Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

DŻEM | Krynica Źródłem Kultury

 • Koncert

DŻEM | Krynica Źródłem Kultury

Piątek, 23 lipca 2021

20:30

od 79 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Dżem na festiwalu Krynica Źródłem Kultury - 23 lipca godz. 20:30

Czerwiec i lipiec w Krynicy-Zdrój przebiegną pod znakiem świetnej muzyki w wykonaniu 17 najlepszych artystów w kraju. Już niedługo wystartujemy z szóstą edycją Krynickiego Festiwalu pn. Krynica Źródłem Kultury. Będziecie mogli posłuchać muzyki, którą doskonale znacie z radia, telewizji, Internetu i innych koncertów plenerowych. W Krynicy-Zdrój 23 lipca o godz. 20:30 na scenie Pijalni Głównej pojawi się zespół Dżem! To kawał historii polskiego bluesa. W pięknych okolicznościach Krynickiej przyrody z zespołem Dżem. Czy można oczekiwać czegoś więcej w środku lata w takim uzdrowisku jak Krynica? Taki koncert to świetna okazja do spotkania się z przyjaciółmi i poznania nowych ludzi. Na koncertach tego bandu zawsze jest wyjątkowo. Publiczność bawi się nawet jak ze sceny nie rozbrzmiewają już dźwięki bluesa. Koncerty z legendą polskiej sceny muzycznej pozostają na długo w pamięci. Dżem znają młodsi i starsi. Muzyka Dżemu jest z nami od dawna, bo jest on ponadczasowy. Każdy, kto będzie na koncercie, na pewno doskonale się zrelaksuje i przyjedzie na kolejną edycję festiwalu w Krynicy. To miejsce jest jak magnes. Zawsze przyciąga!

informacja organizatora

Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju oraz Kryniczanka zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Szósta edycja będzie wyjątkowa, bo zazwyczaj spotykamy się w lutym i marcu - tym razem koncerty będą odbywać się podczas trzech letnich miesięcy. Od czerwca do lipca na scenie Pijalni Głównej zagra 17 największych gwiazd polskiej sceny. Zapraszamy na jeden z największych festiwali w południowej Polsce!Wszystkie koncerty będą odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości

miejsce

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Muzyczne Opowieści Wiesława Ochmana

  Sobota, 2 października 2021

  Krynica-Zdrój

  2 października w Krynicy-Zdroju szukuje się nie lada gratka dla melomanów!Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem, najwybitniejszym polskim tenorem ostatnich dekad, zdobywcą wszystkich liczących się scen operowych na świecie, począwszy od La Scalii po Metropolitan Opera.W gali koncertowej Mistrzowi towarzyszyć będą Soliści, Balet i Orkiestra, którzy zaprezentują najpiękniejsze arie, duety z operetek i musicali, przebije Wiednia oraz piosenki.Warto skorzystać!Serdecznie zapraszamy!

 • Krynica Źródłem Kultury | Dżem

  Piątek, 1 lutego 2019

  Krynica-Zdrój

  Największe przeboje m.in. Whisky, Partyzant, Harley mój, Sen o Wiktorii, Wehikuł czasu, Czerwony jak cegła, ale i wiele innych!Dżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego bluesa. W przyszłym roku zespół będzie świętował swoje 40 urodziny!Fantastyczny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).