Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

DJ Masterclass / Warsztaty Open Decks

  • Warsztat

DJ Masterclass / Warsztaty Open Decks

Sobota, 31 lipca 2021

13:00

od 130 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Warsztaty z cyklu DJ Masterclass już 31 lipca w Bydgoszczy

Już 31 lipca o godzinie 13:00 w Bydgoszczy rozpoczną się profesjonalne warsztaty z cyklu DJ Masterclass. Wydarzenie zostanie zorganizowane w bydgoskim klubie Mózg.

W godzinach od 13:00 do 17:00 zainteresowani dowiedzą się nieco więcej o połączeniu gramofonu z mixerem. Poszerzą swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. To niewyobrażalna szansa na poznanie wszystkich tajników związanych z DJ-owaniem. Nie zabraknie najciekawszych trików i sztuczek.

Od 17:00 do 19:00 potrwają z kolei warsztaty typu Open Decks. To propozycja skierowana zarówno do tych osób, które z DJ-owaniem miały już jakąś styczność, jak i do ludzi chcących dopiero rozpocząć swoją przygodę muzyczną. Dobrą informacją jest to, że na miejscu można będzie skorzystać z pomocy i wsparcia profesjonalnego trenera. Każda osoba pozna swoje najmocniejsze i najsłabsze strony i dowie się w czym musi się szkolić. W trakcie warsztatów można wziąć udział w wyjątkowym konkursie, w którym główną nagrodą jest występ na niecodziennym evencie o nazwie Simulation.

informacja organizatora

Zapraszamy Was na warsztaty DJ Masterclass / Warsztaty Open Decks, które odbędą się w dniu 31.07 w Bydgoszczy.

Program:

13:00 - 17:00 Mixing & DJ Masterclass Połączenie gramofonu z mixerem o ostrej krzywej cięcia to po prostu instrument muzyczny, a djowanie nie musi tylko być tzw. puszczaniem kawałków. Podczas tego najnowszego programu, Post Scriptum (Ostgut Ton/Sonic Groove/Infrastructure New York) przekaże Wam tajniki oraz tricki swojej sztuki djowania – odpowie na wszystkie Wasze pytania. Podzieli się swoim 30 letnim doświadczeniem jako dja oraz podczas interaktywnych zajęć pogłębi Waszą wiedzę o produkcji, mixowaniu i Djowaniu.

17:00 - 19:00 Warsztaty Open Decks OPEN DECKS mają na celu pomóc osobom, które pragną rozwinąć swoje umiejętności dj'skie, jak i tym, którzy już je posiadają. Czekać będzie na Was wyznaczone, bezpieczne miejsce, w którym będziecie mogli spróbować swoich sił oraz otrzymać feedback od trenera - tak abyście mogli poznać Wasze silne jak i mniej rozwinięte strony. Jest to świetna okazja, aby spędzić miło czas, spróbować swoich sił za konsoletą i wymienić się doświadczeniami.

Podczas występów Open Decks wyłoniony zostanie zwycięzca, który wystąpi na nocnym evencie Simulation razem z Post Scriptum oraz gośćmi specjalnymi.

Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek oraz preferowany styl muzyczny.

Sprzęt na którym będzie przeprowadzony warsztat:

Mixer: Pioneer DJM 900 Nexus2  2x Gramofon Technics 1200 mk2 Pioneer Rekordbox DVS Control Vinyl