze zniesieniem w dniu 1.03.2022 części obostrzeń covidowych (w tym limitów uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych), podczas koncertu Quebonafide w Hali Stulecia, nie będą obowiązywać Unijne Certyfikaty Covid. Do sprzedaży zostały przywrócone w pełnym zakresie bilety standardowe.**

 • Taco Hemingway @ Hala Stulecia

  Sobota, 14 maja 2022

  Wrocław

  Taco wysłał do Was “Pocztówkę z Polski” już jakiś czas temu. Nie otrzymaliście jej w 2020, ani w 2021. Odbierzecie ją już w 2022, ale za to z potężnym bonusem. Nowa trasa Taco Hemingwaya to zwieńczenie kilku lat pracy. Na koncertach poza kawałkami z “Pocztówki” usłyszycie także materiał z “Jarmarku” i “Europy”. I bardzo dobrze. Polska rapgra bez Taco to nie to samo. Tęskniliśmy!**UWAGA!!Dzięki zmianie przepisów nie ma już konieczności informowania o posiadaniu bądź nieposiadaniu certyfikatu UCC przy zakupie biletów na kncerty. Wszystkie bilety są dostępne dla każdego. Do zobaczenia na koncercie!**

 • APOCALYPTICA | Hala Stulecia [ZMIANA DATY]

  Sobota, 12 listopada 2022

  Wrocław

  APOCALYPTICA zagra we Wrocławiu!wROCKfest.pl zaprasza do Wrocławia na koncert zespołu APOCALYPTICA!Legendarna fińska grupa wystąpi w Hali Stulecia 27 marca 2022Uzbrojona w wiolonczele grupa w bezprecedensowy sposób wytyczyła nowe granice pomiędzy rockiem, metalem i muzyką klasyczną. Debiutowali w latach 90. albumem „Plays Metallica by Four Cellos”, dziś mają na koncie dziewięć uginających się od złota i platyny albumów. Ostatni z nich, nagrany po pięciu latach przerwy „Cell-0″, który ukazał się dosłownie przed chwilą, to powrót do korzeni i pierwszy od prawie dwóch dekad czysto instrumentalny materiał. Podczas wrocławskiego występu grupa zagra przekrojowy materiał, dokumentujący 24 lata muzycznej aktywności.Niewielu zespołom udało się uchwycić ducha przekornego indywidualizmu tak dobrze, jak fińskim tytanom z Apocalyptiki. Czterech wirtuozów z helsińskiej Akademii Sibeliusa założyło zespół w 1993 roku i już trzy lata później fiński kwartet był na ustach całego świata. Wydany w 1996 roku album „Plays Metallica By Four Cellos”, zawierający utwory legendarnej Metalliki w aranżacji na wiolonczele, okazał się prawdziwą sensacją. Zespół z niebywałą swobodą poszerzył granice świata heavy metalu i od tamtej pory regularnie wyprzedaje sale koncertowe. Dwa lata po debiucie Finowie poszli za ciosem i wydali znakomitą płytę „Inquisition Symphony”, który oprócz coverów Sepultury, Faith No More i Pantery zawierała własne kompozycje zespołu. W 2000 roku płytą „Cult” zespół wybił się na całkowitą niezależność, stawiając przede wszystkim na autorski materiał. Od tamtej pory wydaje ściśle przemyślane i różnorodne nagrania z gościnnym udziałem gwiazd, reprezentujących bardzo odmienne style muzyczne.Albumy grupy sprzedały się w ponad 4 milionach egzemplarzy na całym świecie. Apocalyptice udało się zbudować reputację zespołu, który przyciąga zarówno fanów heavy metalu, jak i miłośników klasycznych brzmień, oferując i jednym, i drugim euforyczne doznania. Covery Metalliki, muzyczne hołdy składane Wagnerowi przy akompaniamencie międzynarodowej orkiestry symfonicznej, współpraca z członkami Slipknota, Soulfly, Slayera, H.I.M. i Bush – szaleni Finowie potrafią godzić gatunki muzyczne jak nikt inny przed nimi.

