Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

GIBBS | CZARNO NA BIAŁYM TOUR | CZĘSTOCHOWA

 • Koncert

GIBBS | CZARNO NA BIAŁYM TOUR | CZĘSTOCHOWA

Piątek, 8 kwietnia 2022

19:00

od 50 zł
Kup bilet

występują

informacja organizatora

Opis na LP:

Po kilku pracowitych latach w roli producenta Gibbs stawia mocno na twórczość wokalną. Autor muzyki do kultowych utworów "Iluzja", "Wiking" czy "Restart" rusza w solową trasę koncertową.

Na przestrzeni marca i kwietnia 2022 pochodzący z Kłobucka muzyk odwiedzi aż 9 miast w całej Polsce. Artysta ma się czym pochwalić, bowiem w minionym roku udało mu się sfinalizować wspólny projekt z Opałem, dokończyć "Hample" w koopreacji z FAVSTem, a przede wszystkim wydać wyczekiwany solowy debiut "Czarno na białym". Warto podkreślić, że wyprodukowana i napisana w całości przez Gibbsa solówka zdobyła w listopadzie status Złotej Płyty ZPAV. Współtwórca kolektywów Fonos i DopeHouse stworzył dzieło obfitujące w silne emocje, skrajności i melancholijne spojrzenia na świat.

UWAGA!! Dzięki zmianie przepisów nie ma już konieczności informowania o posiadaniu bądź nieposiadaniu certyfikatu UCC przy zakupie biletów na kncerty. Wszystkie bilety są dostępne dla każdego. Do zobaczenia na koncercie!

miejsce

Bristol

Częstochowa, Kopernika 16/18

inne wydarzenia w tym miejscu
 • KABE - CZĘSTOCHOWA

  Piątek, 21 października 2022

  Częstochowa

  King Kong Tour 2022 to trasa, podczas której Kabe w towarzystwie Opiata i członków GCBW zaprezentuje najmocniejsze utwory z najnowszego albumu. Nie zabraknie także singli z poprzednich płyt składających się na trylogię. To wszystko w specjalnie przygotowanej oprawie wizualnej i scenograficznej. Do zobaczenia u Ciebie w mieście. Be be beng![Kabe - King Kong Tour](https://goingapp.pl/polecamy/kingkongtour)

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polskie
  Pod dachem
  Metal

  Sobota, 3 grudnia 2022, 18:00

  Klub Rura, Częstochowa, od 79 zł

  Trasa koncertowa "O Jeden Koncert Za Daleko Tour" to wycieczka po Polsce, promująca czwarty autorski album zespołu Nocny Kochanek pod tytułem "O Jeden Most Za Daleko"!„O Jeden Most Za Daleko” to płyta eklektyczna, będąca dość szerokim przekrojem muzyki rockowo-metalowej - od akustycznych rockowych klimatów w stylu Boston, poprzez rock and rolla à la Van Halen, klasykę typową dla Iron Maiden i Judas Priest, po bardziej agresywne granie spod znaku Iced Earth czy Metalliki. Tematyka tekstów typowa dla Nocnego Kochanka: miłość. Ciekawostką jest „Numer z Banjo”, w którym pierwsze skrzypce gra… banjo. „O Jeden Most Za Daleko” to czwarty studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. Do zobaczenia!

