Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

ELLE ABOUT FASHION - Warsztat Kreowania Wizerunku

  • Warsztat

ELLE ABOUT FASHION - Warsztat Kreowania Wizerunku

Niedziela, 20 czerwca 2021

10:00

od 390 zł
Kup bilet

Jedyne tego rodzaju wydarzenie - Elle About Fashion, odbędzie się 20 czerwca w Hotelu Raffles Europejskim w Warszawie!

Na czym polega jego wyjątkowość? Otóż Elle About Fashion to unikalny Warsztat Kreowania Wizerunku. Co oznacza to pojęcie? Coś więcej, niż to, jak się ubieramy. To nasza ekspresja, przedłużenie osobowości, manifest naszych wartości, a także narzędzie pracy. Jak można świadomie go kreować i dopasowywać do własnych potrzeb, dowiemy się podczas szeregu prelekcji, które poprowadzą osoby najlepiej znające wizerunkowe meandry: Marcin Świderek, Dyrektor Działu Mody ELLE Sylwia Antoszkiewicz, Style Coach Karolina Limbach, Stylistka ELLE Aleksandra Szol, Modivo E-commerce Director

Oprócz części merytorycznej, wyjątkowej atmosfery wydarzeniu nada wspólny lunch z naszymi prelegentami i prelegentkami oraz wyjątkowe prezenty, których się nie spodziewacie. Niech niedziela 20 czerwca będzie dla nas dniem poznawania tajników kreowania świadomego wizerunku i własnego, indywidualnego stylu! A to wszystko w miejscu szykownym do granic możliwości - Hotelu Raffles Europejskim w Warszawie!

informacja organizatora

W ramach ELLE About Fashion przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego.

W niedzielę 20 czerwca we wnętrzach hotelu Raffles Europejski Warsaw odbędzie się „Warsztat z kreowania wizerunku”. W programie znajdziecie prelekcje skupione wokół świadomego budowania indywidualnego stylu oraz wspólny lunch z redakcją Magazynu ELLE. Wśród zaproszonych gości są między innymi Marcin Świderek, Dyrektor Działu Mody ELLE, Sylwia Antoszkiewicz Style Coach, Karolina Limbach, Stylistka ELLE oraz Aleksandra Szol, Modivo E-commerce Director. Na zakończenie wspólny lunch oraz wyjątkowe prezenty.

miejsce