Eksperymenty z ciekłym azotem

  • Warsztat

Eksperymenty z ciekłym azotem

Bezterminowo

Free

Czy wiecie, że azot stanowi około 80% objętości powietrza? A spotkaliście się kiedykolwiek z azotem w stanie ciekłym? Podczas dzisiejszych zajęć ekspertki Centrum Nauki Leonardo da Vinci pokażą Wam serię eksperymentów z wykorzystaniem tej niesamowitej substancji! Zobaczcie co się stanie, gdy w pojemniku z ciekłym azotem zanurzymy różę, cytrynę czy balony!

Pamiętajcie – doświadczenia zostały przeprowadzone w warunkach laboratoryjnych, przez wykwalifikowane prowadzące, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nie próbujcie tego w domu!

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.