Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Egodrop Festival 2022

  • Festiwal
  • Elektronika
  • Festiwale muzyczne
  • W plenerze

Egodrop Festival 2022

Odwołany

13.07 - 17.07

od 410 zł
Kup bilet

Egodrop Festival 2022 już w lipcu w Przyłęku.

Czy czekałeś na newsa organizatorów Egodrop Festival? Gdzie się odbędzie? Egodrop Festiwal 2022 odbędzie się w Przyłęku, który znajduje się w gminie Paradyż. Festiwal odbędzie się w lipcu bieżącego roku, dokładnie w dniach 13-17 lipca bieżącego roku.

Egodrop Festiwal to największe audiowizualne wydarzenie, które w Europie jest poświęcone kulturze psychodelicznej. Na jakie atrakcje można liczyć na tym festiwalu? Możemy liczyć na kontynuację podróży, która rozpoczęła się na festiwalu w zeszłym roku. Wówczas w wydarzeniu wzięło udział trzy tysiące uczestników. Teraz będziemy mieli okazję wziąć udział w tym pasjonującym wydarzenia.

Jak dowiadujemy się od organizatora, czeka na nas moc atrakcji. Wydarzenie będzie trwało aż pięć dni. Na co możemy liczyć? Co nas zaskoczy? Na uczestników czeka kilka muzycznych scen, na których zagra ponad stu producentów muzycznych, jak i DJ-ów. Będzie można także skorzystać z marketu, strefy dla rodzin i dzieci, food parku, strefy psy help, jak i licznych instalacji artystycznych, oraz galerii. Poza producentami muzycznymi oraz DJ-ami zaproszonych jest ponad trzydzieści osób prowadzących warsztaty, oraz mówców. W przygotowaniach do festiwalu biorą udział najlepsi dekoratorzy oraz artyści audio-wizualny. Organizatorzy chcą tym festiwalem oddać hołd kulturze psychodelicznej oraz dziedzictwie. Hołd będzie miał formę taneczną oraz radosną.

Kto powinien wybrać się na Egodrop Festival?

Czy warto wybrać się na Egodrop Festival? Jak najbardziej tak. Jest to wydarzenie dla wszystkich osób, które chcą się oderwać od obowiązków i szarej rzeczywistości. Na pewno uda się naładować akumulatory i spędzić miło czas z najbliższymi przyjaciółmi. Gdy brakuje nam dobrej muzyki i lubimy wydarzenia muzyczne, to wręcz nie może nas zabraknąć na Egodrop Festival.

Na co dzień musimy sobie radzić z wieloma obowiązkami. Chętnie, chociaż na chwilę od nich odetchniemy i zrelaksujemy się. Jaka jest misja organizatorów Engodrop Festival? Zamierzają łączyć w całość sztukę, naturę, a także muzykę. Każdy podczas tego wydarzenia odnajdzie się, poczuje tę magiczną atmosferę, a do tego poczuje się szczęśliwy. Będziemy zachwyceni. Jeśli chcesz się rozerwać, spędzić radośnie czas i poznać wielu wspaniałych nudzi, to nie zastanawiaj się dłużej, tylko rezerwuj czas. Pamiętaj, 13 lipca widzimy się w Przyłęku. Będzie super!

informacja organizatora

Egodrop Festival

PL

Egodrop Festival to największe wydarzenie audiowizualne poświęcone kulturze psychodelicznej w Polsce. Edycja 2022 to kontynuacja pięknej podróży, którą Egodrop odbył w 2021 wraz z trzema tysiącami uczestników. Równocześnie jest to wielki powrót na mapę festiwalową po czteroletniej przerwie.

Organizatorzy zapraszają na pięciodniowe wydarzenie, które odbędzie się 13-17.07.2022 w Przyłęku w gminie Paradyż (centralna Polska). Festiwal to kilka scen muzycznych, strefa warsztatowa, strefa dla rodzin i dzieci, market, food park, psy help i liczne galerie i instalacje artystyczne. Na scenach muzycznych wystąpi ponad stu producentów muzycznych i Dj-ów, zaproszonych zostanie ponad trzydziestu mówców i prowadzących warsztaty oraz niesamowicie dekoratorzy i artyści audio-wizualni. To hołd dla kultury psychodelicznej i jej dziedzictwa wyrażony w najczystszej, radosnej i tanecznej formie.

Egodrop Festival to wydarzenie dla tych, którzy pragną oderwać się od własnej codzienności i pragną przenieść się na kilka dni w świat, w którym potrzeby duszy i serca stają na pierwszym miejscu. Wszyscy pragniemy się zatrzymać, czuć mocniej, zanurzyć się w pięknie chwili i wspólnie z przyjaciółmi przeżyć coś wyjątkowego. Trudno jest tak doświadczać w codziennej gonitwie i szeregu obowiązków - być tu i teraz. Naszą misją jest połączenie muzyki, sztuki i natury w integralną, wzajemnie przenikającą się całość, tak, aby każdy mógł znaleźć element lub doznanie, które go uszczęśliwi, zachwyci i zaspokoi.

EN

Egodrop Festival is Poland's largest audiovisual event dedicated to psychedelic culture. The 2022 edition is a continuation of the beautiful journey that Egodrop took in 2021 with 3,000 participants. At the same time, it is a big come back to the festival map in Poland after a four-year break.

The organizers invite you to a five-day event, which will take place on July 13-17 in Przyłęk in the Paradyż commune (central Poland). The festival includes music scenes, a workshop zone, family and kids’ area, flea market, food park, psy help and art galleries and installations. Over a hundred music producers and DJs will perform on the music stages, as well as speakers and leaders in workshops area. You may expect the most creative psy-art decorators and audio-visual artists ever. It is a tribute to the psychedelic culture and its heritage expressed in the purest joyful and dance form.

Egodrop Festival is a time for those who want to get away from the mundane and for a few days move into a world where the needs of the soul and heart come first. We all want to take a break, feel more, become immersed in the beauty of the moment and experience something special together with like-minded people. It is difficult to experience this in the daily rush and string of responsibilities; it is challenging to be here and now. Egodrop combines music, art, and nature to form an integral, interpenetrating whole, letting each participant find an element or experience that will make them happy, enchanted, and satisfied.