Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

DUEL Showcase w Ziemi

 • Impreza
 • Techno
 • Elektronika
 • Polskie
 • Pod dachem

DUEL Showcase w Ziemi

Sobota, 25 września 2021

22:00

20/30 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Nadpływamy i robimy kontrolny abordaż.

Opuść strefę komfortu, wyjdź naprzeciw Twoim muzycznym granicom.

line up PAWEL SIENN
 SEPT NFS

Światła: EYE Grafika: Surrollie KIEDY: 25.09.2021

GDZIE: ZIEMIA, ul. Grunwaldzka 76, Gdańsk 
 TAX: przed północą 20 PLN Po północy - 30 PLN

Warto również pamiętać, że oprócz dobrej imprezki ważny jest też szacunek do innych.

duel your musical boundaries

miejsce

Ziemia

Gdańsk, Ul.Grunwaldzka 76

inne wydarzenia w tym miejscu
 • TONFA | 1988 | w trasie | GDAŃSK ZIEMIA | 24.10

  Niedziela, 24 października 2021

  Gdańsk

  1988 oraz TONFA startują z dwóch punktów by dojechać do jednego. Oboje są w trasie. Cel to gig.1988, właściwie Przemysław Jankowiak -Pochodzący ze Szczecina, związany z Gdynią muzyk, producent muzyczny, kompozytor i artysta wizualny. Znany m.in. z zespołu Syny („Orient”, „Sen”), współpracy z Włodim („W/88”) oraz z solowej działalności („Gruda”, „Ring The Alarm”). Od 2020 roku związany z wytwórnią Def Jam Recordings Poland. Nominowany do Paszportów Polityki za rok 2020 w kat. Muzyka Popularna. Tworzy w obrębie hip-hopu, muzyki elektronicznej, basowej i popu - nie trzymając się sztywno ich ram. Wyprac ował indywidualny, rozpoznawalny styl, który coraz śmielej przemyca w rejony mainstreamu, jednocześnie wciąż tworząc na swoich zasadach.Materiał koncertowy to wypadkowa doświadczeń z ostatnich lat pracy nad dźwiękiem podana w bezkompromisowej formie.https://instagram.com/1988synuhttps://youtube.com/1988synuhttps://facebook.com/1988synuTONFATo stołeczne rap duo, które objawiło nam się jesienią 2019 r., kiedy wydali 7- utworową EP-kę - TONFA EP - i w jakieś 25 minut przedstawili swoje mroczne, psychotyczne brzmienie.Ich nagrania przepełnione są zabrudzonymi dźwiękami, a hipnotyzujące, mroczne wokale i bezkompromisowe bity dopełniają całości.Podczas koncertów, Normana i Kierata wspiera DJ Zeten, czyli wschodząca gwiazda polskiego turntablizmu.W 2020 r., mimo pandemicznej atmosfery, szerzej zaprezentowali się publiczności grając koncerty w całej Polsce, jednocześnie prezentując materiał z Ep-ki na festiwalach takich jak Avant Art czy Up To Date. 

2020 to nie tylko koncerty.Warszawskie gobliny wypuściły dwa single - Burk, czyli odpowiedź na zaczepkę zespołu SYNY w ramach hot16challange. Drugi “Raier (BB)”, dedykowany zmarłemu przyjacielowi, który najlepiej opisują słowa Cyryla Rozwadowskiego w recenzji dla Poptown.eu: 

"„RAIER” jest duszący w swojej intensywności – w swoim komiksowej manierze tworzy neo-noirowe uniwersum, w którym stolicę wypełniają tajemnicze wyziewy z kanalizacji.”https://linktr.ee/TONFA

podobne wydarzenia
 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Czwartek, 25 listopada 2021, 19:00

  B90, Gdańsk, od 79 zł

  Data: 25.11.2021Miejsce: B90Doors: 19:00Start21:00 Organizator: Follow The Step