Dissolve Festival

  • Festiwal
  • Techno
  • House
  • Festiwale muzyczne
  • W plenerze

Dissolve Festival w czerwcu nad Jeziorem Zegrzyńskim

Wyjątkowe przedsięwzięcie muzyczne Dissolve Festival zostanie zorganizowane w dniach 11-13 czerwca 2021 roku nad Jeziorem Zegrzyńskim w Białobrzegach. Festiwal potrwa przez 3 dni i każdy uczestnik będzie mógł odnaleźć dla siebie odpowiednie brzmienia.

Na scenie w Ośrodku AMW Rewita Rynia pojawią się największe gwiazdy ze światka muzyki elektronicznej. Oprócz dobrej muzyki zainteresowani będą obcować z przyjemnym klimatem w najbliższej okolicy lasów, wody oraz piasku. To połączenie naturalnej przestrzeni wraz z innowacyjną technologią.

W trakcie festiwalu będzie można spotkać tak wielkie gwiazdy, jak: Aksamit, Eltron, Błażej Malinowski, Young Marco, SPFDJ, David Vunk czy też Komitet Obrony Disco. Artystów będzie oczywiście dużo więcej, dlatego żadna ze zgromadzonych osób nie będzie rozczarowana. To szansa na przeżycie niesamowitej muzycznej przygody z dużą dawką kolorów i przyrody. Na publiczność czekają nietuzinkowa sceneria, cztery tematyczne sceny oraz piękny krajobraz. Więcej do szczęścia nikomu nie potrzeba.

informacja organizatora

Dissolve Festiwal to trzydniowy rave w imię wyższych wartości, podczas którego każdy będzie miał możliwość „rozpłynięcia się” na swój sposób.

Podczas czerwcowego weekendu, oprócz charyzmatycznych headlinerów światowej sceny muzyki elektronicznej, będą królowały szeroko pojęte doznania oraz zasady PLUR. Ten festiwal to krok naprzód, to pierwszy festiwal powstały w nowej rzeczywistości. Inspiracją tego wydarzenia była przede wszystkim nowa Era Wodnika, której rozpoczęcie inaugurował rok 2021. Niesie ona za sobą wiele nadziei na lepsze jutro, na zrozumienie, na szeroko pojętą wolność, na wszechobecną tolerancję, a także owocną walkę 
o nasze środowisko. W związku z tym, miejsce naszego festiwalu oraz bliskość wody nie jest przypadkowa.

Umiejscowienie Dissolve Festival na pograniczu lasu, wody i plaży to cecha, która wyróżnia to wydarzenie na tle wielu innych znanych imprez plenerowych. Przystosowanie nadjeziornej przestrzeni do potrzeb wydarzenia będzie hybrydowe, czyli łączące naturalną przestrzeń i technologię. Główną rolę odegra światło, które uwypukli potęgę drzew zamieniając je w ledowy las oraz podkreśli bliskość wody i jej płynne kształty. Podsumowując impreza idealna!

Jak mówią sami organizatorzy: „Nasz festiwal to rave – muzyka i przyroda odgrywają tu główną rolę, a my dodaliśmy do tego tolerancję i szansę na nowy początek. Jeżeli choć jeden uczestnik nieznający wartości PLUR, dzięki Dissolve Festival zmieni swoje myślenie, otworzy się na innych oraz przeżyje niezapomnianą, kolorową imprezę, to nasza misja będzie spełniona. To będzie długi, nieprzespany i szalony weekend”.

Pierwsi ogłoszeni artyści Dissolve Festival:

Aksamit // Arnaud Rebotini LIVE // Bambounou // Błażej Malinowski // David Vunk / Eltron // Inhalt Der Nacht // Komitet Obrony Disco // Rikhter LIVE // SPFDJ // Young Marco

W przypadku obostrzeń uniemożliwiających odbycie się wydarzenia w czerwcowym terminie Dissolve Festival oraz jego line-up zostanie przeniesiony na inną wakacyjną datę w 2021 roku.

miejsce

Jezioro Zegrzyńskie, Ośrodek AMW Rewita Rynia

Białobrzegi, Wczasowa 59

Ośrodek Rewita Rynia to malowniczo położony kompleks wypoczynkowy, znajdujący się na wschodnim brzegu Zalewu Zegrzyńskiego, zaledwie 32 kilometry od centrum Warszawy, 10 minut od przystanku ZTM (autobus linii 705), PKS, 20 minut od dworca PKP w Legionowie, 30 minut od Warszawy oraz lotniska w Modlinie. Ośrodek otoczony jest rozległym kompleksem leśnym, usytuowanym z dala od miejskiego zgiełku. Na terenie Rewity znajduje się jedna z najdłuższych piaszczystych plaż w obrębie całego Zalewu Zegrzyńskiego, molo oraz bezpośredni dostęp do wody. Rewita Rynia to również rozległy, a zarazem malowniczy teren z miejscami na letnie piknikowanie, ogniska, siłownią zewnętrzną, portem, pomostami oraz zapleczem rekreacyjnym, gdzie oprócz boisk do piłki plażowej i nożnej znajduje się wypożyczalnia żaglówek, kajaków, rowerów, rowerków wodnych oraz sucha sauna. Przy ośrodku zlokalizowane są miejsca postojowe dla kilkuset aut oraz parking dla autobusów. Dokładny adres: Wczasowa 59, 05-126 Białobrzegi pod Warszawą