Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Dziady Halloween Ball

 • Impreza
 • Elektronika
 • Polskie
 • Pod dachem
 • Halloween

Dziady Halloween Ball

Niedziela, 31 października 2021

18:00

od 50 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

English version below

Cicho wszędzie! Głucho wszędzie! Co to będzie!? Co to będzie?!

By odgonić nocne mary! Udobruchać duchy, stwory i poczwary czas nam Dziady jest odprawić!

Misia 007 wraz z Danilem Milan pragną zaprosić wszystkich_e was na jedyny taki ball! Dziady! Halloween Ball!

Niechaj wszystkie wasze lęki, strachy, niepokoje zawirują w dzikim tańcu. Czas zaprosić wszystkie stwory chowające się gdzieś w mroku! Czas na otchłań pełną strachów! Czas nakarmić jest koszmary!

Dziady to starosłowiańskie obrzędy w czasie których żywi mogli obcować z umarłymi. Celem Dziadów było nawiązanie kontaktu z duszami przodków i uzyskania ich przychylności oraz opieki. W ramach obrzędów, duchy przybywające do świata żywych trzeba było ugościć - nakarmić i napoić.

Tym razem ugościmy je całym spektrum kultury ballroomu!

Dziady Halloween Ball to kolejny Benefit na Film Dokumentalny o Paradzie Równości.

Misia 007 oraz Nina Krawczak pragną udokumentować kawałek historii ruchu LGBTQ+ - chcą stworzyć pierwszy dokument o Warszawskiej Paradzie Równości!

Pieniądze z Ballu zostaną przeznaczone na kolejne etapy produkcji!

Grafiki wykonała dla nas najzdolniejsza Nina Krawczak❤️️

Sędziowie:

 • Noa Milan (NL)

 • Celeesi Revlon (UK)

 • Eros Ebony (DE)

MC:

 • Typhoon Prodigy (NL)

Bilety: Dla bezpieczeństwa osób uczestniczących w wydarzeniu wstęp będzie możliwy tylko w przypadku:

 • okazania certyfikatu szczepienia

 • okazania certyfikatu przebycia zakażenia Covid-19 w przeciągu maksymalnie trzech miesięcy wstecz

 • okazania negatywnego wyniku badania RT-PCR wykonanego max. 48h przed wydarzeniem

Widzowie oraz Wicki 50 zł

Kategorie: European Runway OTA ❤️️ Krew

„To powinno być w środku” Pulsująca, gęsta, słodka, karmazynowa. Krew płynie w całym naszym ciele, dostarczając życiodajny tlen. Czasem jednak coś sprawia, że wylewa się poza żyły i tętnice! Ups, już nie żyjesz… Stwórz idealną kreację inspirowaną krwią. Jedyne o czym musisz pamiętać, ma być obłędnie i strasznie!

All American Runway OTA ❤️ Wąpierz

Istota demoniczna, żyjąca w mroku. Żywi się ludzką krwią, która daje mu nieśmiertelność. Potrafi zmienić się w nietoperza, mgłę czy kruka. Kto z nas nie zna Drakuli, Lestata czy Billa Comptona! Przygotuj oszałamiający strój inspirowany legendami i literackimi klasykami na temat wąpierzy!

Pierwszy raz Runway All American oraz European OTA❤️ Otchłań

Budzącą grozę, mroczna, bezdenna, ogromna, prawdziwe zło wciągające umysł, dusze oraz los w swoje bezkresne sidła. Głęboko na dnie oceanu czy może w bezkresie kosmosu! Nie ma znaczenia, Otchłań zawsze pochłania to co realne! Nie daj się ograniczyć, Twój kostium musi oddać grozę ostatecznej Otchłani.

Face OTA❤️ Południca

Dusza kobiety, która umarła w trakcie ślubu, przemieniała się w morderczego Demona polującego w środku lata na tych, którzy w samo południe przebywali w polu. Zabijały lub okaleczały swoje ofiary, dusiły śpiących na polu żniwiarzy i porywały dzieci bawiące się na skraju pola. Przedstawiane zawsze jako owinięte białym zniszczonym płótnem i kwiatami we włosach. W rękach trzymały zazwyczaj drąg, ożóg lub sierp, którymi potem dręczyły swoje ofiary! Zainspiruj się podaniami o Południcy i pokaż nam swoje śmiertelnie piękne oblicze!

