Twierdza Modlin: Boris Brejcha [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

  • Koncert
  • Techno
  • Elektronika
  • Zagraniczne
  • W plenerze

Twierdza Modlin: Boris Brejcha [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

Piątek, 25 czerwca 2021

18:00

od 199 

Już niedługo wydarzy się coś na co czekał każdy polski fan gatunku High-Tech Minimal.

25 czerwca 2021 w Twierdzy Modlin odbędzie się wyjątkowy koncert, podczas którego swoje sety zaprezentuje niekwestionowany król tego gatunku muzycznego Boris Brejcha! Ten niemiecki Dj i producent muzyczny ma na swoim koncie już 9 płyt, w tym 4 z nich to albumy a 5 to kompilacje. Po fantastycznym widowisku, które zafundował swoim fanom w dawnej Fabryce Samochodów Osobowych FSO w Warszawie Boris znowu zrobi hałas w stolicy! Specjalnie na tę noc, dla tego artysty i jego wiernych fanów hala zmieni swój wygląd nie do poznania. To już trzeci raz, kiedy artysta postanowił odwiedzić nasz piękny kraj. Poprzednie koncerty udowodniły, że polska publiczność go kocha a jego energetyczne brzmienia porwą do zabawy nawet największego mruka. Dlatego nie może zabraknąć Cię z nami! Przed Borisem zapraszamy na równie genialny suport, którym będzie Ann Clue!

informacja organizatora

NOWA DATA & NOWE MIEJSCE
25.06.2021 - TWIERDZA MODLIN

W lutym 2021 miał nastąpić wielki powrót Boris Brejcha do Polski, ale epidemia i obecna rzeczywistość po raz kolejny pokrzyżowały te plany. Dlatego przenosimy wydarzenie na 25 czerwca 2021 do nowego obiektu open air - Twierdzy Modlin.
Twierdza Modlin to największa i najlepiej zachowana w Polsce twierdza, a zarazem rozległy monumentalny teren, składający się z cytadeli i fortów, położony na północny zachód od Warszawy, u zbiegu Wisły, Narwi i Wkry.

Niekwestionowany król gatunku high-tech minimal, który na swoim koncie ma 9 płyt, w tym 4 albumy i 5 kompilacji, zagra w Warszawie po raz trzeci. W przeszłości za każdym razem udowadniał, że nie bez powodu jest ulubieńcem polskiej publiczności, grając charakterystyczne dla siebie, energetyczne sety, zawsze wzbogacone widowiskową oprawą wizualną.
Tym razem nie będzie inaczej. More info soon.

Data: 25.06.2021
Miejsce: Twierdza Modlin, Warszawa

Line up:
- Boris Brejcha
- Ann Clue
- TBA
- TBA
- TBA

Organizator: Follow The Step
Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce

Twierdza Modlin,

Nowy Dwór Mazowiecki, Gen. J. Bema 200c