DIOMEDE feat HUBERT ZEMLER | Spatif, Warszawa [ODWOŁANE]

  • Koncert

DIOMEDE feat HUBERT ZEMLER | Spatif, Warszawa [ODWOŁANE]

Czwartek, 5 listopada 2020

20:00

od 35 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Duet Diomede współtworzony przez TOMASZA MARKANICZA na saksofonach i GRZEGORZA TARWIDA na instrumentach klawiszowych, powraca z nową płytą.
Do współpracy przy niej zaprosili jednego z najbardziej wszechstronnych polskich muzyków, HUBERTA ZEMLERA.
„Przyśpiewki” to nieco inna opowieść niż poprzedni, debiutancki album duetu „People from East” (SJ Records, 2018). Zostawiając kolektywną improwizację na drugim planie muzycy zwracają się ku prostocie, nadal inspirując się przy tym motywami folkowymi. Melodie i harmonie rozwijane przy ich powtarzalności, przybierają formy przyśpiewek.
Koncert będzie premierą albumu wydanego nakładem wytwórni Audio Cave.

miejsce

Klub SPATiF

Warszawa, Aleje Ujazdowskie 45

Klub SPATiF mieści się w klimatycznym budynku przy al. Ujazdowskich 45 w Warszawie i imponuje ideą obraną przez założycieli. Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru i Filmu zrzeszyło osobistości ściśle związane z radiem, kinem i teatrem. To wszystko na rzecz stworzenia unikalnego miejsca, które będą mogli odwiedzać wszyscy spragnieni kulturalnych wrażeń. Wyjątkowość, klub SPATiF zawdzięcza awangardowej aranżacji i najlepszej jakości trunkom oraz kuchni. Mnogość atrakcji, jakie oferuje, przyprawia o zawrót głowy i ciężko przy jednej wizycie skorzystać z nich wszystkich, dlatego stali bywalcy tam wracają. Wszechstronność to główne założenie Klubu SPATiF. Ma być miejscem, do którego każdy, niezależnie od preferencji na spędzanie czasu wróci po więcej i dopieści swoje muzyczne podniebienie. SPATiF to jednak więcej niż standardowy klub. Odwiedzając lokal zaznamy profesjonalnej i sympatycznej obsługi, która przeprowadzi przez wszystkie ścieżki SPATiF'u i zostawi po sobie pozytywne wrażenia. To miejsce to swego rodzaju hołd oddany założycielom i członkom Stowarzyszenia. Dzięki stworzeniu takiego miejsca, jakim jest SPATiF mamy możliwość zasmakować profesjonalizmu i doskonałości w nieco zawadiackiej formie. Wszystko utrzymane w klimacie wypoczynku i nastrojowości, która urzeka pasmem udogodnień.  SPATiF to miejsce nie lada artystyczne i intrygujące. Odnajdą się w nim osoby o silnych i niezależnych osobowościach, fani ambitnej muzyki elektronicznej, ale i jazzu. Każdy dzień tygodnia oferuje coś innego, dzięki czemu klub ewidentnie trafia w każde gusta. Weekendami zamienia się w prawdziwie dynamiczną i energetyczną salę, a w dni, kiedy szukamy wysublimowanych brzmień zjemy przepyszny lunch, prosto z otwartej kuchni. Jakość obsługi i organizowanych wydarzeń jest zawsze na najwyższym poziomie. Możesz tam trafić zupełnie przypadkiem, bez różnicy czy szukasz klimatycznego miejsca na herbatę w ogródku albo drinka w znakomitym lokalu. Codzienność w SPATiF niesie za sobą nowe koncerty, wydarzenia i doskonale skomponowane menu, którym Cię uraczy.