Body OTA ❤️ Kajdany, Łańcuchy i Uprzęże

Zwiąż swe ciało! Skrępuj je! Nałóż kajdany, smycze i uprzęże! Owiń ciało łańcuchami! Niechaj niczym ofiara całopalna zostanie twoje ciało skrępowane! Pokaż nam swoje ciało jedynie ubrane w kajdany, uprzęże i łańcuchy!

Sex Siren OTA ❤️ Belial

Władca kłamstw, niegodziwiec świata, ten który przynosi bunt! Jeden z czterech książąt piekieł. Przed upadkiem z nieba, był pierwszym z Aniołów stworzonych na początku wszystkiego z garści ognia! Zainspiruj się Księciem Kłamstwa i nie zapomnij o rogach!

Old Way OTA ❤️ Rekiny

W czasie kąpieli w nadmorskim kurorcie Amity, młoda dziewczyna zostaje zaatakowana i wciągnięta pod wodę przez niewidoczną dla widzów potężną siłę. Kto z nas nie pamięta tej muzyki! Od tego czasu i Szczęk rekiny zagościły pełnoprawnie w świecie grozy! Pamiętaj, na świecie istnieją tysiące gatunków rekinów! Ale my chcemy tego przerażającego!

New Way OTA ❤️ Pająki

Kto z nas czasem nie odczuwa lęku przed tymi stawonogami. Osiem odnóży, głowotułów i odwłok napędzają lękiem miliony ludzi. Od małych śmiercionośnych czarnych wdów po olbrzymie ptaszniki, nasz świat pełen jest tych stworzeń. Może nawet teraz jakiś obserwuje Cię z ukrycia. Czas ożywić koszmary! Zainspiruj się pająkam by stworzyć idealny outfit!

Fem BQ oraz FF ❤️ Ptaki Hitchocka

Melanie Daniels spotyka w sklepie zoologicznym prawnika Mitcha Brennera. Ich przypadkowa rozmowa intryguje Melanie do tego stopnia, że postanawia sprawdzić kim jest i gdzie mieszka. Pod wpływem impulsu kupuje dla niego papużki, które Mitch chciał kupić siostrze na urodziny. Melanie wiezie klatkę do nadmorskiej miejscowości, gdzie Brenner spędza każdy weekend z matką i Cathy. Wkrótce po przyjeździe Melanie zostaje zaatakowana przez mewę, co jest początkiem tajemniczych zdarzeń… Zainspiruj się najważniejszym w historii dreszczowcem w reżyserii Alfreda Hitchococka. Pamiętaj, motywy ptasie są bezwzględnie wymagane!

Beginner performence ❤️ Baba Jaga

Jedna z najstraszniejszych postaci w słowiańskich wierzeniach. Potężna, stara i odrażająca wiedźma. Porywająca błąkających się ludzi w lesie, by następnie ich ugotować i zjeść! Była władczynią lasu i opiekunką świata zmarłych.

Sexy Performence ❤️ Sukkub/ Inkkub

Sukkub i Inkkub to demony nawiedzające ludzi we śnie by kusić ich współżyciem. Piękne, półnagie z rogami oraz kopytami! Pamiętaj, nie ma Sukkuba i Inkkuba bez rogów, zatem to element bezwzględnie wymagany!

Hands vs Arms ❤️ Pennywise

Pennywise, najstraszniejszy z Clownów! To potrafi zmieniać swoją postać, upodabniając się do lęków ofiary. Lecz jego ulubioną postacią jest tańczący clown! Jedyne o czym nie możecie zapomnieć to czerwony nos i szaleństwo w oczach!

Best Drag Make up ❤️ Wiedźmy

Istota półdemoniczna władająca magią i pozostająca w ścisłym związku z naturą! Czas wyjąć kocioł, miotłę i różdżkę! Chcemy trochę magii i jeszcze więcej obłędu!

Bizarre ❤️ Wnętrzności

Chyba wszyscy lubimy, gdy są na swoim miejscu. Ale czasem jakiś ostry nóż wyrwie je na światło dzienne. Tak bywa… Stwórz kostium inspirowany narządami wewnętrznymi, owiń nas swoim jelitem i pokaż światu wątrobę! Niech nic co wewnątrz Ciebie się nie ukryje!

