Lato na Pradze: Fukaj & Szczyl [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Polski rap
  • Rap
  • Polskie
  • W plenerze

Lato na Pradze: Fukaj & Szczyl [ZMIANA DATY]

Sobota, 28 sierpnia 2021

19:30

od 49 

Fukaj & Szczyl wystąpi w sierpniu na Warszawskiej Pradze!

Lato na Pradze 2021 to już druga edycja tego wyjątkowego festiwalu. Ponownie Praga stanie się muzycznym centrum Warszawy. Nie trzeba wcale wyjeżdżać z miasta, żeby poczuć klimat lata w świetnej muzycznej oprawie. Wielu artystów, wiele brzmień i gorących wrażeń, a pośród nich – kto? Fukaj & Szczyl! 28 sierpnia, godz. 19:30, pod sam koniec wakacji, wystąpi przed Warszawską publicznością zgromadzoną na festiwalu. FukaJ jest znanym hajpowanym newcomerem. Już dawno doceniły go MATA i Quebonafide. Jego kariera nabrała rozpędu po tym jak zauważył do autor „Patointeligencji”. Szczyl to oczywiście nowe nazwisko, będące wynikiem akcji SBM Starter. Artysta wśród swoich inspiracji wskazuje na Peja Slums Attack, 2Pac czy Nas. W utworach przewija się doskonała dokumentacja miejskiego stylu życia. To trzeba usłyszeć i zobaczyć jak Fukaj & Szczyl daje na scenie z siebie wszystko, żeby wysłać do publiczności czytelny przekaz artystyczny. Lato na Pradze to obok muzyki, również kampus rozrywkowy. Znajdziecie w nim bary, foodtrucki, w których można się posilić podczas koncertu. W przestrzeni koncertowej będzie obowiązywał reżim sanitarny.

informacja organizatora

Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.

Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.


• Fukaj & Szczyl na Pradze - 28.08.2021 •
FukaJ - jeden z najbardziej hajpowanych newcomerów. Doceniony przez MATA
i Quebonafide. To właśnie od momentu, kiedy dostrzegł go autor „Patointeligencji”, jego kariera nabrała tempa. Najwięcej nowych słuchaczy przyniósł mu jednak jego#Hot16Challenge2, do którego nominował go właśnie Quebo.

Szczyl - nowe nazwisko w akcji SBM Starter, która prezentuje obiecujących newcomerów. Jako swoje inspiracje rzuca takie nazwiska jak Peja Slums Attack czy Nas, 2Pac, do których stylu nawiązuje w swojej twórczości. W jego tekstach nie brakuje dokumentacji miejskiego życia.


Data: 28.08.2021
Otwarcie: 18:00
Start: 19:30
Miejsce: Praga Centrum

Bilety dostępne na www.followthestep.com, www.pragacentrum.pl, oraz w Going.


• Więcej informacji: goingapp.pl/latonapradze •

Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.pl

Organizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step (www.followthestep.com)


Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.