Deborah de Luca | Praga Centrum

  • Impreza

Deborah de Luca | Praga Centrum

Sobota, 10 października 2020

20:00

od 69 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Deborah De Luca ponownie wystąpi w Polsce.

Artystka zawita 10 października 2020 roku do Warszawy, aby zagrać koncert w ramach muzycznego projektu "Lato na Pradze". Jej koncert, który odbędzie się na terenie Praga Centrum wystartuje o godzinie 20:00.

Artystka jest znana ze swojej wszechstronności. Potrafi połączyć minimalne dźwięki z rytmami techno. Jest wyjątkową DJ-ką i producentką muzyczną, która skupia się na łączeniu ze sobą różnych form. Występuje w najbardziej znanych klubach na całym świecie (m.in. Fabric London czy też Privilege Ibiza), nie brakuje jej również na festiwalach muzycznych.

Deborah nie miała łatwego startu, ponieważ nie wywodzi się ze zbyt zamożnej rodziny, a mimo to postawiła na muzykę i wyszło jej to znakomicie. Przedarła się przez tłum konkurentów i rozpoczęła karierę, która dotarła aż do Polski. Jest niezwykle energiczną osobą, która pobudzi do działania każdego klubowicza, nawet po wielu godzinach spędzonych na parkiecie. Z pewnością warto udać się na jej koncert w Warszawie, a nikt nie będzie tego żałować.

informacja organizatora

Rok po ostatnim występie, Deborah De Luca wraca na warszawską Pragę. Już w sobotę 10 października, włoska Dj-ka i producentka, której brzmienie jest charakterystycznym połączeniem surowego techno i minimalnych dźwięków, ponownie zagra w Praga Centrum.

Supports: TBA

Data: 10.10.2019
Start: 20:00
Miejsce: Praga Centrum, Warszawa

Organizator: Follow The Step
Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce