Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Ero "Eroizm" | Mózg

 • Koncert

Ero "Eroizm" | Mózg

Sobota, 23 kwietnia 2022

19:00

od 45 zł

ERO naprawdę Michał G. Czajkowski to znakomity raper polski, który od dwóch lat działa solo. W 2019 roku ukazał się jego debiut solowy pod nazwą Elwis Picasso. Dwa lata trudnej pandemii nie zniechęciły artysty do pracy. Przez ten czas dużo myślał, zapisywał swoje przemyślenia i rozbrzmiewające w głowie dźwięki. Wszystkie refleksje twórcze zostały zebrane i wydane na nowym albumie pn. Eroizm. W Bydgoskim Klubie Mózg 23 kwietnia 2022 usłyszycie kawałki z pierwszej i drugiej solowej płyty ERO. Nie zabraknie również starszych przebojów tego artysty. Jest doskonały w tym co robi. Współpracował z wieloma wykonawcami i zespołami, chociażby takimi, jak: Pyskaty, Pokój z Widokiem na Wojnę, Skazani na Sukcezz, Pezet, Włodi, Ajron, Gru czy Pono. ERO przebudzi Was z pandemii, zobaczycie na koncercie na co go stać. Świeżość drugiego solowego krążka jest wyraźnie odczuwalna. Czajkowski jest chętnie zapraszany do współpracy z innymi artystami, uczestniczył w nagraniach ponad 30 albumów innych wykonawców. Zapraszamy na koncert Ero i na Erozim w najlepszym wydaniu. Prezentacja w miejscu godnym najlepszych – Bydgoski Klub Mózg. Do zobaczenia, godz. 19.00!

informacja organizatora

Po niespełna dwóch latach od premiery platynowego debiutu i świetnie przyjętej trasie "BANG DE DENG TOUR, Ero wraca z świeżym albumem i jeszcze mocniejszym materiałem koncertowym!

Już 23 kwietnia sprawdzimy formę reprezentanta JWP i nowy longplay "EROIZM" w bydgoskim klubie Mózg.

Tak o wydawnictwie mówi sam raper:

"Album "Eroizm" to zbiór myśli, które się kłębiły w mojej głowie podczas lockdownowu jak i również jest to refleksja po solowym debiucie. Tym razem okrasiłem to większą ilością gości. Myślę, że śmiało mógłbym ten album nazwać „Dzieła wybrane" i mam nadzieje, że dobrze wybrałem...

Jest to album o mnie i o nas... dla Was!"

Na scenie ERO wesprą - HZD/Hazzidy i Dj Falcon1

UWAGA!! Dzięki zmianie przepisów nie ma już konieczności informowania o posiadaniu bądź nieposiadaniu certyfikatu UCC przy zakupie biletów na kncerty. Wszystkie bilety są dostępne dla każdego. Do zobaczenia na koncercie!

bilety
Pula 1
od 45
Pula 2
od 50
podobne wydarzenia
 • Koncert

  Piątek, 11 marca 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 50.00 zł

  Już w piątek 11 marca zapraszamy do Fabryki Lloyda na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet, podczas którego wyruszymy w akustyczną podróż przez twórczość Ed'a Sheeran'a. Nie zabraknie starszych kawałków jak "Lego House" czy "The A Team", ale fani nowszych płyt na pewno nie będą zawiedzeni. Autorskiej interpretacji wielkich hitów podejmie się dla Państwa Wojtek Kiełbasa - charyzmatyczny gitarzysta i wokalista młodego pokolenia, który poprowadzi nas przez ten muzyczny wieczór. Otwarcie : 18:00Początek koncertu : 20:00W programie: - Powitalny kieliszek wina musującego dla każdej Pani- Specjalne MENU tego wieczoru - Konkurs niespodzianka Zabierzcie dobry humor i chęć do śpiewania. Do zobaczenia!

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 1 kwietnia 2022, 19:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 59.00 zł

  Fabryka Lloyda z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert Palucha w Bydgoszczy promujący jego nadchodzący album „KOMPOT”. Artysta 1 kwietnia wystąpi po raz pierwszy z najnowszą płytą właśnie w Bydgoszczy, gdyż koncert otwiera oficjalną trasę promującą ten album. Otwarcie hali: 19:00Start: 21:00Miejsce: Fabryka LloydaBilety —>I Pula - 59 złII Pula - 69 złIII Pula - 79 złPaluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 14. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w blisko 400,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!). Przedostatni album "Czerwony Dywan" odniósł wielki sukces zdobywając poczwórną platynę, a trasa premierowa wypełniła największe kluby i hale w Polsce.Po ogromnym sukcesie płyty „Nadciśnienie” (wydawnictwo okryło się platyną- ponad 30 tysięcy sprzedanych sztuk). Poznański raper wraca z krążkiem pt „KOMPOT”, a bydgoski koncert będzie oficjalnym otwarciem trasy promującej nadchodzący album.Do zobaczenia!

 • Koncert
  Rock
  Elektronika
  Alternatywa
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 2 kwietnia 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 59.00 zł

  Najbardziej tajemniczy zespół w Polsce powraca z czwartym, długo wyczekiwanym albumem i trasą koncertową “Blood Moon”.W wakacje 2019 roku BOKKA poprosiła zaprzyjaźnioną reżyserkę i scenarzystkę Dorotę Piskor o napisanie zarysu scenariusza, który zainspirowałby zespół do stworzenia czwartej płyty. Tak zrodził się pomysł „Blood Moon”, zabierający w fikcyjną podróż do dnia końca świata, który według wielu legend i wierzeń miał nastąpić podczas zjawiska nazywanego „krwawym księżycem”.Filmowa aura przeniosła artystów w rejony, w których jako BOKKA nigdy wcześniej nie byli. Zespół zdecydował się na nietypowe dla siebie środki wyrazu korzystając m.in.. z brzmień orkiestrowo-symfonicznych. Bliskie stały im się nie tylko instrumenty smyczkowe, ale także flety, klarnety, oboje czy fagoty. Wokale już nie są tylko na froncie, tkają też dywany w warstwie instrumentalnej. Jest to zasługa wielu godzin samplowania przeróżnych dźwięków, jakie może wydobyć z siebie człowiek.Płyta Blood Moon ma inną niż do tej pory u BOKKI melodykę, niespieszne tempo i narrację. Bohaterowie tej opowieści w obliczu zbliżającego się kataklizmu pozostają pochłonięci prywatnymi emocjami, rozterkami, płonnymi postanowieniami oraz rozważaniami nad sensem istnienia.Pieczę nad albumem sprawował uznany producent Bogdan Kondracki, odpowiedzialny za sukcesy wielu polskich artystów, m.in. Dawida Podsiadło, Ani Dąbrowskiej, czy Moniki Brodki. Za koncepcję wizualną wydawnictwa odpowiada Jakub Guzik.