Lip Sync ❤️

By zgarnąć swoje dziesiątki: Nightmare Before Christmas This is Halloween Static-X Cold Ciara Love Sex Magic Daniny Elfman Remains of the Day Bitwy: Alice Cooper Feed My Frankenstein Powerwolf Night of the Werewolves Dua Lipa Levitating Murderdolls White Wedring PS. Pamietaj, piosenki do 10s i bitew będą losowane z listy!

Fashion Killer❤️ Duch

Ludzka istota, która po śmierci nie umie pójść dalej i zaznać spokoju po śmierci zostaje w materialnym świecie pozbawiona swojej materialnej powłoki! Istniejąc po za czasem i przestrzenią pozostając na doczesnym ludzkich łez padole. Zainspiruj się klasycznym duchem i stwórz najmodniejszy outfit jaki świat zmarłych kiedykolwiek widział!

Rejestracja dla uczestników: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTB9ZRBWxpSmrh1qe7PPmEcr77QnIanBFWQokBaMf6B6nINA/viewform?fbclid=IwAR1BGF5PcI8J4xYjumApP6CRgJ3d4PHVf5kjfLDnIXIpc5RlK61b-CoL1DI

All is quiet! All is mute! What is upon us? What will happen?

To repel the spirits, tame the ghosts, creatures and phantoms it's time to perform the Forefathers' Eve!

Misia 007 and Danil Milan invite you to this extraordinary ball! Dziady, Forefathers' Eve, Halloween!

May all your fears, terrors and uncertainities swirl in a mad dance. It's time to conjure all the dark-dwelling beasts and open the vault of horrors that will feed our nightmares!

Dziady (Forefathers' Eve) was an ancient Slavic rite, during which the living met the dead. The main aim of this festivity was to contact the spirits of the ancestors and obtain their blessings. A big part of the rite was to wine and dine the spirits. This time we will give them our best energy with the help of the ballroom culture!

Dziady Halloween Ball is a fundraiser for the Polish Pride Documentary project. Misia 007 and Nina Krawczak aim to provide a unique resource about the Polish LGBTQ+ movement - the first documentary about the Warsaw Pride initiative. The profits from the Ball will support the production of the movie.

The graphics were made by the most talented Nina Krawczak❤️️

Judges:

 • Noa Milan (NL)

 • Celeesi Revlon (UK)

 • Eros Ebony (DE)

MC:

 • Typhoon Prodigy (NL)

Tickets:

For the safety of participants and spectators the entry to the venue will be possible upon:

 • showing a valid Covid vaccination card / proof of immunisation

 • showing a negative RT-PCR test (performed max. 48h prior to the event)

Spectators 50 zł

Categories:

European Runway OTA❤️ Blood

"It should have stayed inside". Thick, sweet, crimson. Blood runs through our body giving us life. Sometimes it pours out of our veins and arteries. Oops, you're dead. Give us life in a blood-themed outfit. The only requirements are gory and fabulous.

All American Runway OTA❤️ Vampire

A demonic being dwelling in the dark. It preys on human blood, that gives it immortality. It can shapeshift into a bat, mist, or raven. Who doesn't know Lestat, Dracula or Bill Compton? Bring it in a stunning ensemble inspired by legends and classic vamipric motives.

First Time walking All American / European Runway OTA❤️ the Void.

Scary, dark, endless, engulfing your mind and soul with its impenetrable emptiness. Deep in the ocean, or perhaps in the farthest reaches of the universe! Doesn't matter - it will still consume everything in its way! Don't be confined by reality, your look must scare us with its despair!

Face OTA❤️ Noonwraith.

A woman who died at the altar and transformed into a bloodthirsty demon, hunting during a warm, summery midday. They killed or mutilated their victims, suffocated sleeping farmers and abducted children who played in the fields. Depicted as wrapped in dilapidated white robes and with flowers in their hair. They had poles, scythes or shears in their hands, which they then used to torment their victims. Become inspired with the noonwraith and show us your deathly beauty.

Body OTA❤️ Chains, handcuffs and harnesses.

Bind and tie your body with chains, handcuffs and harnesses! Become a totem of sacrifice for the gods! Show us your body bound like never before!

Sex Siren OTA❤️ Belial

The lord of deceit, the harbinger of doom, the One who brings turmoil! One of the four lords of Hell. Before he fell from grace, he was the first Angel created at the dawn of time from a fistful of fire. Inspired by this story bring it in a horny look (really, get these horns on!)

