Garbaczewski, Wasilkowska, Hamkało rozmawiają o Aporii

  • Spotkanie
  • Online
  • Free

Garbaczewski, Wasilkowska, Hamkało rozmawiają o Aporii

Wtorek, 8 grudnia 2020

18:00

Free

„Aporia. Miasto jest miastem” sytuuje się na granicy opisu świata — pomiędzy tym, który widzimy, a tym który buduje matematyka. We wtorek 8 grudnia z autorami instalacji, Krzysztofem Garbaczewskim i Aleksandrą Wasilkowską, porozmawia Marcin Hamkało.

Transmisja online na Facebooku Muzeum Pana Tadeusza

Instalacja „Aporia” stworzona na platformie Mozilla Hub została zaprojektowana tak, by jej struktura pozwalała na przejęcie inicjatywy przez użytkownika. O koncepcji powstania „Aporii”, jej konstrukcji zarówno wizualnej, jak i konceptualnej oraz kulisach tworzenia opowiedzą twórcy.

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.