Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Geschichte 2. [ZMIANA DATY]

  • Impreza
  • Techno
  • House
  • Polskie
  • Pod dachem

Geschichte 2. [ZMIANA DATY]

Sobota, 15 stycznia 2022

22:00

od 30 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Geschichte 2 – Poczta Główna w Bytomiu 18 grudnia 2021

Po ostatnim evencie Geschichte nakręciliśmy się na maksa i jeszcze nas trzyma. To prowokuje do zorganizowania kolejnego eventu, przed którym trudno się bronić. Wiemy, że chcecie tego i bardzo Wam na tym zależy. Wedle życzenia, spełniamy Wasze oczekiwania. Ponownie spotkamy się na Poczcie Polskiej w Bytomiu 18 grudnia 2021 i sprawimy Wam radość przez duże R. Szczegółów dowiecie się wkrótce, chwila cierpliwości i spłyną do Was nowe informacje na temat Geschichte 2. W tym roku będzie to już ostatnia impreza z gatunku ASID. Chcemy Was zaskoczyć pod wieloma względami, przede wszystkim nową scenografią. Jedno jest pewne, czeka Was solidna dawka emocji, które przerosną Was na pewno. Nie zwlekajcie, nie czekajcie, bez zbędnego „ale…”, czyńcie przygotowania i nastrajajcie się do odwiedzenia po raz kolejny Bytomskiej Poczty Głównej. Geschichte 2 dla fanów brzmi znajomo, a dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji uraczyć nas swoją obecnością, niech to będzie wyzwanie, którego powinni się podjąć, bo naprawdę warto!

informacja organizatora

Po ostatnim evencie jesteśmy jeszcze bardziej nakręceni. Wydarzenie, które udało się zorganizować w Poczcie było fantastyczne. Już za trzy tygodnie spotykamy się właśnie tam, na dniach zdradzimy Wam więcej.

Jest to ostatnia impreza ASID w tym roku, ale miejsce pozostanie z nami przez najbliższy czas, o szczegółach dowiecie się już wkrótce. Zaskoczymy całkowicie inną scenografią, ale znając ASID możecie się już domyślić jak wysoka jakość doznań Was czeka…