Old Way OTA❤️ Shark

During a fun time in the water at a seaside resort, a young girl called Amity is suddenly yanked underwater by a mysterious power. Who doesn't remember the music? Jaws put sharks on the horror map, and for a good reason. We know countless species of sharks, but remember - we want the scary ones!

New Way OTA ❤️ Spiders

Who doesn't shudder at the thought of a spider? Too many legs and moving parts bring fear into the hearts of countless people. From little, deadly black widows to gargantuan tarantulas, our world is full of spiders. Maybe there's one behind you right now... Time to bring these nightmarish arthropods to the runway!

Vogue Fem BQ and FF ❤️ Birds

Melanie Daniels meets Mitch Brenner at a zoological store. Their random meeting intrigues Melanie, and she decides to see who he is and where he lives. On a whim, she buys him parrots that he wanted to get for his sister. Melanie brings the cage to a seaside town, where Brenner spends weekends with his mother and Cathy. Right after her arrival, she is attacked by a seagull, which is a start to a whole lot of strange affairs.... Inspired by this cult classic by Alfred Hitchcock, bring it in an outfit with mandatory bird motives.

Beginner performance OTA ❤️ Baba Yaga

One of the most formidable monstrosities in Slavic mythology. Powerful, old and ugly old witch. She abducted people wandering in the forest to cook and eat them. She was the lady of the forest and the ruler of the underworld

Sexy Performance OTA❤️ Succubus/Incubus

Succubus and Incubus are demons that manifest in dreams to tempt you with sex. Beautiful, half-naked with horns and hooves. Remember, they have to have horns - they are mandatory here!

Hands vs Arms OTA ❤️ Pennywise

Pennywise, the scariest of clowns. It can shapeshift to mimic the victim's greatest fears. His favourite form, however, is a dancing clown. Don't forget about a red nose and a crazy glimmer in your eyes!

Best Drag Make Up OTA❤️ Witches

A half-demonic being who posesses magic powers and is intertwined with nature. Time to dust off your cauldron, broom and wand. We want a pinch of magic and even more madness!

Bizarre OTA ❤️ Insides

We all would prefer our organs inside our bodies. Sometimes, however, there comes the odd knife that rips them out, it happens. In a fully realized vision of being turned inside out, interest us with your intestines and make us gag with your esophagus! Your organs can't hide!

Lip Sync OTA❤️

To grab your 10s Nightmare Before Christmas This is Halloween Static-X Cold Ciara Love Sex Magic Daniny Elfman Remains of the Day Battles: Alice Cooper Feed My Frankenstein Powerwolf Night of the Werewolves Dua Lipa Levitating Murderdolls White Wedring PS. Remember, songs for 10s and battles will be randomly selected from the list!

Fashion Killa OTA❤️ Ghost

A human spirit that is trapped between worlds, devoid of its material exterior. Living on the edge of life and death and outside of space and time, be inspired by a classic ghost silhouette and bring us FASHION that would bring you back to life!

Registration for the participants: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTB9ZRBWxpSmrh1qe7PPmEcr77QnIanBFWQokBaMf6B6nINA/viewform?fbclid=IwAR1BGF5PcI8J4xYjumApP6CRgJ3d4PHVf5kjfLDnIXIpc5RlK61b-CoL1DI

miejsce

Pogłos

Warszawa, ul. Burakowska 12

inne wydarzenia w tym miejscu
 • One Step Closer + Magnitude

  Czwartek, 3 lutego 2022

  Warszawa

  One Step Closer to straight-edge’owa grupa z Pennsylvanii, która niedawno wydała swój najnowszy album “This Place You Know”. Ekipa ze stajni Run For Cover Records wyruszy w europejską trasę razem z hardcore’owcami z Magnitude! Jedyny koncert w Polsce odbędzie się 3 lutego 2022 roku w warszawskim Pogłosie! ONE STEP CLOSER + MAGNITUDE3.02.2022 g. 19:00 Warszawa / PogłosOdwiedź naszą stronę -> www.winiarybookings.plOświadczenie COVID-19 do pobraniahttps://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WBRegulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

