Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Gala Koncertowa artystów Sceny pod Regałem | Najpiękniejsze Polskiej Piosenki o Miłości | Dach HOTELU MONOPOL*****

 • Koncert

Gala Koncertowa artystów Sceny pod Regałem | Najpiękniejsze Polskiej Piosenki o Miłości | Dach HOTELU MONOPOL*****

Piątek, 2 września 2022

20:00

od 39 zł
informacja organizatora

Drodzy Państwo

Po ostatnich sukcesach związanych z organizacją wydarzeń na najpiękniejszym, wrocławskim Dachu w Hotelu Monopol postanowiliśmy zorganizować wielką Galę Koncertową, w której weźmie udział kilkunastu artystów z Polski i z zagranicy! Zapraszamy Państwa już 2 września o 20:00 na taras 4 Hotelu Monopol!

To będzie niezapomniane wydarzenie, gdzie w blasku zachodzącego słońca usłyszą Państwo największe przeboje polskiej estrady z repertuaru takich mistrzów jak: A. OSIECKA, W. MŁYNARSKI, J. KOFTA, E.BODO, D. RINN, Z. WODECKI, A. ZAUCHA, A. MAJEWSKA, M. RODOWICZ, H. BANASZAK, A.ANDRUS, K. KRAWCZYK i wielu wielu innych... Wystąpią niezastąpieni artyści Sceny pod Regałem oraz goście specjalni!

WARTO BYĆ Z NAMI W TEN PIĄTKOWY WIECZÓR! TARAS OTWIERAMY dla Państwa już przed 19:00!

Bilety na to wydarzenie mogą Państwo kupić na 2 sposoby:

 1. STACJONARNIE w sklepach EMPIK w całej Polsce

 2. Internetowo przez platformę GOING & EMPIK.BILETY.PL LICZBA MIEJSC SIEDZĄCYCH BARDZO OGRANICZONA ! GWARANTOWANE MIEJSCA SIEDZĄCE PRZYSŁUGUJĄ TYLKO POSIADACZOM MIEJSC VIPOWSKICH.

Ceny Biletów:

 1. Bilety w Przedsprzedaży 39 zł [ brak gwarancji miejsca siedzącego ]

 2. Bilety Normalne 49 zł [ brak gwarancji miejsca siedzącego ]

 3. Bilety VIP [ gwarantowane miejsce siedzące + drink powitalny + prezent od artystów ]

O artystach: Dyrektor artystyczny Sceny pod Regałem: Maestro Michał Hadasik

wokaliści: Adrianna Górka Alicja Konarska Paulina Jeżewska Eliza Mark Malwina Rabenda Krzysztof Pachołek & goście specjalni

Zespół muzyczny: fortepian/prowadzenie: Michal Hadasik perkusja: Tomasz Burzyński kontrabas: Grzegorz Piasecki gitara: Luigi Leoni skrzypce: Malwina Rabenda

O SCENIE POD REGAŁEM: Scena pod Regałem powstała w 2017 roku z inicjatywy wrocławskiego pianisty Michała Hadasika, jako nowa strefa kulturalna w sercu miasta mającą na celu promowanie młodych artystów poruszających się w obrębie muzyki, teatru ,literatury i sztuki. Siedzibą Sceny pod Regałem jest kawiarnia Literatka, będącą wrocławską przystanią bohemy artystycznej. W repertuarze naszej sceny znajdą Państwo recitale piosenki Literackie, spotkania międzynarodowe z muzyką na żywo, wieczory bluesa & jazz'u, spotkania autorskie i literackie, wernisaże sztuki oraz spektakle teatralne. Nasz grupa artystyczna liczy ponad 50 artystów z Polski i z zagranicy. Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się artystycznych grup nieformalnych w kraju. Serdecznie zapraszamy na nasze wydarzenia stacjonarnie jak również w formacie on line.


Regulamin wydarzenia: REGULAMIN IMPREZY PLENEROWEJ " GALA KONCERTOWA ARTYSTÓW SCENY POD REGAŁEM NA DACHU HOTELU MONOPOL | 2.9.2022 19:00 MIEJSCE: Taras 4 Hotelu Monopol przy ulicy Modrzejewskiej 2 we Wrocławiu POSTANOWIENIA OGÓLNE:

 1. Organizatorem Imprezy jest Hotel Monopol & Scena pod Regałem

 2. Regulamin kierowany jest do wszystkich osób, które w czasie trwania Imprezy będą przebywać na terenie, na którym przeprowadzana jest Impreza. Każda osoba przebywająca na tym terenie w czasie trwania Imprezy obowiązana jest stosować się do postanowień niniejszego Regulaminu.

 3. Celem Regulaminu jest zapewnienie bezpieczeństwa Imprezy poprzez określenie zasad zachowania się osób obecnych na Imprezie i korzystania przez nie z terenu, na którym przeprowadzana jest Impreza, a także urządzeń, znajdujących się na nim.

