Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

GIBBS | CZARNO NA BIAŁYM TOUR | GDAŃSK

 • Koncert
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • Pod dachem

GIBBS | CZARNO NA BIAŁYM TOUR | GDAŃSK

Sobota, 2 kwietnia 2022

19:00

od 50 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Opis na LP:

Po kilku pracowitych latach w roli producenta Gibbs stawia mocno na twórczość wokalną. Autor muzyki do kultowych utworów "Iluzja", "Wiking" czy "Restart" rusza w solową trasę koncertową.

Na przestrzeni marca i kwietnia 2022 pochodzący z Kłobucka muzyk odwiedzi aż 9 miast w całej Polsce. Artysta ma się czym pochwalić, bowiem w minionym roku udało mu się sfinalizować wspólny projekt z Opałem, dokończyć "Hample" w koopreacji z FAVSTem, a przede wszystkim wydać wyczekiwany solowy debiut "Czarno na białym". Warto podkreślić, że wyprodukowana i napisana w całości przez Gibbsa solówka zdobyła w listopadzie status Złotej Płyty ZPAV. Współtwórca kolektywów Fonos i DopeHouse stworzył dzieło obfitujące w silne emocje, skrajności i melancholijne spojrzenia na świat.

UWAGA!! Dzięki zmianie przepisów nie ma już konieczności informowania o posiadaniu bądź nieposiadaniu certyfikatu UCC przy zakupie biletów na kncerty. Wszystkie bilety są dostępne dla każdego. Do zobaczenia na koncercie!

miejsce

Drizzly Grizzly

Gdańsk, Elektryków 1

Spośród miliona osób żyjących w obszarze metropolitalnym ok. 300 szuka swojego miejsca, by spotkać się, porozmawiać o życiu, wypić kawkę, skosztować kraftowego piwka i posłuchać ulubionej muzyki z kaset i na żywo. To jest DRIZZLY GRIZZLY.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Janusz Walczuk | Nowy Idol Tour | Gdańsk

  Niedziela, 10 kwietnia 2022

  Gdańsk

  W szeregach SBM Label zadebiutował w trudnych dla artystów czasach, ale nie przeszkodziło mu to w zostaniu Waszym idolem. Po występach na scenach największych polskich festiwali, w rok po wydaniu pierwszego albumu, Janusz Walczuk rusza w trasę! Na koncertach usłyszycie kawałki z debiutanckiego krążka, epki Kendo oraz dobrze znane Wam numery w zupełnie nowej odsłonie!Osoby niepełnoletnie:- poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej,- osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.Pobierz oświadczenie: [https://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.pdf](http://)

 • DIHO | Gdańsk

  Piątek, 15 kwietnia 2022

  Gdańsk

  JESTEM MAŁPA I MAM STADO GORYLI !Diho rusza w swoją pierwszą solową trasę! Na przełomie marca i kwietnia odwiedzi 6 najwiekszych miast w Polsce . Do zobaczenia pod sceną!Poznań 18.03Łódź 19.03WWA 25.033Miasto 15.04Wrocław 16.04Kraków 22.04

 • MAJOR SPZ | GDAŃSK

  Sobota, 30 kwietnia 2022

  Gdańsk

  30.04.2022MAJOR SPZ W GDAŃSKUDRIZZLY GRIZZLY_______Major SPZ wraca w trasę. Na przełomie Kwietnia i Maja odwiedzi 6 najwiekszych miast w Polsce. Do zobaczenia pod sceną!Bilety: 49/59_______BILET VIP:- Wejście bez kolejki- Możliwość uczestnictwa w próbie przed koncertem- Zdjęcie z Majorem specjalnym aparatem INSTAX (polaroid) z autografem- Podpisany przez Majora plakat koncertowy !

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Alternatywa
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 25 marca 2022, 19:00

  Stary Maneż, Gdańsk, od 59 zł

  Bracia Kacperczyk to niezmiennie samowystarczalny duet i pierwsi alternatywni artyści w szeregach rapowej wytwórni SBM Label. Po fantastycznie przyjętym drugim albumie “Kryzys Wieku Wczesnego wydanego nakładem SBM Label, bracia udowadniają, że pokonali tytułowy kryzys i ruszają w trasę koncertową, która obejmie aż 7 polskich miast. W wydarzeniach mogą wziąć udział również osoby niepełnoletnie:- poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej,- osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.Pobierz oświadczenie: http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.phpW koncercie mogą wziąć udział także osoby niezaszczepione, natomiast każdy zaszczepiony uczestnik jest zobowiązany do przedstawienia do wglądu certyfikatu szczepienia lub oświadczenia o szczepieniu.

 • Koncert

  Sobota, 26 marca 2022, 18:00

  Stary Maneż, Gdańsk, od 129 zł

  Niepowtarzalny, ciepły głos, sceniczna charyzma i autentyczność. Wspaniała wokalistka, wyjątkowa osobowość o nienagannych manierach estradowych. Nagrała 15 albumów, zaśpiewała setki koncertów przed publicznością w kraju, a także w Europie, Ameryce, Afryce i Azji. Należy do grona najwybitniejszych polskich piosenkarek, a w środowisku jazzowym uważana za pierwsza Damę Polskiego Jazzu. Swą wielką karierę rozpoczęła od zespołu Bemibek, formacji wyjątkowej na ówczesne czasy na polskim rynku muzycznym. Współpracowała z największymi nazwiskami polskiej sceny jazzowej min. z Wojciechem Karolakiem, Zbyszkiem Namysłowskim, Janem „Ptaszynem” Wróblewskim, Markiem Blizińskim, Henrykiem Miśkiewiczem. Od 1987 roku, z krótkimi przerwami, współpracuje z Andrzejem Jagodzińskim, pianistą, aranżerem, kompozytorem, kolejną wielką postacią polskiej sceny muzycznej. W tym roku artystka obchodzi 50 rocznicę pracy artystycznej. Zawsze niewątpliwym atutem programów Ewy Bem była różnorodność repertuaru, ale szczególnie w roku jubileuszowym wybór utworów stanowi przekrój jej repertuaru z ostatnich 50 lat. Począwszy od jej największych przebojów, poprzez nowe opracowania utworów innych wykonawców artystka wykonuje także utwory o typowo jazzowym brzmieniu. Wszystkie utwory w znakomitych aranżacjach Andrzeja Jagodzińskiego.

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa

  Niedziela, 3 kwietnia 2022, 18:00

  B90, Gdańsk, od 79 zł

  Żabson i Young Igi wyruszają we wspólną trasę! Dwugłowy wąż wypełza na powierzchnię i odwiedzi 8 największych polskich miast. Amfisbena Tour to nigdy wcześniej nie grany materiał ze wspólnego projektu obu raperów, ale wzbogacony o ich ostatnie solowe hity. Całość dopełni specjalna oprawa świetlno-wizualna, co w połączeniu z koncertowym temperamentem obu artystów stworzy mieszankę wybuchową.