 • Barto Katt | Warszawa

  Czwartek, 24 lutego 2022

  Warszawa

  Barto Katt to niezwykle barwny i oryginalny raper oraz producent, który mimo młodego wieku ma za sobą bogaty bagaż doświadczeń. Współpracował z wieloma ikonami polskiej sceny rapowej takimi jak JWP, Hades, Guzior czy Tymek. Na swoim koncie ma już 5 albumów. Najnowszy z nich pt. "YUPPIE" ukazał się w październiku 2021 roku.W 2018 roku Barto Katt został wytypowany na siódmego Młodego Wilka w akcji PopKiller. Artysta ceni sobie niezależność i zawsze stara się być wierny swojej własnej wizji. Eksperymenty z dźwiękiem, chropowatość, winylowy kurz, a do tego równie charakterna miejska maniera to śmiała mieszanka inspiracji Barto. Na scenie raperowi towarzyszy Peepz - jego przyjaciel, hypeman i prawa ręka. Duet ma za sobą kilkadziesiąt występów zarówno klubowych jak i festiwalowych. Zagrali również przed licznymi zagranicznymi gwiazdami oraz legendami rodzimej sceny.W ramach trasy promującej album “Yuppie” z 2021 roku Barto Katt wystąpi w 7 polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Bielsko-Białej, Wrocławiu i Białymstoku.Data: 24 luty 2022 r.Miejce: Pogłos, WarszawaDoors: 19:00Start:Organizator: Follow The StepRegulamin: www.followthetep.com/regulamin

 • KILLY | Warszawa [ZMIANA DATY]

  Wtorek, 1 marca 2022

  Warszawa

  KILLY to kanadyjski artysta hip-hopowy i raper. Rozgłos przyniósł mu numer "Killamonjaro", który dotarł na szczyt kanadyjskiej listy przebojów i zdobył status Platynowego Singla.W 2018 na rynku pojawił się jego debiutancki album "Surrender Your Soul", z którego pochodził kolejny singiel "No Sad No Bad". Do tej pory młody Artysta wydał trzy krążki, a jego dyskografię zamyka płyta "Light Path 8". Obecnie Killy przygotowuje się do wydania kolejnego albumu, którego premiera już wkrótce.Data: 1 marca 2022.Miejsce: PogłosDrzwi: 19:00 Start: 21:00Bilety dostępne w sprzedaży o 9 kwietnia 2021 r.Organizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulamin

 • Slow Magic "10th Year Anniversary Tour" | Warszawa

  Sobota, 12 marca 2022

  Warszawa

  Nikt nie wie kim jest. Nie znajdziecie o nim szczegółowych opisów ani biografii. Ukrywa się pod tajemniczą maską wilka. Slow Magic powraca do Polski, aby świętować 10-lecie swojej muzycznej przygody! Spodziewajcie się wszystkich klasyków, nieoczekiwanych zwrotów akcji na scenie, no i oczywiście… bębnów! SLOW MAGIC12.03.2022Warszawa / PogłosOdwiedź naszą stronę -> www.winiarybookings.plOświadczenie COVID-19 do pobraniahttps://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WBRegulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

podobne wydarzenia
 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem
  TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH!

  Sobota, 26 lutego 2022, 19:00

  Progresja, Warszawa, od 79 zł

  Niemiecki wirtuoz Ben Böhmer ogłasza swój powrót do Warszawy, z monumentalnym liveshow w miejscu wydarzenia!Wyrobiwszy sobie nazwisko jako wielostronny, cudowny talent, wejście Bena Böhmer na scenę muzyki elektronicznej było skazane na sukces. Nieustannie zdobywając szczyty list przebojów dzięki wyjątkowym hitom, takim jak "After Earth", "Promise You" i remix "Father Ocean", jeden z filarów wytwórni Anjunadeep w pełni ugruntował swoją pozycję. Z kolei wydanym w 2019 roku niesamowitym debiutanckim albumem "Breathing" Ben zdobył serca fanów na całym świecie.Od tego czasu Böhmer zaczął rosnąć w siłę, a jego porywający livestream dla Cercle zwieńczył serię znakomitych wydawnictw w Anjunadeep i Future Classic.Jesteśmy podekscytowani, że jego wysoce spersonalizowany, unikalny i improwizowany występ na żywo w Warszawie uświetni wydanie jego drugiego albumu "Begin Again".Jako support wystąpi Rezident.Data: 26.02.2022Miejsce: ProgresjaDoors: 22:00End: 6:00Organizator: Follow The Step

