Gdynia Design Days 2020 – edycja online

  • Festiwal

Gdynia Design Days 2020 – edycja online

Choć w tym roku nie zobaczymy się na żywo w Gdyni, stwórzmy wspólnie festiwalową społeczność w ramach platformy wymiany wiedzy i doświadczeń GDD. Aby kontynuować globalną dyskusję pod tegorocznym hasłem festiwalu UWAGA, postanowiliśmy przeprojektować festiwal i przenieść wydarzenia do sieci. Między 4 – 11 lipca będziesz mógł wziąć udział m.in. w wykładach, dyskusjach i warsztatach, wszystko dzięki dedykowanej platformie GDD.

~ zamelduj się na platformie GDD i weź udział w festiwalu. ~

Każda edycja Gdynia Design Days jest pretekstem do poruszania zagadnień związanych z projektowaniem w kontekście zmian, jakie zachodzą w naszym otoczeniu. Pokazujemy, że design to ciekawość - ciekawość zmiany. GDD to porządna dawka inspiracji i morze merytorycznej wiedzy na temat designu.

Każdego roku, specjalnie na festiwal, powstają wystawy kuratorskie nawiązujące do hasła danej edycji. W tym roku postanowiliśmy zaprezentować wystawy w formie interaktywnego przewodnika GDD. Do współpracy zaprosiliśmy 8 kuratorów, którzy przedstawią zagadnienia związane z hasłem GDD 2020 UWAGA. Przewodnik GDD w nawiązaniu do tradycji corocznego wernisażu zostanie udostępniony w dzień startu festiwalu, 4 lipca.

W tym roku liczą się chęci, możesz dołączyć z każdego miejsca na świecie. Udział w wyjątkowej edycji online GDD, DtB Summit i DtB First Steps jest całkowicie bezpłatny. Aby uczestniczyć w wykładach wystarczy, że dołączysz do platformy GDD. Dodatkowe zapisy obowiązują na warsztaty ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Sprawdź program na www.gdyniadesigndays.eu

UWAGA! Nadchodzi fala zmian. Weź udział w wyjątkowej edycji GDD online.

Nie zwlekaj! Do pierwszych stu osób, które zameldują się na platformę GDD i dołączą do naszego newslettera, wyślemy niespodziankę prosto znad morza. Dedykowany pakiet powitalny, stworzony specjalnie na wyjątkową edycję online GDD, może trafić do Ciebie.

~ Hasłem 13. edycji GDD jest UWAGA ~

Żyjemy w czasie głębokich przemian. Uważność w postępowaniu i koncentracja na wartościach potrzebne są nam obecnie bardziej niż kiedykolwiek. Globalne kryzysy w zakresie żywności, wody, oraz niedobór zasobów przenikają do naszego codziennego życia, także w Polsce. Nie możemy rozwiązywać nowych problemów starymi metodami. Przyszedł czas na działanie. Jaki będzie Twój udział w zmianach? Jak postąpisz, by uniknąć czarnego scenariusza przyszłości?

Tegoroczny festiwal będzie pretekstem do podjęcia działań i pobudzenia kreatywności. Już dziś potrzebujemy mądrych, funkcjonalnych i trwałych rozwiązań ulepszających naszą rzeczywistość i pozwalających zmienić tory przyszłości. Stań się przyczyną zmiany. Uwaga, czas na projektowanie.

#gdd #gdd2020 #gdyniadesigndays #uwaga

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.