Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

FOMO_PLUS: DISCOVER YOUR HEARTBEAT by YOGA SHALA

 • Sport

FOMO_PLUS: DISCOVER YOUR HEARTBEAT by YOGA SHALA

Jutro

19:00

od 50 zł
informacja organizatora

Po ostatnich wydarzeniach łączących ambient, jogę i medytację zapraszamy Was na kolejne spotkanie w naszej przestrzeni FOMO. Jesteśmy przekonani, że również tym razem odwiedzicie nas bardzo tłumnie.

Tym razem mamy dla Was:

Discover Your Heartbeat Jaki jest twój naturalny rytm? Gdy uwolnisz głowę od nadmiaru myśli, a ciało z napięć i skumulowanych emocji… Rytm, w którym podążasz za samym sobą. Za tym, co w tobie wyraźne, a jednocześnie czułe i delikatne? Czy już znasz swój naturalny rytm? Bicie serca-muzyka-swobodna ekspresja… Zrób dla siebie coś dobrego – przyjdź na wydarzenie Discover Your Heartbeat. Tym razem zapraszamy Cię do głęboko transformującej podróży, gdzie poprzez taniec wejdziemy w głęboki i transformujący proces ekstatycznej medytacji w ruchu. Zaczniemy od nawiązania kontaktu z własnym ciałem pozwalając się prowadzić muzyce oraz hipnotycznemu głosowi Ani. A następnie wytańczając swoją historię, stopniowo będziesz zanurzać się w siebie coraz głębiej. Wyzwolisz ogromne pokłady energii, opiekując się sobą i pozwalając na czułość i dzikość.

Jak się przygotować?

 • załóż luźne ubranie, które nie będzie krępować ruchów

 • tańczymy na boso na miękkich dywanach

 • weź swoją wodę do picia – najlepiej w butelce wielorazowego użytku

 • czysta impreza. Ruch i muzyka dają naturalny high

Prowadzi: Ania Chomczyk - Joginka w podróży i właścicielka szkoły Yoga Shala w Białymstoku. O przestrzeń muzyczną zadba Mifi77.

bilety
Pula I
od 50
miejsce

FOMO klub

Białystok, Doktor Ireny Białówny 9/1

inne wydarzenia w tym miejscu
 • FOMO PRISMA

  Piątek, 22 kwietnia 2022

  Białystok

  Nie wszystko jest takie, jakim się wydaje. Tak jest choćby ze światłem - otaczająca nas niewidzialna, pozornie biała fala, w rzeczywistości jest pełnym spektrum barw.Podobnie jest z muzyką elektroniczną. Często powierzchownie postrzegana jako płytka, a w rzeczywistości kryje w sobie przebogaty świat niepowtarzalnych brzmień, estetyk, tekstur. Ich mnogość przyprawia o zawrót głowy, a najbarwniejsze z nich pozostają często niezauważone.Naszą ambicją jest bycie Waszym przewodnikiem. Stawiamy na prezentację tego, co uważamy za najbardziej wartościowe, oryginalne, niezwykłe. Mamy całe spektrum muzyczne, pełne przeróżnych brzmień, których to wycinki przybliżamy Wam naszym regularnym programem. Tym razem schodzimy głębiej, rozbijając naszą paletę na te barwy, które pasjonują nas najbardziej.FOMO PRISMA to nowy cykl wydarzeń, w którym patrzymy na muzykę z innej, pogłębionej perspektywy. Niczym pryzmat, rozszczepiający białe światło na wiele kolorów, wydobędziemy z FOMO spectrum najciekawsze szczegóły, niuanse i smaki.Artyści, których zaprezentujemy, przyczynili się swoją twórczością do rozwoju światowej muzyki elektronicznej, przełamywania trendów i barier, powołali do życia hybrydy, czy wreszcie zbudowali mosty międzygatunkowe, które na co dzień usłyszeć możecie w FOMO. Tym razem pozwalamy sobie na eksperyment - to nie będzie po prostu kolejny weekend w klubie.Zapraszamy Was do spojrzenia na muzykę elektroniczną przez nowy pryzmat.lineup: SHACKLETON liveLOTUS EATER (LUCY & RROSE) liveSHXCXCHCXSH livePOLAR INERTIA livePRESHAUNDVELD MICHAŁ JABŁOŃSKI liveMCHY I POROSTY liveWE WILL FAIL liveFISCHERLE liveVI ANDRZEJ ZIELIŃSKI B2B MAJKIDTEKK B2B ESSENCEKOLACJA B2B K.O. LSK

 • FOMO Quantum Festival | Białystok [ZMIANA DATY]

  Piątek, 24 czerwca 2022

  Białystok

  Aby zmienić stan rzeczy, trzeba zmienić myślenie.Aby zrozumieć w pełni, trzeba sięgnąć głębiej.Spojrzeć z bliska, dotrzeć do źródła.Tylko wówczas można dostrzec istotę zjawiska, jego esencję, która niczym kwant, niedostrzegalna jest z oddali.Tylko tam wszystko jest na tyle nasycone i wyraziste, by dało się odczuć największe subtelności.FOMO Quantum Festival to wydarzenie redefiniujące koncepcję festiwalu, skupione w pełni na istocie muzycznego doświadczenia, sprowadzone do najmniejszej, niepodzielnej formy, która odrzuca wszystko, co nie jest jego esencją.Trwanie przy muzyce, zamiast wędrówek między scenami.Bliskość artystów, zamiast obserwowania ich z oddali.Mikroświat przeżyć, doświadczeń, bliskości i pełnego zaangażowania w Tu i Teraz.Kwant festiwalowej energii w jej najczystszej postaci.FOMO Quantum Festival24-26.06.2022Białystok

 • Up To Date Festival - FOMO Afterparty

  Piątek, 2 września 2022

  Białystok

  Nie ma to jak zakończyć sezon festiwalowy z przytupem.Jak? Oczywiście na Up to Date Festival! Gdzie? Oczywiście, że w Białymstoku. Kiedy? Pomiędzy 2 a 4 września. Nie może Cię tam zabraknąć! Festiwal przez ponad 12 lat działalności wyrobił sobie renomę porównywalną jedynie do garstki tego typu wydarzeń w Polsce. Wyjątkowy line-up łączący niszową muzykę elektroniczną z tą bardziej popularną jest znakiem rozpoznawczym tego festiwalu, a to wszystko w towarzystwie ambitnego hip-hopu. Mało które wydarzenie celebruje w tak wielkim stopniu świat alternatywny. To wszystko zasługa m.in. Dtekka, didżeja, który aktywnie tworzy polską scenę klubową. Nieodłącznymi najbardziej wyjątkowym elementem UTDF jest też Salon Ambientu, podczas którego festiwalowicze leżąc na dywanach odpoczywają do najlepszych ambientowych dźwięków.Daj się ponieść muzycznym uniesieniom! Do zobaczenia na tegorocznej edycji Up To Date Festival! Festiwal w tym roku odbędzie się pomiędzy 2 a 4 września w Białymstoku.[Up To Date Festival ](https://goingapp.pl/polecamy/utdf)