 4. Impreza ma charakter kulturalny a jej celem nie jest propagowanie jakichkolwiek poglądów czy idei politycznych lub społecznych. ZASADY ORGANIZACYJNE I PORZĄDKOWE OBOWIĄZUJĄCE NA TERENIE IMPREZY:

 5. Organizator zapewnia uczestnikom Imprezy odpłatny udział wwydarzeniu odbywającycm się w dniu 15 sierpnia.

 6. Osoby małoletnie uczestniczą w Imprezie na wyłączną odpowiedzialność osób, które sprawują nad nimi pieczę.

 7. Organizator udostępnia uczestnikom sprzęt w liczbie ograniczonej, taki jak: krzesła, fotele, stoliki. Uczestnicy zobowiązują się do korzystania ze sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem, nie niszczenia go, nie wynoszenia poza teren Imprezy, zwrotu na życzenie osób obsługujących Imprezę.

 8. Organizator może odmówić wstępu osobie zakłócającej ład i porządek publiczny przed wejściem na teren, na którym odbywać się będzie Impreza.

 9. W przypadku zakłócania ładu i porządku publicznego organizator Imprezy może wezwać uczestnika imprezy do właściwego zachowania się, a w przypadku dalszego łamania zasad uczestnictwa w imprezie wezwać do opuszczenia przez niego terenu imprezy i zastosować wszelkie dostępne środki celem wyegzekwowania powyższego żądania.

 10. Organizator może dokonać wszelkich możliwych zmian w przebiegu Imprezy z powodów nieprzewidzianych i nieuniknionych a niezależnych od organizatora.

 11. Organizator może zmienić program pod względem artystycznym i czasowym bez uprzedzenia i rekompensaty.

 12. Organizator może odmówić wstępu na imprezę osobie, u której stwierdzono posiadanie napojów alkoholowych, będącej pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 13. Organizator dopuszcza możliwość spożywania alkoholu jedynie zakupionego na barze, umieszonego na tarasie 4 Hotelu Monopol, przeznaczonego do konsumpcji.

 14. Organizator może odmówić wstępu na teren imprezy osobie, u której stwierdzono posiadanie: broni oraz innych przedmiotów niebezpiecznych, fajerwerków, petard (w tym hukowych), materiałów pirotechnicznych, flag i transparentów, urządzeń emitujących dźwięk, materiałów rasistowskich, ksenofobicznych oraz propagandowych, a także plakatów i ulotek bez autoryzacji.

 15. Zabroniona jest agitacja polityczna oraz prezentowanie jakichkolwiek treści niezgodnych z polskim prawodawstwem.

 16. Organizator utrwala przebieg Imprezy dla celów dokumentacji oraz promocji lub reklamy Imprezy i imprez Organizatora. Zakupując bilet Uczestnik imprezy oświadcza, że nie będzie rościł żadnych pretensji do organizatora z tytułu wykorzystania jego wizerunku w materiałach prasowych i telewizyjnych relacjonujących przebieg Imprezy.

 17. Uczestnik imprezy przyjmuje do wiadomości, że na Imprezie przebywa na własne ryzyko i odpowiedzialność.

 18. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do bezwzględnego przestrzegania poleceń i zarządzeń służb odpowiedzialnych za ochronę i bezpieczeństwo podczas Imprezy. 15.Organizator nie bierze odpowiedzialności za sytuacje będące wynikiem nie przestrzegania zawartych powyżej postanowień oraz zarządzeń i poleceń służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i porządek.

 19. Uczestnik Imprezy ponosi pełną odpowiedzialność materialną za szkody wyrządzone przez niego na terenie, gdzie odbywa się impreza w stosunku do innych jej uczestników jak i za szkody wyrządzone w mieniu organizatora.

 20. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za skutki działania Siły Wyższej. Za Siłę Wyższą uznaje się zdarzenie będące poza kontrolą Organizatora, które powoduje, że wykonanie zobowiązań jest niemożliwe lub może być uznane za niemożliwe ze względu na występujące okoliczności. Siłę Wyższą stanowią w szczególności: warunki atmosferyczne, awarie lub zakłócenia pracy urządzeń dostarczających energię elektryczną, ciepło, światło, działania wojenne lub działania władz państwowych lub samorządowych w zakresie formułowania polityki, praw i przepisów mających wpływ na wykonanie zobowiązań. W przypadku zaistnienia niekorzystnych warunków atmosferycznych w trakcie koncertu, organizator ma prawo do przerwania i finalnie zakończenia koncertu bez rekompensaty.

 21. Regulamin wchodzi w życie w pierwszym dniu i obowiązuje we wszystkich dniach trwania Imprezy, tj. 02.09.2022 roku.

 22. Udział w imprezie jest równoznaczny z akceptacją przez uczestnika niniejszego Regulaminu.

 23. Rozstrzyganie wszelkich sporów i podejmowanie decyzji, o których niniejszy Regulamin nie traktuje, jak również prawo do interpretowania wszystkich zapisów niniejszego Regulaminu przysługuje wyłącznie Organizatorowi.

