Cyfrowa rewolucja na rynku książki – Webinar | WTK

  • Spotkanie

Cyfrowa rewolucja na rynku książki – Webinar | WTK

Wtorek, 20 października 2020

12:00

0 zł

Zachęcamy do udziału w Wirtualnych Targach Książki organizowanych przez Empik. Między 14 a 25 października specjalnie dla Was - setki oczekiwanych premier, atrakcyjne promocje oraz bogaty program premierowych spotkań. Więcej na www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki.

W ramach programu branżowego targów zapraszamy na webinar „Cyfrowa rewolucja na rynku książki”, który poprowadzi Paweł Heba – dyrektor kreatywny Virtualo.

Czytelnik, słuchacz i widz to dziś często jedna i ta sama osoba. Sposób w jaki odbiera treści przestaje być związany z jej przyzwyczajeniami i tradycyjnym podziałem na książkę, radio i telewizję, a co coraz bardziej zależy od wygody i warunków. Pandemia Covid-19 przyspieszyła jeszcze bardziej wzrost popularności treści cyfrowych i zmiany w sposobie korzystania z dóbr kultury przez odbiorców. Opowiemy o tym, w jaki sposób Grupa Empik, a w szczególności Empik Go adresują potrzeby konsumentów kultury i rozrywki w erze, w której coraz mniej znaczenia ma format treści, a coraz większe sama treść i wygoda odbiorcy.

Paweł Heba – strateg i producent contentu. Przez wiele lat związany z Viacom International Media Networks w Polsce i Szwecji, gdzie odpowiadał za ramówki i strategię kanałów MTV, VIVA i Vh1 na rejony Europy Środkowo-Wschodniej oraz Skandynawii. Pracował również jako szef programmingu i marketingu dla polskiego oddziału grupy A+E Networks, właściciela m.in. kanałów History, Crime&Investigation Polsat oraz Lifetime. W 2017 brał udział w starcie platformy VOD Showmax, w której następnie pracował jako szef strategii contentowej. Obecnie dyrektor kreatywny Virtualo, odpowiadający m.in. za strategię produkcji treści audio na potrzeby Empik Go oraz Grupy Empik.

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań. Webinar przeznaczony jest dla uczestników branżowych – wydawców, autorów i innych osób bezpośrednio związanych z rynkiem książki. Obowiązuje rejestracja poprzez link: https://wirtualnetargiksiazki.clickmeeting.com/cyfrowa-rewolucja-na-rynku-ksiazki-webinar/register
Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia.
Przyjęte osoby zarejestrowane otrzymają indywidualny link do udziału w wydarzeniu.

#targujonline

Wirtualne Targi Książki
14-25 października 2020 roku
www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki
organizator: empik
patronat medialny: Onet, RMF FM

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.