Twierdza Modlin: Boris Brejcha [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

  • Koncert

Twierdza Modlin: Boris Brejcha [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

Piątek, 25 czerwca 2021

18:00

od 199 

Boris Brejcha w Twierdzy Modlin

Już 25 czerwca bieżącego roku o godzinie 18.00 w Nowym Dworze Mazowieckim - w Twierdzy Modlin odbędzie się koncert Borisa Brejcha.

Boris Brejcha miał w lutym bieżącego roku powrócić do naszego kraju. Jednak pandemia koronawirusa oraz obecna rzeczywistość pokrzyżowała po raz kolejny te plany. Wydarzenie zostało przeniesione na 25 czerwca tego roku. Zmieniło się także miejsce. Zapraszamy do obiektu oper air - Twierdzy Modlin.

Chyba nie trzeba nikomu przypominać, że Twierdza Modlin jest największą oraz także najlepiej zachowaną w naszym kraju twierdzą, a jednocześnie rozległym monumentalnym terenem. Składa się on z cytadeli oraz fortów. Położony jest na północny zachód od Warszawy, a dokładnie u zbiegu Wisły, Wkry oraz Narwi.

Artysta w przeszłości w zasadzie za każdym razem udowadniał, że jest ulubieńcem polskiej publiczności. Grał energetyczne sety, które zawsze są wzbogacone bardzo widowiskową wizualną oprawę.

I tym razem artysta nas nie zawiedzie! Jesteśmy o tym przekonani!

informacja organizatora

NOWA DATA & NOWE MIEJSCE
25.06.2021 - TWIERDZA MODLIN

W lutym 2021 miał nastąpić wielki powrót Boris Brejcha do Polski, ale epidemia i obecna rzeczywistość po raz kolejny pokrzyżowały te plany. Dlatego przenosimy wydarzenie na 25 czerwca 2021 do nowego obiektu open air - Twierdzy Modlin.

Twierdza Modlin to największa i najlepiej zachowana w Polsce twierdza, a zarazem rozległy monumentalny teren, składający się z cytadeli i fortów, położony na północny zachód od Warszawy, u zbiegu Wisły, Narwi i Wkry.

Niekwestionowany król gatunku high-tech minimal, który na swoim koncie ma 9 płyt, w tym 4 albumy i 5 kompilacji, zagra w Warszawie po raz trzeci. W przeszłości za każdym razem udowadniał, że nie bez powodu jest ulubieńcem polskiej publiczności, grając charakterystyczne dla siebie, energetyczne sety, zawsze wzbogacone widowiskową oprawą wizualną.
Tym razem nie będzie inaczej. More info soon.

Data: 25.06.2021
Miejsce: Twierdza Modlin, Warszawa

Line up:
- Boris Brejcha
- Ann Clue
- TBA
- TBA
- TBA

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność, a wejściówki na nową, letnią datę są dostępne na www.followthestep.com oraz oraz w Going.

Organizator: Follow The Step
Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin

miejsce

Twierdza Modlin,

Nowy Dwór Mazowiecki, Gen. J. Bema 200c