 • X Targi Motocyklowe we Wrocławiu #wms2022

  Sobota, 9 kwietnia 2022

  Wrocław

  Przed nami X - jubileuszowa edycja targów motocyklowych "Wrocław Motorcycle Show". Ponownie w Hali Stulecia - klimatyczne miejsce wypełnione motocyklową pasją!Nowe modele motocykli, akcesoria i odzież. Pokazy na motocyklach, Strefa MotoVlogerów, strefa podróżników motocyklowych, pokazy mody motocyklowej, wywiady z podróżnikami i sportowcami.Wykłady i szkolenia. Wiele konkursów z ciekawymi nagrodami!Kup jeden bilet na dwa wydarzenia! Po raz pierwszy w historii targów Wrocław Motorcycle Show organizowane będzie wydarzenie Extreme Wrocław - Targi sportów ekstremalnych i aktywnego wypoczynku. Bilet na Wrocław Motorcycle Show upoważnia do wejścia na wydarzenie Extreme Wrocław.Data: **9-10 kwietnia 2022 r.**Miejsce: **Wrocław, Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1**Bilety:Normalny 35zł przedsprzedaż / 39zł w dniu imprezyUlgowy: 30zł przedsprzedaż / 35zł w dniu imprezyRodzinny 2+2: 99zł przedsprzedaż / 119zł w dniu imprezyBilet ulgowy upoważnia do wstępu emerytów, uczniów oraz studentów (za okazaniem ważnej legitymacji).Bilet rodzinny (2 os. dorosłe i 2 dzieci od 6 do 16 lat).Dzieci do 6 lat – wstęp bezpłatny.Zakupiony bilet jest ważny przez jeden dzień trwania imprezy. Można wchodzić i wychodzić z terenów targowych w dniu zakupu biletu. Upoważnia do tego pieczątka, którą można otrzymać w recepcji targowej znajdującej się w holu głównym Hali Stulecia.

podobne wydarzenia
 • Impreza

  Piątek, 8 kwietnia 2022, 23:00

  Transformator, Wrocław, od 30 zł

  **Judas aka JUDAΣ [Live!]** Niewiele lub bardzo mało wiemy o tym artyście, który woli ukrywać swoją tożsamość i twarz, aby być rozpoznawanym tylko dzięki muzyce. Muzyce, która nie przeszła niezauważona i była jednym z odkryć wytwórni A R T S. Dziś jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych postaci na scenie dark techno.Nie jest znane jego prawdziwe nazwisko, narodowość ani czy był wcześniej aktywny w innych projektach. Nie ma wywiadów, a jego zdjęcia, zamaskowane, są bardzo rzadkie. Jest jednym z tych artystów, którzy chcą, aby przemawiała tylko muzyka i podobnie jak jego inni koledzy, w tym SNTS czy Headless Horseman, przedstawia się publiczności w czerni (i zakapturzonym) bez pokazywania twarzy. Jego występ to godzinny live act, który przeniesie Was do tunelu dark techno, który przecina różne produkcje, jakie w ostatnich latach sprawiły, że stał się jednym z najciekawszych nazwisk na undergroundowej scenie techno. Od pierwszych singli własnej wytwórni Judas Records, aż po najnowsze wydawnictwa A R T S dla której wydał takie EPki jak „Disgrace” i „Revulsion”.ENG: Well known Judas with his live act on BOWL stage. Lets dance till the late morning.RUS: Мы мало что знаем о художнике. Он предпочел скрыть свое лицо, чтобы его музыка. Мы знаем, что играем на двух сценах. Футболки для Украины можно купить на баре.**START** 22:59 **END** 08:00

 • Impreza

  Sobota, 23 kwietnia 2022, 23:00

  Transformator, Wrocław, od 30 zł

  ###### Po raz kolejny Wrocław odwiedzi absolutna ikona brytyjskiej muzyki elektronicznej i Ojciec Chrzestny londyńskiej sceny Acid Techno - Chris Liberator .**Skład sceny Acid uzupełnią: Proteina -event manager+booker+resident DJ at Wyspa Tamka. Młoda osoba na wrocławskiej scenie której ulubione tempo to szybkoorazMainliner b2b Pan JJ -czyli pomieszanie z poplątaniem z duża ilością zwrotów akcji i lataniem bokiem na technicznym wirażu.Na Sali Ostro dorzucamy trochę głośników i w pełnym składzie (D'monik, Sebo, Ignore i Wonka) melduje się ekipa AutonomA.**LINEUP: SALA BOWL: Acid / Techno Chris Liberator (Stay Up Forever) Londynhttps://stayupforever.com/ https://soundcloud.com/stay-up-forever-records Mainliner b2b Pan JJ (Back To The Acid / KWAS) https://soundcloud.com/mainliner https://soundcloud.com/pandzejdzej Proteina ( Wyspa Tamka) https://soundcloud.com/protein_aOSTRO: Tekno / 303 / NRGD'monik / Sebo / Ignore / WonkaAutonomA Soundsystem https://soundcloud.com/autonoma-sound-systemhttps://soundcloud.com/wonka-ctk

 • Impreza

  Piątek, 22 kwietnia 2022, 21:00

  Studio P1 The Next Level, Wrocław, od 25.00 zł

  Pierwsza we Wrocławiu impreza w temacie serialu Euphoria! Co na was czeka?*Masa nagród za najlepsze makijaże/outfity!*Profesjonalni fotografowie i DJ - jak zawsze będzie mnóstwo zdjęć i After Movie z całej imprezki!*Ozdobiona ścianka do robienia zdjęć *Brokatowe shoty !Jak stworzymy klimat?*Ledy, balony, brokat, światła- wszystko w kolorach fioletowy, różowy, niebieski *Kula disco*Srebrne serpentyny*Zmazywalne kolorowe spraye*Generator dymu*Światła laserowe*Muzyka z serialu (i nie tylko!!)-> Studio P1 The Next Level , Wrocław-> Piątek, 22 kwietnia-> Start 21:00-> Wstęp +18