GHOSTEMANE | Warszawa | Progresja [ZMIANA DATY]

  • Koncert

GHOSTEMANE | Warszawa | Progresja [ZMIANA DATY]

Środa, 27 stycznia 2021

20:00

od 69 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

GHOSTEMANE IS COMING BACK - BIGGER, BETTER, LOUDER!
NOWE TERMINY KONCERTÓW!

3 marca 2020 roku GHOSTEMANE poinformował swoich fanów o przesunięciu europejskiej trasy HIADICA TOUR: “To all my European fans, I’m postponing the rest of the Hiadica tour. Due to unforeseen circumstances, I’m not able deliver the show you deserve. All tickets will be valid for the rescheduled dates.", dodając "I’ll be back soon, bigger, better, louder. Love you all.” ☿

Dziękujemy Wam za wyrozumiałość, cierpliwość i oczekiwanie. Przez kilka dni wspólnie z agentem i managerem artysty, pracowaliśmy nad nowymi terminami i oto... ☿ BLACKMAGE ☿ POWRACA!

NOWE TERMINY KONCERTÓW TO:
KRAKÓW 16 listopada, Kwadrat
WARSZAWA 27 stycznia, Progresja
GDAŃSK 28 stycznia, B90

PRZYPOMINAMY, że wszystkie koncerty są wyprzedane, a bilety zachowują ważność.
W poniedziałek, 16.03, do sprzedaży trafi zaledwie kilka dodatkowych biletów na poszczególne koncerty.
W razie jakichkolwiek pytań lub ewentualnych zwrotów, jesteśmy do Waszej dyspozycji tutaj info@big-idea.eu

Panika jest niewskazana, ale ostrożności nigdy za wiele, szczególnie jeśli chodzi o Wasze zdrowie. Rozporządzenie dotyczące odwołania imprez ma charakter zapobiegawczy i dotyczy imprez organizowanych w najbliższym okresie. W związku z tym, Ghostemane postanowił przenieść trasę HIADICA na listopad 2020, która potrwa aż do lutego 2021.
Wkrótce sytuacja powinna się unormować, na co wszyscy czekamy.
Tymczasem ZOSTAŃCIE W DOMU I POSŁUCHAJCIE PŁYT GHOSTEMANE'A, jest czym wybierać ;)
DBAJCIE O SIEBIE, BĄDŹCIE ZDROWI i do zobaczenia na koncertach!

GHOSTEMANE to nieślubny syn hip-hopu i black metalu i nie trzeba go specjalnie przedstawiać. Wtajemniczeni wiedzą kim jest ANTI-ICON! Powiedzieć, że Ghostemane wydał 16 albumów, ma charakterystyczną, nieludzką barwę głosu, potężne, basowe uderzenia, daje niewiarygodne koncerty, pełne ścian śmierci, circle pitów i hipnotyzującej ekspresji scenicznej, to jak nie powiedzieć nic.

Współtwórca SCHEMAPOSSE ze śp. LIL PEEP’em, dobry ziomek Kevina Pouya i $UICIDEBOY$, to bez wątpienia jeden z najbardziej znaczących artystów na scenie trapowej. Stoi za nim ogromna rzesza wiernych i oddanych fanów na całym świecie, w tym również w Polsce!

Wszyscy którzy byli na koncertach Ghostemane'a ostrzegają: Po tym co zobaczycie i usłyszycie, już nic nie będzie takie jak dawniej. Jest to zdecydowany must be! dla każdego fana gatunku.

miejsce