 • Impreza
  WYMAGANY UCC (Unijny Certyfikat Covid)

  Piątek, 11 marca 2022, 22:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 32 zł

  Giolì & Assia w Pradze Centrum 11 marca 2022 roku!Giolì & Assia to włoski duet producentek, multiinstrumentalistek, wokalistek, autorek tekstów, właścicielek wytwórni płytowych i DJ-ów, tworzących muzykę łączącą techno, house, indie i pop, która jest ich własną, niepowtarzalną kompozycją. Giolì gra na fortepianie, wiolonczeli, perkusji, gitarze i handpanie, a Assia zajmuje się wokalem i gitarą. Chociaż ich kreatywny duet rozpoczął się jako menedżer i artysta, kreatywne partnerstwo rozwinęło się w 2016 roku w duet producencki i autorski. Jeszcze w tym samym roku dziewczyny założyły własną wytwórnię płytową, Diesis Records, która zajmuje się dystrybucją ich muzyki.Artystki rozpoczęły swoją karierę w 2017 roku z pierwszym singlem "Stay Closer". W marcu 2018 roku wydały swój debiutancki album "Istantanee", z głównym singlem "Starry Nights". Dwa miesiące później duet wydał singiel "Something Special" w Spinnin' Records, który przyniósł im wystarczającą uwagę, aby ich pierwsza rezydencja na Ibizie w Privilege wydarzyła się. Duet Giolì & Assia był tak zainspirowany Ibizą, że wydał swój drugi album w 2018 roku "Night Experience" we własnej wytwórni Diesis Records. Dalsze miesiąca to już tylko rozkwit twórczości pod każdym względem. W kwietniu 2019 roku Giolì & Assia uruchomiły #DiesisLive, czyli stream na żywo na Youtube i Facebooku, który ukazywał ich wybuchowy występ na żywo, łączący muzykę elektroniczną z żywymi instrumentami i śpiewem. Od tamtego czasu, wideo zdobyło ponad sześć milionów wyświetleń. W maju zespół rozpoczął drugą edycję #DiesisLive na szczycie wulkanu na Wyspach Liparyjskich, która szybko zdobyła nowych fanów i ponad dwadzieścia jeden milionów wyświetleń. Najnowsza edycja #DiesisLive wystartowała na Isola Delle Femmine, w ich rodzinnym mieście Palermo, we Włoszech. Poprzez swoją muzykę i sztukę, Giolì & Assia mają nadzieję podnieść świadomość na temat filantropijnych celów ochrony dzikiej przyrody i opieki zdrowotnej dzieci dla organizacji takich jak WWF i Unicef.Line-up:Giolì & AssiaTBAData: piątek, 11.03.2022Doors: 22:00End: 6:00Data: 11 marca 2022 r. Miejsce: Praga Centrum Doors: 22:00 End: 6:00 Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem
  WYMAGANY UCC (Unijny Certyfikat Covid)

  Sobota, 29 stycznia 2022, 22:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 40.00 zł

  TIGA 29 stycznia wystąpi w Warszawie! Nie sposób skompresować w kilku zdaniach dorobek tego kanadyjskiego artysty. Przez cały czas swojej kariery poruszał się gdzieś pomiędzy techno, acidowymi dźwiękami, a electropopem. Przygoda artysty zaczęła się w latach 90., kiedy Tiga rozpoczynał swoją przygodę z DJingiem na lokalnej scenie. W 2001 roku pojawił się singiel „Sunglasses At Night”, którym oficjalnie zadebiutował jako producent i trudno wymarzyć sobie lepszy debiut, bo to do dziś jedna z najbardziej kultowych pozycji w tanecznej elektronice. Potem powstały kolejne hity, jak choćby „You Gonna Want Me”, „Shoes”, „Bugatti” i „Let's Go Dancing”. Artysta kolaborował z takimi artystami jak Soulwax, Zombie Nation, James Murphy czy Mathew Dear. Remiksował dla LCD Soundsystem, Scissor Sisters, Justice, The xx, Depeche Mode czy Cabaret Voltaire. Tiga to postać, która na scenie muzycznej od lat zaskakuje, wprowadza wiele świeżości i nie daje się zaszufladkować w jednym gatunku.Supports: TBAData: 29 stycznia 2022 r. Miejce: Praga Centrum Doors: 22:00 Start: 22:00 Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin