Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Diamentowy Las | Chorzów

 • Koncert
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • W plenerze

Diamentowy Las | Chorzów

Piątek, 23 lipca 2021

19:00

od 100 zł

Koncert Białas i White 2115 i promocja albumu Diamentowy Las - Chorzów 23.07.2021

Raperzy Białas i White mają w swoim dorobku kilka fajnych utworów. Nic nie wskazywało na to, że artyści zdecydują się na wydanie wspólnego albumu. A jednak, stało się! Kilkanaście sesji studyjnych zaowocowało nagraniem Diamentowego lasu, krążka, który zadziwi nie jednego fana i krytyka muzycznego. Na płycie znalazło się aż 20 utworów, każdy inny, podobnie jak kształt szlachetnego kamienia w diamentowym lesie. Raperzy doskonale przemyśleli swoją płytę. Dają fanom solidną dawkę rapu w różnych odmianach. Autorami muzyki są te same osoby, które wystąpiły już w poprzednich projektach solowych artystów. Są wśród nich: Lanek (odpowiedzialny za brzmienie), Kinny Zimmer, Chivas i występujący z raperami pierwszy raz Krzysiek808. Koncert, na którym muzycy zaprezentują swoją kolekcję utworów z Diamentowego Lasu, odbędzie się w Chorzowie w samym środku wakacji, tj. 23 lipca o godz. 19:00. Każdy niepełnoletni fan (poniżej 16 roku życia) będzie mógł wziąć udział w koncercie pod opieką osoby pełnoletniej. Zapowiada się gorący wieczór na Scenie Letniej Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Nazwa płyty zapowiada niezwykłe wydarzenie z muzycznymi diamentami w roli głównej. Tego trzeba posłuchać!

informacja organizatora

Białas & White 2115 | Diamentowy Las | Chorzów
Zapraszamy na koncert Białasa & White’a 2115 promujący najnowszy album “Diamentowy Las”.
Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie oraz w aplikacji Going, a także w salonach Empik w całej Polsce.

I pula - 80 zł
II pula - 90 zł
III pula - 100 zł
Bilety kolekcjonerskie - 135 zł / specjalny bilet w wersji fizycznej do odebrania w dniu koncertu
Bilety VIP - 220 zł / spotkanie z artystami + specjalny bilet w wersji fizycznej + sadzonka drzewka

--
Jeśli ktokolwiek przewidział to, czego właśnie teraz jesteśmy świadkami, zdecydowanie powinien spróbować swojego szczęścia w grach losowych. Choć Białas i White mają na swoim koncie kilka wspólnych utworów, nic nie wskazywało na to, by w najbliższej przyszłości mieli stworzyć duet i wydać pełnoprawny album. W związku z tym trudno również powiedzieć, żeby wyszli naprzeciw jakimkolwiek oczekiwaniom fanów, bo te nigdy nie zostały wobec nich postawione. W ciągu kilkunastu studyjnych sesji udało się stworzyć projekt całkowicie inny od tych, jakie do tej pory raperzy zaprezentowali swoim słuchaczom.

Liczący dwanaście utworów krążek kipi trapem i błyszczy odmienionymi przez wszystkie przypadki tytułowymi diamentami rosnącymi na drzewach tajemniczego lasu, w którym znaleźli się obaj artyści.

Wśród autorów muzyki znajdziemy postaci doskonale znane z poprzednich, solowych projektów Białasa i White’a, ale na trackliście nie zabrakło też miejsca dla producentów, z którymi obaj artyści nigdy wcześniej nie współpracowali. Za brzmienie odpowiadają Lanek, Chivas, Kinny Zimmer i debiutujący Krzysiek808. Warto odnotować, że na “Diamentowym Lesie” nie usłyszymy żadnych gościnnych wokali - jedynymi wykonawcami albumu są jego autorzy.

--
UWAGA!
Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Oświadczenie do pobrania:
http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php

Zadbamy, by zachowane były wszystkie względy bezpieczeństwa.

AKREDYTACJE MEDIA/FOTO:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: ola@soldoutagencja.pl

Sponsorów i patronów medialnych prosimy o kontakt mailowy: magda@soldoutagencja.pl

bilety
Bilet kolekcjonerski
od 135
Bilet zwykły | Pula 3
od 100
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Nocny Kochanek w Chorzowie

  Nocny Kochanek w Chorzowie

  Piątek, 9 lipca 2021

  Chorzów

  Nocny Kochanek na Chorzowie! 9 lipca na letniej scenie Stadionu Śląskiego w samym sercu Parku Śląskiego.Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. Najnowszy album zespołu - "Randka w Ciemność" wyróżniony został najważniejszą muzyczną nagrodą w kraju - Fryderykiem.

 • Guzior w Chorzowie

  Sobota, 31 lipca 2021

  Chorzów

  GUZIOR na Chorzowie ! 31 lipca na letniej scenie Stadionu Śląskiego w samym sercu Parku Śląskiego.Bilety dostępne od 21 Maja 2021 tylko w sprzedaży online w cenie od 59/69/79 PLN na platformie goingapp.pl