Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Daria Zawiałow | Krynica Źródłem Kultury

 • Koncert

Daria Zawiałow | Krynica Źródłem Kultury

Sobota, 26 czerwca 2021

20:00

od 79 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Daria Zawiałow | Krynica Źródłem Kultury

To już kolejna odsłona gorącego festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Tym razem na scenie zagości mocny wokal damski, autorka tekstów piosenek i wyjątkowa postać w polskiej muzyce alternatywnej, czyli Daria Zawiałow. Młoda piosenkarka ma na swoim koncie już dwa albumy, a w czasie festiwalu będzie można posłuchać utworów z trzeciego krążka artystki. W jej muzyce można odnaleźć wiele inspiracji kulturalnych, m.in. nawiązania do utworów lat 80. Artystka współpracowała już m.in. z Męskim Graniem Orkiestrą, Dawidem Podsiadło, Ralphem Kaminskim i wieloma innymi popularnymi twórcami, z których część wystąpi także na festiwalu Krynica Źródłem Kultury. Już w sobotę 26 czerwca tego roku o godzinie 20.00 czeka Was niezapomniany koncert na spektakularnej scenie Pijalni Głównej. Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa, w tym odpowiednich odległości. Z pewnością będzie to niesamowita zabawa, na której nie może Was zabraknąć! Krynica-Zdrój czeka właśnie na Was!

informacja organizatora

Pijalnia Główny w Krynicy-Zdroju oraz Kryniczanka zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Szósta edycja będzie wyjątkowa, bo zazwyczaj spotykamy się w lutym i marcu - tym razem koncerty będą odbywać się podczas trzech letnich miesięcy. Od czerwca do lipca na scenie Pijalni Głównej zagra 17 największych gwiazd polskiej sceny. Zapraszamy na jeden z największych festiwali w południowej Polsce!Wszystkie koncerty będą odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości

miejsce

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Muzyczne Opowieści Wiesława Ochmana

  Sobota, 2 października 2021

  Krynica-Zdrój

  2 października w Krynicy-Zdroju szukuje się nie lada gratka dla melomanów!Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem, najwybitniejszym polskim tenorem ostatnich dekad, zdobywcą wszystkich liczących się scen operowych na świecie, począwszy od La Scalii po Metropolitan Opera.W gali koncertowej Mistrzowi towarzyszyć będą Soliści, Balet i Orkiestra, którzy zaprezentują najpiękniejsze arie, duety z operetek i musicali, przebije Wiednia oraz piosenki.Warto skorzystać!Serdecznie zapraszamy!

 • Krynica Źródłem Kultury | Dżem

  Piątek, 1 lutego 2019

  Krynica-Zdrój

  Największe przeboje m.in. Whisky, Partyzant, Harley mój, Sen o Wiktorii, Wehikuł czasu, Czerwony jak cegła, ale i wiele innych!Dżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego bluesa. W przyszłym roku zespół będzie świętował swoje 40 urodziny!Fantastyczny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).