2. Festiwal ClassiX | Rafał Kwiatkowski [ZMIANA DATY]

  • Koncert

2. Festiwal ClassiX | Rafał Kwiatkowski [ZMIANA DATY]

Czwartek, 5 listopada 2020

19:00

od 20 zł

W dniach 5-8 listopada 2020 Brodnicę opanuje sztuka w najlepszym wydaniu. Muzyka klasyczna, elektroniczna, jazzowa i współczesna, dopełniona nowoczesnym obrazem visual art. Wybitne nazwiska, najnowsze projekty artystyczne i szereg wydarzeń towarzyszących. Warto być!

Drugą edycję Festiwalu inauguruje koncert genialnego polskiego wiolonczelisty - Rafała Kwiatkowskiego. Zaczynamy od klasyki, żeby pokazać fundament wszystkich innych gatunków muzyki. To początek muzycznej podróży festiwalowej - obecność obowiązkowa, szczególnie dla tych, którzy nie słuchają na co dzień klasyki! A dla melomanów to prawdziwa uczta dla (d)ucha! A generalnie zapraszamy każdego - bez względu na wiek, gusta muzyczne czy zainteresowania! Dajcie się zaskoczyć!

ABOUT CLASSIX 2020
Festiwal ClassiX to cztery dni, osiem koncertów, 55 artystów i szereg wydarzeń towarzyszących. Motywem przewodnim drugiej edycji jest "piękno poprzez zniekształcenie", wyrażone muzyką, światłem, obrazem i modą. Program festiwalu skonstruowany jest w sposób przekrojowy – koncert muzyki klasyczny zestawiony jest ze współczesnym performancem Big Bandu z towarzyszeniem wizualizacji live, nurtem muzyki modern classic i duetem elektronicznym na kontrabas i perkusję.

fb @festiwalclassix