CYBERCORPSE / PITV

  • Impreza

CYBERCORPSE / PITV

Sobota, 20 kwietnia 2019

20:00

od 5 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

ELECTRONIC LIVE ACT & DARKSYNTH/SYNTHWAVE DJ SET

4.20 (BLAZE IT), START: 20:00

TAX: 5 PLN

WYKONAWCY:

CYBERCORPSE. Retro-nekromanta. Człowiek-widmo. Niszczyciel klubów. Pierwsze przejawy jego obecności zaobserwowano w 2016 roku za sprawą albumu "Digital Decay" dostępnego w cyfrowej dystrybucji w serwisie Bandcamp. Od tamtej pory dorobek tej istoty powiększył się znacznie do 5 albumów oraz 4 EP składających się ostatecznie na blisko ponad 60 utworów. Wszystkie te materiały dostępne są do ściągnięcia na oficjalnym profilu Bandcamp za darmo lub cenę Waszych dusz.

Jedyne w swoim rodzaju widowisko świetlne CYBERCORPSE przenosi uczestników muzycznego rytuału do alternatywnego wymiaru, gdzie retro koszmar staje się rzeczywistością, a dźwięki elektronicznej kakofonii pogrążają najwytrwalszych w odmętach szaleństwa. Od ciepłych tonów synthwavu aż po najzimniejsze rejony darksynthu, CYBERCORPSE funduje audiowizualny szok i bezlitosną elektro masakrę.

Tak brzmi zagłada ludzkości.

Bandcamp: https://cybercorpse.bandcamp.com
Facebook: https://www.facebook.com/CYB3RC0RP53/
Spotify: https://tinyurl.com/spotcorpse
Tidal: https://tinyurl.com/tidebringsbodies
iTunes: https://tinyurl.com/tuneinforpain
---
PITV - artysta i producent z Krakowa, który eksperymentuje z muzyką elektroniczną. Pierwszy raz pojawił się na scenie w krakowskim zespole tworzącym alternatywną muzykę elektroniczną, pod nazwą “Kongestia". Po rozpadzie grupy zaczął samodzielnie działać. Wydał debiutancką płytę "I am your" złożoną zarówno ze wcześniejszych projektów jak i nowego brzmienia. W Świętej Krowie usłyszcie jej wykonanie oraz jeszcze niewydane nowe numery.
Sam swoją muzykę określa jako niecodzienny synthwave. Zawiera ona elementy techno i dark synth-u ale także ambientu czy house-a. Ciężko porównać ją do czegoś już istniejącego więc lepiej sami jej posłuchajcie.

Spotify: https://open.spotify.com/artist/2zjv7FSVsqt17jvY8FXiz0?si=KlwNT_y8STy0XvKXlzRjpg
Tidal: https://tidal.com/artist/10619944
Apple Music: https://itunes.apple.com/pl/artist/pitv/1443190607
SoundCloud: https://soundcloud.com/pitv
Bandcamp: https://pitv.bandcamp.com

miejsce