Ferie 2020 | Seanse filmowe dla dzieci - Zabawkowy zawrót głowy

  • Film

Ferie 2020 | Seanse filmowe dla dzieci - Zabawkowy zawrót głowy

Poniedziałek, 20 stycznia 2020

11:00

TBA
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci spędzające zimowe ferie w mieście wraz z opiekunami na projekcje czterech części przygód sympatycznych i odważnych zabawek, których fascynujący świat ożywa, gdy tylko nikt z ludzi nie patrzy... Bajki wyświetlane będą w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w poniedziałki i piątki ferii o godz. 11.00. Wstęp wolny. Przypominamy, że w Auli obowiązuje zakaz spożywania posiłków.

13.01 – Bohaterami filmu są zabawki z pokoju pewnego chłopca. Zabawki, które ożywają, gdy tylko odwróci się od nich wzrok. Zabawki, które nie tylko mówią, myślą i czują, ale tak samo się kłócą, śmieją, boją, zazdroszczą, oszukują i rozrabiają. Prym wśród zabawek wiedzie przebojowy kowboj – prawdziwy król rozrywki. Ale w dniu urodzin chłopca w pokoju pojawia się ktoś nowy. Jego przybycie burzy panujący porządek i wprowadza sporo zamieszania, a nawet kłopotów!
Czas projekcji – 1:20:00

17.01 – Druga część przygód kowboja, kosmonauty oraz reszty zabawek. Tym razem to kowboj jest w opałach, ponieważ przez przypadek wylądował w pudle domowej wyprzedaży, przez co trafił w ręce pazernego kolekcjonera. Tymczasem wierni przyjaciele naszego bohatera ruszają mu na ratunek. Oczywiście nie obędzie się bez wielu przygód i kaskaderskich wyczynów.
Czas projekcji – 1:28:00

20.01 – Chłopiec znany z poprzednich części filmu, dorasta i wybiera się do college'u. Jego zabawki trafiają więc do pobliskiego przedszkola. A dzieciaki, prawdę mówiąc, nie traktują nowych przybyszy z szacunkiem i miłością, a wręcz przeciwnie! Dlatego nasi bohaterowie planują wielką ucieczkę. Wezmą w niej udział także nowi – rozbrajająco śmieszni bohaterowie!
Czas projekcji – 1:43:00

24.01 – Znany z trzech poprzednich części filmu kowboj zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad swymi właścicielami. Gdy pewnego dnia w pokoju zabaw pojawia się nowy mieszkaniec, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli kowbojowi przekonać się, jak wielki i niebezpieczny może być świat dla zwykłej, małej zabawki...
Czas projekcji – 1:30:00