Deeperrr with John 00 Fleming - Deepersense 10th B-Day

  • Impreza

Deeperrr with John 00 Fleming - Deepersense 10th B-Day

Sobota, 23 listopada 2019

22:00

od 0 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Imprezą na Barce zamknęliśmy sezon klubowy, choć równie dobrze można napisać, że jednocześnie zainaugurowaliśmy sezon plenerowy. Tymczasem, choć data wydaje się dość odległa, pragniemy już dziś podzielić się z Wami tym newsem.

W tym roku kończymy dziesiąty rok działalności, którego zwieńczenie będzie miało miejsce 23.11.2019 w krakowskim klubie Zet Pe Te.

Z tej okazji zaprosiliśmy jedną z absolutnie największych legend sceny trance/progressive i nie tylko, postać która w tym roku obchodzi trzydziestolecie aktywności na scenie, założyciel słynnej wytwórni JOOF Recordings - John 00 Fleming!! Jeszcze kilka lat temu nawet nieśmiało o tym nie pomyśleliśmy, dziś sen staje się rzeczywistością.

Ten znakomity brytyjski dj i producent to człowiek-instytucja. Zagrał niezliczoną liczbę niezapomnianych imprez na całym świecie a nade wszystko wygrał najważniejszą walkę w życiu - z ciężką chorobą, by wrócić do tworzenia muzyki.
W tym roku John obchodzi swoje 50-te urodziny i wciąż jest w doskonałej formie. W miniony weekend zagrał dziesięciogodzinnego seta w Toronto i już nie możemy doczekać się chwili, gdy zabierze Was w niekończącą się podróż w krainę hipnotycznego progressive/trance podczas Deeperrr.

Oprócz naszego headlinera możecie spodziewać się znanych i zasłużonych dla naszej sceny postaci, reprezentantów ekip, z którymi przez te ostatnie 10 lat mieliśmy wielką przyjemność współpracować.

Na tym z pewnością nie koniec niespodzianek, stopniowo będziemy ujawniać kolejne informacje, w tym również o planowanej przedsprzedaży, wszak jest to event o podwyższonym kosztach.

Line-up:

JOHN 00 FLEMING [j00f Recordings / UK]

https://www.facebook.com/john00fleming
http://www.john00fleming.com/
https://soundcloud.com/john00fleming

...

miejsce

Zet Pe Te

Kraków, Dolnych Młynów 10