 • Koncert

  Sobota, 23 lipca 2022, 19:00

  OPK Gaude Mater, Częstochowa, od 40 zł

  Adam Golicki stoi na czele tria, które w 2021 roku wydało album zatytułowany „Reflections”. Materiał z tej płyty usłyszymy więc podczas koncertu grupy w Ośrodku Promocji Kultury 23 lipca 2022. Wstęp na wydarzenie jest biletowany.Adam Golicki Trio zaprezentuje w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie album „Reflections”. Formacja Adama Golickiego wystąpi 23 lipca 2022 o godzinie 19:00. Wstęp na koncert jest biletowany. Bilety kosztują 40 złotych, można je kupić wyłącznie drogą elektroniczną w serwisie Going. Bilety będą dostępne także w dniu koncertu (pod warunkiem, że dostępna pula się nie wyczerpie).ReflectionsNowe trio Adama Golickiego z wybitnymi muzykami polskiej sceny jazzowej: Maciejem Grzywaczem na gitarze i Piotrem Lemańczykiem na kontrabasie i gitarze basowej to muzyczna propozycja dla miłośniczek i miłośników kameralnego jazzu.Materiał muzyczny na płytę „Reflections” został skomponowany specjalnie z myślą o wykonujących go muzykach, z którymi Adam Golicki współpracuje od wielu lat ‒ a więc z myślą o Piotrze Lemańczyku oraz Macieju Grzywaczu.Napisane utwory są bardzo nastrojowe, nostalgiczne, ale i czasami bardziej dynamiczne, tak, aby ukazać piękno prostych melodii, ale i możliwości całego trio. Płyta formacji Golickiego jest również ukazaniem lidera nie tylko jako perkusisty, ale również jako kompozytora na skład kameralny.Adam Golicki TrioAdam Golicki jest perkusistą. W 2010 roku ukończył Akademię Muzyczną, uzyskując tytuł magistra w muzyce jazzowej. W 2005 roku razem z zespołem Paul Band wygrał Międzynarodowy Konkurs Jazz & Blues w Gdyni. Został wówczas oceniony jako jeden z najlepszych instrumentalistów konkursu. Z kolei ze Stan Big Band otrzymał Grand Prix w Czechach (Ceske Kamienice) w 2008 roku. Golicki jest także muzykiem sesyjnym, grającym w przeróżnych stylach muzycznych.Nagrał albumy z wieloma znanymi artystami jazzowymi, takimi jak Kuba Stankiewicz, Maciej Sikala, Urszula Dudziak, Maciej Grzywacz, czy Big Band gdańskiej Akademii Muzycznej. Należy do formacji Confusion Project ‒ tria, które zostało finalistą Europejskiego Konkursu Jazzowego w 2014 roku. Do tej pory zespół nagrał 4 płyty.Golicki w 2015 roku wydał debiutancki album „Ad Shave”, współpracując z jednymi z najlepszych muzyków jazzowych w Europie. W 2019 roku wydał drugi autorski album, zatytułowany „Ad Complementum”. Aktualnie promuje swój trzeci, najnowszy album, zatytułowany „Reflections”. Nagrał go z wybitnymi muzykami polskiej sceny ‒ Piotrem Lemańczykiem na kontrabasie i gitarze basowej oraz Maciejem Grzywaczem na gitarze elektrycznej. Płyta ukazała się w 2021 roku.Koncert w Gaude Mater w CzęstochowieAdam Golicki Trio wystąpi w składzie Adam Golicki (perkusja), Piotr Lemańczyk (bas), Maciej Grzywacz (gitara). Koncert odbędzie się w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie 23 lipca 2022 o godzinie 19:00. Wstęp na wydarzenie jest biletowany. Zatem bilety kosztują 40 złotych,

 • Koncert
  Classics

  Wtorek, 20 września 2022, 18:30

  Hala Sportowa Częstochowa, Częstochowa, od 100 zł

  [BLACK WEEKEND! -30% Z KODEM: VIVABW]PINK FLOYD HISTORY : po wielkim sukcesie trasy koncertowej w Polsce w roku 2020, PFH powraca do naszego kraju chcąc ponownie spotkać się z polską publicznością. To dla nas wielka radość, gdyż jesteśmy przekonani, że zainteresowanie koncertami tej grupy będzie nawet większe od poprzedniego. Jeżeli nie znacie zespołu, zapytajcie o wrażenia z koncertów tych, którzy już na nich byli.PINK FLOYD HISTORY to głęboko poruszające show, przenoszące publiczność w magiczną podróż w czasie: w wędrówkę przez ponad 50 lat historii jednego z najwybitniejszych zespołów w dziejach rocka – Pink Floyd.Koncert Pink Floyd History odtwarza muzyczną drogę legendarnego zespołu: od psychodelicznych brzmień z początków kariery aż po utwory z nurtu rocka progresywnego. Dźwiękom nieodłącznie towarzyszy niesamowita oprawa wizualna, potęgująca wyjątkową atmosferę muzyki Pink Floydów. Składają się na nią porywająca gra świateł, hipnotyzujące projekcje i mapping, a całość ilustruje artystyczne idee, jakie przyświecały różnym etapom twórczości zespołu.Pink Floyd History, okrzyknięty jednym z najlepszych tribute bandów, już niebawem po raz pierwszy zagości w Polsce, prezentując pełne emocji wydarzenie, które z pewnością nie tylko warto zobaczyć i usłyszeć, ale którego też przede wszystkim warto doświadczyć.