DAS MOON / RMX Tour / Zielona Góra

  • Koncert

DAS MOON / RMX Tour / Zielona Góra

Sobota, 13 kwietnia 2019

20:00

od 30 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

DAS MOON new wave // dark electro // techno  RMX TOUR 2019

[ENGLISH info below]
Das Moon powraca na trasę koncertową. 
Po niemal rocznej przerwie od koncertowania, po podróżach na zewnątrz i do wewnątrz, po ucieczce od dotychczasowej koncepcji muzyki i po totalnym w niej zagłębieniu, Das Moon, jeden z najważniejszych polskich zespołów new wave/dark electro, wyruszy w wyjątkową trasę koncertową RMX TOUR. 

RMX TOUR to nowe brzmienie Das Moon, wykorzystujące nieograniczone możliwości elektroniki i live-actu. Punktem wyjścia jest dotychczasowy dorobek Das Moon. Muzycy zaprezentują również premierowy materiał, który trafi na nową płytę. 

Grupa Das Moon powstała w Warszawie w 2010 roku. Ma na swoim koncie trzy albumy: "Electrocution" (2011, Polskie Radio), "Weekend In Paradise" (2014, Requiem Records) i "Dead" (2017, Requiem Records). Od roku 2011 zagrali kilkadziesiąt koncertów w Polsce i za granicą. W 2012 otworzyli festiwal Electronic Beats w Gdańsku, grając przed Squarepusherem i Jamesem Blake'em. Zagrali też m.in. na największym na świecie festiwalu muzyki dark i electro-industrial Wave Gotik Treffen (WGT) w Lipsku i festiwalu Mayday w katowickim Spodku. Das Moon dzielił scenę z wieloma kultowymi artystami, m. in. Psychic TV, Westbam, Front Line Assembly, De/Vision, Camouflage, Clan of Xymox i Jazzanova.

Das Moon tworzą: Daisy K, Musiol i Dj Hiro Szyma

ENGLISH:
Das Moon, one of the most important Polish new wave / dark electro bands is hitting the road again. The RMX TOUR is a new sound of Das Moon connecting unlimited possibilities of electronic music and live act. Starting point of RMX TOUR are remixed versions of tracks from the band’s 3 albums performed onstage. What the audience gets is a raving show with music and visuals.LINKI / LINKS: WWW: http://dasmoon.pl/ Spotify: https://open.spotify.com/artist/0P1Reib7muU8WMztwyTzwS YT:  https://www.youtube.com/user/dasmoonvideo FB: http://www.facebook.com/dasmoonband

===================================================

start koncertu / concert start - 20:00


miejsce