Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Festiwal Gadafest 2022

  • Festiwal
  • Festiwale muzyczne
  • Alternatywa
  • Polskie
  • W plenerze

Festiwal Gadafest 2022

Dzisiaj

14:00

od 40 zł
Kup bilet
informacja organizatora

10 lat, 12. edycji, 3 before party (oczywiście te oficjalne), 5 małopolskich miejscowości, lokalizacje w parkach, na dachu, w altanach, w opuszczonej knajpie, w działającej pizzerii, w barze, w siedzibie rozgłośni radiowej, w klasztorze, w zajeździe, aż po dziedziniec zamku! 125 koncertów, niezliczona ilość warsztatów, wystaw i pokazów, jeszcze bardziej niezliczona ilość artystów, wolontariuszy, partnerów i oczywiście nieskończona ilość RADOŚCI - a to tylko jeden z kameralnych, aczkolwiek najbarwniejszych festiwali w Małopolsce - FESTIWAL GADAFEST!

W roku 10-lecia istnienia Festiwalu organizatorzy szykują dla Was kolejną piękną edycję tego wydarzenia. W ostatnie 3 dni lipca (29-31.07) na terenie renesansowego Pałacu Mirów w Książu Wielkim po raz kolejny usłyszycie wspaniałych polskich i zagranicznych artystów. Na tegorocznej, 12. edycji festiwalu nie zabraknie muzyki pełnej energii i tańca, będzie też element metafizycznej zadumy i dźwiękowej improwizacji, a to wszystko zabrzmi na trzech scenach: plenerowej, elektronicznej oraz po raz pierwszy wewnątrz pałacu. Usłyszycie m.in. zespoły: Wczasy, T'ien Lai, Dynasonic, LXMP, Rozwód, Voices of the Cosmos, Seti Setters, AcidSitter, Stonerror, Gettoblaster, Avtomat, Eta Hox i wielu innych!

Między koncertami każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z szerokiej oferty warsztatów, posłuchać prelekcji, zobaczyć przygotowane przez kuratorów wystawy, albo po prostu odpocząć w festiwalowym ogródku, gdzie znajdzie się coś dobrego do jedzenia i picia. Zresztą, teren okalający zamek jest tak romantyczny i zielony, że wypocząć można dosłownie w każdym miejscu!

Pełny program wydarzeń, szczegółowe opisy artystów oraz informacje techniczne (dojazd, noclegi) można znaleźć na stronach festiwalu: gadafest.pl

miejsce

Pałac Mirów w Książu Wielkim

Kraków, Wincentego Witosa 10, Książ Wielki