Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Drunk Riders, Vishurddha, Infliction

 • Koncert
 • Rock
 • Polskie
 • Pod dachem
 • Metal

Drunk Riders, Vishurddha, Infliction

Sobota, 19 lutego 2022

20:00

20 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Koncert Drunk Riders, Vishurddha, Infliction

Start 20-ta. Bilety dostępne w dniu koncertu. Wjazd 20zł.

Drunk Riders

https://www.facebook.com/drunkriders

https://youtube.com/user/DrunkRiders

https://open.spotify.com/album/41hXEnb9iddlM4APVAmSAR

https://www.instagram.com/drunkriders

Zespół powstał w 2013 roku z inicjatywy Bartosza „Bruce,a” Bogaleckiego w Grudziadzu. Skład został dość szybko skompletowany, który do dnia dzisiejszego jest w prawie w nie zmienionej formie. Bruce zakładając band miał już dużą część materiału skomponowanego, bardzo szybko również postawał dalsza część utworów, tworząc spójny stuff, co zaowocowało wydaniem w 2014 roku pełnometrażowego albumu „Born To Be Drunk”. Materiał został ciepło przyjęty przez słuchaczy i krytyków, promowany na wielu koncertach, festiwalach, zdobywając liczne nagrody a tym samym coraz liczniejsze grono nowych sympatyków. Styl muzyczny na płycie oscyluje w okolicach hard rocka/stoner rock ”na metalowych resorach”, momentami przez niektórych porównywany do takich bandów jak Black River, Texas Hippie Coalition czy HellYeah. W 2017 roku ruszyły prace do następnej płyty. Poprzez różne zawirowania, wiele przerw nie do końca zależnych od zespołu, powstał zupełnie stylistyczne nowy materiał……Bardziej dojrzały, zarówno technicznie i aranżacyjnie, tym razem ocierający się o pograniczne ciężkiego metalu. We wrześniu 2020 światło dzienne ujrzał materiał o przewrotnym tytule „Black Light”. Kompozycje w nim zawarte z uwagi na niekiedy bardzo rozbudowany charakter, trudne są do jednoznacznego zakwalifikowania do konkretnego stylu muzycznego. To właśnie ten materiał będzie głównie promowany w roku 2022 i samo nabycie CD, koszulek czy innych gadżetów będzie możliwe podczas nadchodzących koncertów. Wszelkie informacje związane z obecnym składem grupy, poczynaniami po za sceną i na scenie zapraszamy na nasz funpage.

Vishurddha

https://www.facebook.com/vishurddhadeath

https://www.youtube.com/watch?v=d3HaCkEA-rY

https://vishurddha.bandcamp.com/.../addiction-to-death...

Poznański death metalowy organizm składający się z brudu i brutalności "starej szkoły" gatunku połączonego z technicznym zacięciem do gry i kompozycji. W 2019 roku grupa wydała swój debiutancki album "Addiction To Death And Anguish" przyjęty z uznaniem zarówno przez krytków, jak i fanów ekstremalnej muzyki. Obecnie Vishurddha pracuje nad swoim drugim albumem.

Infliction

https://www.facebook.com/inflictionpl

https://www.youtube.com/user/Inflictionpl

https://open.spotify.com/artist/65TbQ1ij9BqY5x2i18YBhV...

Infliction to 4-osobowy zespół, który powstał w 2011 roku w Bydgoszczy, grający muzykę określaną jako groove metal. W naszej twórczości można odnaleźć inspiracje takimi zespołami jak Sepultura, Pantera czy Machine Head, a utwory pisane są przede wszystkim pod kątem odbioru koncertowego. W dniu 11.08.2018 miał swoją premierę nasz debiutancki album „Revolution Machine”, a obecnie jest on dostępny na całym świecie poprzez serwisy streamingowe.

miejsce
podobne wydarzenia
 • Koncert

  Niedziela, 13 lutego 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 60.00 zł

  WALENTYNKI W LLOYDZIEJuż 13 lutego zapraszamy na najbardziej romantyczny wieczór w murach Lloyda. Będzie dużo o miłości, czułości… Na wyjątkowy koncert NA ŻYWO zapraszają ZWIERZAK oraz Joanna Wojnowska - Sisenbro, a w planie mocno rozmarzony, miłosny repertuar - LOVE SONGSZabierz swoją drugą połówkę, mamę, siostrę, przyjaciółkę i spędźcie ten magiczny wieczór razem z nami!!W Kantynie Lloyda specjalne walentynkowe MENU!! Do tego specjalna oferta na hiszpańskie WINO DIALOG (produkowane specjalnie dla Fabryki Lloyda)Liczba miejsc mocno ograniczona!! Do zobaczenia!! All You need is LOVE!

 • Koncert

  Czwartek, 17 lutego 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 40.00 zł

  PATRICK THE PANJuż 17 lutego zapraszamy na koncert zespołu PATRIC THE PAN w Fabryce Lloyda!!Piotr Madej występujący pod pseudonimem PATRICK THE PAN to alternatywny artysta młodego pokolenia pochodzący z Krakowa. O ludziach takich, jak on Amerykanie z podziwem mówią: SELF-MADE MAN. Jest nie tylko tekściarzem, zdolnym kompozytorem, ale także samodzielnie realizuje nagrania i produkcje. Jego trzy dotychczas wydane z wytwórnią Kayax albumy zostały świetnie przyjęte przez dziennikarzy i publiczność. PATRICK miał okazję koncertować na jednych z najważniejszych festiwali muzycznych w kraju takich jak OPEN'ER, OFF FESTIWAL CZY MĘSKIE GRANIE. Choć artysta w jednej ze swoich piosenek śpiewa „od techno wolę ciszę i jazz„, uwielbia koncertowo tym słowom zaprzeczać. Razem ze swoim zespołem umiejętnie balansują na pograniczu elektroniki, gitarowego grania i cichego, solowego stukania w klawisze pianina. Cechą wyróźniającą Piotra są jego bystre słodko-gorzkie teksty oraz zgrabne łączenie przebojowości z melancholią, z którą Piotr romansuje od samego początku kariery. Kiedy nie występuje jako PATRICK, koncertuje jako muzyk z Dawidem Podsiadło. Działa prężnie również jako producent muzyczny: współpracował m.in. z Pauliną Przybysz, Ralphem Kaminskim, Kaśką Sochacką, Misią Furtak, czy Zespołem LOR. 25.Do zobaczenia!

 • Koncert

  Piątek, 4 marca 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 50.00 zł

  Tribute to George Michael Już 4 marca zapraszamy na wyjątkowy koncert poświęcony twórczości Georga Michaela!! Jest to projekt, który narodził się w 2017 roku i z sukcesami sprawdza się na scenach w całej Polsce. Około 1,5 godzinny, energetyczny koncert zawierający największe hity brytyjskiej gwiazdy pop jaką był George Michael, takie jak "Freedom", "Faith" czy "Careless Whisper".Otwarcie : 18:00Początek koncertu : 20:00Bilety —>I Pula - 50 złII Pula - 55 złIII Pula - 60 zł Zespół tworzą profesjonalni muzycy:1.Mateusz Kowalczyk - gitara/wokal2.Tomasz Jędrzejewski - piano / elektronika3.Andrzej Stagraczyński - bas4.Mateusz Maniak - perkusja5.Aleksandra Turoń - chórki6.Katarzyna Szyszka - chórkiDo zobaczenia!