 24. Niniejszy Regulamin jest dostępny: W dniu koncertu na specjalnych tablicach informacyjnych

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

bilety
PRZEDSPRZEDAŻ
od 39
Bilety Normalne
od 49
BILETY VIP
od 79
miejsce
podobne wydarzenia
 • Koncert

  Sobota, 20 sierpnia 2022, 19:00

  HotSpot, Wrocław, od 65 zł

  Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022!Żabson to jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce, którego koncerty są niezwykle dynamiczne i żywiołowe. Świeżo po sukcesie trasy Amfisbena Tour - Żabson powraca z solowymi koncertami w plenerze!???? Podczas występów nie zabraknie jego topowych ziomalskich utworów!ŻABSON20.08.2022drzwi g.18:00 / start 20:00Wrocław | HotSpotSzanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzicaRegulamin wydarzenia: https://bit.ly/WB_RegulaminW trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  W plenerze
  Trasa

  Czwartek, 15 września 2022, 16:00

  HotSpot, Wrocław, od 89 zł

  White 2115 rusza w Pretty Tour!Wraz z premierą platynowego już albumu "Pretty Boy", fani Łajciora oficjalnie rozpoczęli tegoroczne wakacje. Teraz, na ich zakończenie, autor takich hitów jak "Morgan" czy "RiRi" odwiedzi 5 polskich miast, aby zagrać największą ze swoich dotychczasowych tras koncertowych. Uczestnicy każdego z wydarzeń będą mieli okazję usłyszeć na żywo najpopularniejsze utwory Łajta i chociaż na chwilę przeniosą się do słonecznej "Californii". Bilety już w sprzedaży!Uwaga! Godzina wejścia nie oznacza godziny startu koncertu. Harmonogram zostanie podany do wiadomości uczestników wraz ze zbliżającym się terminem wydarzenia.Zasady uczestnictwa osób niepełnoletnich:- osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostają podczas wydarzenia, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej,- osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej przez opiekunów prawnych zgody na uczestnictwo w imprezie.Pobierz oświadczenie: https://soldoutagencja.pl/oswiadczenia[White 2115 - Pretty Tour](https://goingapp.pl/polecamy/white2115)

 • Koncert
  Muzyka klasyczna
  Ambient
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Wtorek, 11 października 2022, 20:00

  Narodowe Forum Muzyki, Wrocław, od 170 zł

  NILS FRAHM: MUSIC FOR WROCLAW w NFM!● wtorek 11.10.2022 NFM, Wrocław ● Start 20:00 ● Bilety w cenie 170/190/230 zł już w sprzedaży! Wirtuoz fortepianu rusza w globalną trasę koncertową pod hasłem „Music For”, naktórej nie mogło zabraknąć polskich przystanków. W poniedziałek 10 październikaNils Frahm zagra we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki. Artysta zaprezentujenową muzykę, poruszającą się na styku klasyki, elektroniki, eksperymentu iambientu. Bilety na koncert trafiły właśnie do sprzedaży! Berliński pianista i kompozytor Nils Frahm zyskał reputację dzięki intymnym,przejmującym utworom na fortepian. W improwizację wkłada serce, dając się unieśćmagii chwili. Inspiruje się przestrzenią i publicznością, a podczas występów na żywojego palce mogą tworzyć nowe kompozycje luźno oparte na znanych mu melodiach.Nils Frahm zdefiniował przestrzeń między muzyką klasyczną a elektroniczną poprzezniekonwencjonalne podejście do wiekowego instrumentu. Artysta czaruje słuchaczyna całym świecie, a już niebawem doświadczymy jego magii na żywo podczaswystępu artysty w NFM. Nils Frahm zgłębiał tajniki gry na fortepianie od wczesnego dzieciństwa. Poznawałdorobek klasycznych pianistów oraz muzykę współczesnych twórców. Dziś toznakomity kompozytor, producent i pianista, pracujący we własnym studiu w słynnymFunkhaus Berlin. Dzięki wysoce rozwiniętemu poczuciu kontroli i powściągliwościoraz poziomowi emocji i osobowości Nils Frahm zyskał światowy rozgłos. Pisałmuzykę do filmów, opublikował kilkanaście albumów. NFM i jego supernowoczesneaudytorium to wymarzone miejsce na spotkanie z muzyką artysty! More Music Agency, organizator Tauron Nowa Muzyka Katowice, ma zaszczytzaprosić na koncert Nilsa Frahma w NFM już 11 października 2022 roku. Więcej o artyście: https://www.nilsfrahm.com/ https://soundcloud.com/nils_frahm https://nilsfrahm.bandcamp.com/ https://open.spotify.com/artist/5gqhueRUZEa7VDnQt4HODp