EGODROP FESTIVAL 2020 by Goadupa [ZMIANA DATY]

  • Festiwal

EGODROP FESTIVAL 2020 by Goadupa [ZMIANA DATY]

16-19.07.2020

od 180 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Chcesz wpaść w trans pozytywnej energii?

Zapomnieć się w elektrycznych brzmieniach wraz z pasjonatami tego gatunku? A może odlecieć otulony psychodelicznym rytmem? A to wszystko w urokliwych okolicznościach przyrody dającej poczucie wolności!

Dołącz do nas już teraz byśmy mogli spotkać się 16-19.07.2020 w samym środku Polski! Przyłęk, niedaleko Paradyża, w nowej odsłonie EGODROP FESTIVAL 2020 by Goadupa powraca! Jak zwykle oferujemy klimat miłości, otwartości, tolerancji. Nie zabraknie również dobrej zabawy przy rewelacyjnej muzyce! Czyli czyste połączenie kultury Rave z neohipisowskimi klimatami.

Na dziś potwierdzone info - zawitają tacy Artyści, jak: Atmos, Land Switcher, Skizologic, Tara Putra, Will O Wisp! A to dopiero początek...

Nie idziemy na kompromisy, dlatego zapewniamy dodatkowo liczne galerie i instalacje artystyczne, strefę warsztatową, przestrzeń dla dzieci i udogodnienia dla rodzin a to wszystko między dwoma scenami - główną i chill/groove. Chcesz się odprężyć i świetnie zabawić! Nie zwlekaj! Zapraszamy :) We will move to the groove till the music stops!

informacja organizatora

Goadupa Festival powraca! Nowa nazwa, nowe miejsce, nowa energia!

Drodzy, nadszedł ten dzień, kiedy oficjalnie możemy zaprosić Was na nasze nowe, letnie wydarzenie, a mianowicie EGODROP FESTIVAL. Projekt ten mieliśmy w planach od bardzo dawna. Wracamy! Jesteśmy podekscytowani i szczęśliwi, że ponownie piszemy historię plenerową!

Znaleźliśmy miejsce w centralnej Polsce, które genialnie pasuje do tego projektu. Jest to piękna ziemia oferująca nie tylko rozłożyste polany z cudownym widokiem, ale również inne elementy krajobrazu, które będziemy mieli szanse zagospodarować po raz pierwszy w życiu. Jest urokliwa rzeczka, lasek liściasty, lasek iglasty, mamy nawet kawał magicznego lasu, żywcem wyjętego z kadrów filmu „Niekończąca się opowieść”. Kilkadziesiąt hektarów tylko dla nas.

Szykujemy open air'a bez kompromisów. Na dziś mamy zakontraktowane dwie sceny: główną i chill/groove z prawilnym line up'em. Będzie kilku zagranicznych Gości, którym nie udało się zagrać na Goadupa Festival 2018, będzie też wiele niespodzianek. Oczywiście zapewniamy pole namiotowe, strefę warsztatową, liczne galerie i instalacje artystyczne, "kids area" i udogodnienia dla rodzin. Nie mówimy ostatniego słowa, z pokorą podchodzimy do rozmiaru tej imprezy, sprawdzamy możliwości i nie wykluczone, że będą jeszcze ogłoszenia o nowych strefach. Tutaj zostawiamy sobie kilka asów w rękawie ;)

Do dziś znana jest pierwsza piątka z kilkudziesięciu Artystów:
Atmos, Land Switcher, Skizologic, Tara Putra, Will O Wisp

Dzieci do 12 roku życia nie obowiązuje bilet wstępu na festiwal.

miejsce

Egodrop Festiwal

Przyłęk, gm. Paradyż woj. łódzkie