Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

FOMO Quantum Festival | Białystok | 24-26.06

 • Festiwal
 • Techno
 • House
 • Festiwale muzyczne
 • UK Bass

FOMO Quantum Festival | Białystok | 24-26.06

24-26.06.2022

od 50 zł

FOMO Quantum Festival w Białystoku

W dniach 25 do 27 lutego bieżącego roku odbędzie się niezapomniany FOMO Quantum Festival. Festival odbędzie się w Białystoku w FOMO klubie.

FOMO Quantum Festival jest wydarzeniem, które redefiniuje koncepcję samego festiwalu. Wszystko skupia się w pełni na istocie doświadczenia muzycznego, sprowadzonego do najmniejszej oraz niepodzielnej formy, która to odrzuca wszystko, co nie jest w rzeczywistości jego esencją. Chodzi o trwanie w muzyce, zamiast wędrówek między scenami.

Niesamowita jest bliskość artystów, a nie obserwowanie ich z oddali. Tu i teraz mamy do czynienia z mikroświatem przeżyć, bliskości, doświadczeń oraz pełnego zaangażowania.

Jest to kwant energii festiwalowej w jego najczystszej postaci.

Czy chcesz te wszystkie uczucia przeżyć na własnej skórze? Jeśli tak, to nie zwlekaj dłużej, tylko już dziś kup bilet na to niesamowite wydarzenie. Weekend od 25 do 27 lutego będzie na pewno dla nas wszystkich niezapomniany!

Do zobaczenia w klubie FOMO!

informacja organizatora

Aby zmienić stan rzeczy, trzeba zmienić myślenie. Aby zrozumieć w pełni, trzeba sięgnąć głębiej. Spojrzeć z bliska, dotrzeć do źródła. Tylko wówczas można dostrzec istotę zjawiska, jego esencję, która niczym kwant, niedostrzegalna jest z oddali. Tylko tam wszystko jest na tyle nasycone i wyraziste, by dało się odczuć największe subtelności. FOMO Quantum Festival to wydarzenie redefiniujące koncepcję festiwalu, skupione w pełni na istocie muzycznego doświadczenia, sprowadzone do najmniejszej, niepodzielnej formy, która odrzuca wszystko, co nie jest jego esencją. Trwanie przy muzyce, zamiast wędrówek między scenami. Bliskość artystów, zamiast obserwowania ich z oddali. Mikroświat przeżyć, doświadczeń, bliskości i pełnego zaangażowania w Tu i Teraz. Kwant festiwalowej energii w jej najczystszej postaci.

24.06_PIĄTEK BLANK CHINO live DTEKK GESLOTEN CIRKEL live L.F.T. live

25.06_SOBOTA CAFE DE LA JUNGLE live ORBE live MARY YUZOVSKAYA PSYK REFRACTED

26.06_NIEDZIELA BARKER live DAISY CUTTER JACEK QL LORENZO SENNI live

FOMO Quantum Festival 24-26.06.2022 Białystok

bilety
karnet trzydniowy
od 140
bilet jednodniowy - niedziela
od 50
bilet jednodniowy - sobota
od 60
bilet jednodniowy - piątek
od 60
miejsce

FOMO klub

Białystok, Doktor Ireny Białówny 9/1

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Up To Date Festival - FOMO Afterparty

  2.09 - 4.09.22

  Białystok

  Nie ma to jak zakończyć sezon festiwalowy z przytupem.Jak? Oczywiście na Up to Date Festival! Gdzie? Oczywiście, że w Białymstoku. Kiedy? Pomiędzy 2 a 4 września. Nie może Cię tam zabraknąć! Festiwal przez ponad 12 lat działalności wyrobił sobie renomę porównywalną jedynie do garstki tego typu wydarzeń w Polsce. Wyjątkowy line-up łączący niszową muzykę elektroniczną z tą bardziej popularną jest znakiem rozpoznawczym tego festiwalu, a to wszystko w towarzystwie ambitnego hip-hopu. Mało które wydarzenie celebruje w tak wielkim stopniu świat alternatywny. To wszystko zasługa m.in. Dtekka, didżeja, który aktywnie tworzy polską scenę klubową. Nieodłącznymi najbardziej wyjątkowym elementem UTDF jest też Salon Ambientu, podczas którego festiwalowicze leżąc na dywanach odpoczywają do najlepszych ambientowych dźwięków.Daj się ponieść muzycznym uniesieniom! Do zobaczenia na tegorocznej edycji Up To Date Festival! Festiwal w tym roku odbędzie się pomiędzy 2 a 4 września w Białymstoku.[Up To Date Festival ](https://goingapp.pl/polecamy/utdf)

podobne wydarzenia
 • Festiwal
  Festiwale muzyczne
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  W plenerze

  3.06 - 4.06.22, 18:00

  Stadion Miejski w Białymstoku, Białystok, od 99 zł

  SŁOŃCE, PLENER, NAJLEPSI ARTYŚCI SCENY RAPOWEJ!B.EAST FEST JUŻ W CZERWCU! / 3-4/06/2022LINE-UP:I DZIEŃPiątek, 03.06- Rusina- Kękę- Avi x Louis Vilain- Kaz Bałagane- KukonII DZIEŃSobota, 04.06- Dziarma- Mielzky- Szczyl- Sokół- OIOPrzyjdź i baw się na B.EAST FEST.Po każdym dniu festiwalu B.EAST oficjalny after odbędzie się w białostockim klubie FOMO. Uwaga: kupując karnet na festiwal = after za darmo.Dwa dni to za mało?Uwaga: kupując karnet na festiwal B.EAST = bilet na koncert Taco Hemingwaya w Białymstoku (05.06) tańszy o 20 zł.Miejsce:Tereny zielone obok Stadionu Miejskiego w Białymstoku.Bilety:Karnet: 189 zł (1 pula)Bilet jednodniowy, piątek: 99 zł (1 pula)Bilet jednodniowy, sobota: 99 zł (1 pula)

 • Festiwal
  Festiwale muzyczne
  Polski rap
  Pop
  Rap
  Polskie
  W plenerze

  27.08 - 27.08.22, 16:30

  Pałac Branickich, Białystok, od 85.00 zł

  Jubileusz 5.lecia Białystok New Pop Festival na zakończenie wakacji 27-28 sierpnia 2022!Białystok New Pop to pojemna festiwalowa formuła, gdzie zawsze mamy do czynienia z połączeniem różnych muzycznych gatunków, jak np. nowoczesny pop, rock, electro czy hip-hop.To festiwal dla każdego, kto ceni sobie relaks w pięknej scenerii, kto kocha dobrze zjeść, czy spędzić miły czas z przyjaciółmi.To przedłużony wakacyjny weekend (sobota i niedziela) pełen niezapomnianych wrażeń. To festiwal kulturalny z ciekawą propozycją dla wszystkich miłośników muzyki, podczas którego gwiazdy polskiej muzyki wypełniają dziedziniec zabytkowego Pałacu Branickich najlepszą polską muzyką.