Get Your Jazz Together: Wojtek Mazolewski, Tamar Osborn, Edward Wakili-Hick

  • Koncert

Get Your Jazz Together: Wojtek Mazolewski, Tamar Osborn, Edward Wakili-Hick

Sobota, 19 września 2020

20:00

od 120 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

GET YOUR JAZZ TOGETHER: Wojtek Mazolewski, Tamar Osborn, Edward Wakili-Hick

➡️ 19/09/2020 | 8 PM (GMT+2) - Live at Spatif Club
➡️ 23/09/2020 | 8 PM GMT+1 (9 PM GMT+2) - Broadcast | Pete On the Corner
on Worldwide FM
Get Your Jazz Together – to zainicjowany przez Instytut Adama Mickiewicza
program pełen zaskakujących kolaboracji i świeżych brzmień. Jego fundamentem jest spotkanie znakomitych artystów, których, poza wspólną pasją, łączy nieposkromiona potrzeba poszukiwania nowatorskich twórczych rozwiązań.
Tym razem na scenie warszawskiego Klub SPATiF
spotkają się wybitne muzyczne osobowości: Wojtek Mazolewski (PL), Tamar Osborn (UK) i Edward Wakili-Hick (UK), a już 22 września o 21:00 CET (20:00 GMT+1) specjalną audycję z zapisem koncertu na falach radia Worldwide FM
poprowadzi Pete On the Corner
.
"Potrzebne nam otwarcie. Okno na świat. Powrót do bliskich relacji ponad granicami i ograniczeniami rzeczywistymi oraz mentalnymi. Choćby sygnał, że wciąż razem możemy budować lepsze jutro. Niezbędne są nam nowe doświadczenia i inspiracje.
Doświadczenia ostatnich miesięcy zmuszają nas do refleksji i redefinicji dotychczasowego sposobu działania. Kultura ma tu pionierską role do wypełnienia. Oswojenie lęków i przełamanie strachu, a przede wszystkim tworzenie nowej energii do działania.
Mam nadzieję, że nasze międzykulturowe połączenia, poszukiwania i współpraca będą pozytywnym sygnałem i inspiracją do walki o lepszy świat dla wszystkich."
Wojtek Mazolewski
Zespół wystąpi w składzie:
Wojtek Mazolewski - kontrabas
Tamar Osborn – saksofon, flet, klarnet
Edward Wakili-Hick – perkusja
Prowadzenie: Pete On the Corner (Worldwide FM
)
Po koncercie zapraszamy na afterparty Soul Service
feat. Pete On the Corner
✏️grafika: Dawid Ryski
bilety: tba

miejsce

Klub SPATiF

Warszawa, Aleje Ujazdowskie 45

Klub SPATiF mieści się w klimatycznym budynku przy al. Ujazdowskich 45 w Warszawie i imponuje ideą obraną przez założycieli. Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru i Filmu zrzeszyło osobistości ściśle związane z radiem, kinem i teatrem. To wszystko na rzecz stworzenia unikalnego miejsca, które będą mogli odwiedzać wszyscy spragnieni kulturalnych wrażeń. Wyjątkowość, klub SPATiF zawdzięcza awangardowej aranżacji i najlepszej jakości trunkom oraz kuchni. Mnogość atrakcji, jakie oferuje, przyprawia o zawrót głowy i ciężko przy jednej wizycie skorzystać z nich wszystkich, dlatego stali bywalcy tam wracają. Wszechstronność to główne założenie Klubu SPATiF. Ma być miejscem, do którego każdy, niezależnie od preferencji na spędzanie czasu wróci po więcej i dopieści swoje muzyczne podniebienie. SPATiF to jednak więcej niż standardowy klub. Odwiedzając lokal zaznamy profesjonalnej i sympatycznej obsługi, która przeprowadzi przez wszystkie ścieżki SPATiF'u i zostawi po sobie pozytywne wrażenia. To miejsce to swego rodzaju hołd oddany założycielom i członkom Stowarzyszenia. Dzięki stworzeniu takiego miejsca, jakim jest SPATiF mamy możliwość zasmakować profesjonalizmu i doskonałości w nieco zawadiackiej formie. Wszystko utrzymane w klimacie wypoczynku i nastrojowości, która urzeka pasmem udogodnień.  SPATiF to miejsce nie lada artystyczne i intrygujące. Odnajdą się w nim osoby o silnych i niezależnych osobowościach, fani ambitnej muzyki elektronicznej, ale i jazzu. Każdy dzień tygodnia oferuje coś innego, dzięki czemu klub ewidentnie trafia w każde gusta. Weekendami zamienia się w prawdziwie dynamiczną i energetyczną salę, a w dni, kiedy szukamy wysublimowanych brzmień zjemy przepyszny lunch, prosto z otwartej kuchni. Jakość obsługi i organizowanych wydarzeń jest zawsze na najwyższym poziomie. Możesz tam trafić zupełnie przypadkiem, bez różnicy czy szukasz klimatycznego miejsca na herbatę w ogródku albo drinka w znakomitym lokalu. Codzienność w SPATiF niesie za sobą nowe koncerty, wydarzenia i doskonale skomponowane menu, którym Cię uraczy.