Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Go_A | Kraków [ZMIANA DATY]

 • Koncert
 • Elektronika
 • Folk
 • Zagraniczne
 • Pod dachem

Go_A | Kraków [ZMIANA DATY]

Niedziela, 24 kwietnia 2022

20:00

od 75 zł
Kup bilet

Coraz więcej ludzi odkrywa piękno światowej kultury etno. Wracamy do naszych korzeni i coraz bardziej je doceniamy. Z tego stanu rzeczy zdaje sobie sprawę coraz więcej postaci sceny muzycznej. Przykładem tego jest ukraiński zespół, który w świetny sposób łączy elektronikę z ukraińską muzyką etno. Go_A zagra 24 kwietnia 2022 w Krakowie, w klubie Zaścianek.

Zespołowi popularność na rodzimym rynku muzycznym przyniósł singiel Vesnianka. Jednak kontrakt z wytwórnią Moon Records, największym wydawcą na Ukrainie, rozsławił zespół na cały kraj. Kolejnym krokiem dla zespołu Go_A było wzięcie udziału w Międzynarodowym Konkursie Piosenki Eurowizji, w którym zespół zajął 5. miejsce. Piosenka Shum, którą zaprezentowali zarazem stała się pierwszą ukraińską piosenką, która wdarła się na amerykańską listę przebojów Billboard Top 200.

Podaruj sobie świetny koncert brawurowo łączący elektronikę z muzyką etno. Do zobaczenia pod sceną na koncercie zespołu Go_A, który odbędzie się 24 Kwietnia 2022 w krakoskim klubie Zaścianek.

występują

informacja organizatora

GO_A to ukraiński zespół wykonujący muzykę z pogranicza folkloru i elektroniki. W skład grupy wchodzą wokalistka Kateryna Pavlenko oraz muzycy Taras Shevchenko, Ihor Didenchuko i Ivan Hryhoriak.

Pod koniec 2020 roku zespół został nominowany do ukraińskiej nagród muzycznych "Yuna" w kategorii Odkrycie Roku. Rok później Go_A wystąpili ze swoim singlem “SHUM” podczas konkursu piosenki “Eurowizja” i zakwalifikowali się do finału, w którym zdobyli 5 miejsce. Singiel “SHUM” to również pierwsza ukraińska piosenka, która trafiła na amerykańską listę przebojów Billboard Top 200.

Obecnie Go_A regularnie występuje na żywo na terenie Ukrainy i innych krajów Europy, a także pracuje w studio nad swoim najnowszym albumem, który ma się ukazać już w przyszłym roku.

Data: 24 kwietnia 2022 r. Miejsce:Zaścianek, Kraków
Wejście: 18:00
Start: 20:00

Organizator: Follow The Step
regulamin: www.followthestep.com/regulamin

miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Sobota, 19 listopada 2022

  Being As An Ocean świętują w tym roku 10-lecie swojej debiutanckiej płyty “Dear G-D…” i z tej okazji wyruszają na światowe tournée! Jednym z przystanków podczas serii wyjątkowych koncertów będzie krakowski klub Zaścianek. W roli supportów wystąpią Hail The Sun oraz Savage Hands.Amerykanie przez ponad dekadę swojej działalności artystycznej zapracowali na miano jednego z najważniejszych zespołów na scenie hardcorowej. Zasłynęli przede wszystkim z niezwykle klimatycznych kompozycji wzbogaconych o emocjonalne teksty, a każdy ich występ to chwytające za serce doświadczenie. Tegoroczne koncerty zespołu będą spojrzeniem w przeszłość do czasów debiutu “Dear G-d…”, za sprawą którego Being As An Ocean szturmem wdarli się do muzycznego świata, zwracając na siebie uwagę sporego grona zarówno słuchaczy, jak i krytyków. BEING AS AN OCEAN “Dear G-D… 10 Year Anniversary Tour”Supports: Hail The Sun, Savage Hands19.11.2022Kraków, Zaścianek Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/ W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.➡BEING AS AN OCEAN (USA)- post hardcore, melodic hardcorehttps://www.facebook.com/beingasanoceanhttps://www.instagram.com/beingasanocean”Dear G-D”: https://www.youtube.com/watch?v=Ng2JnoZ7jIo”The Hardest Part…”: https://www.youtube.com/watch?v=G3MBv5-H9oE”Nothing, Save The Power They’re Given”: https://www.youtube.com/watch?v=G3MBv5-H9oEWpadaj na Instagram➡http://bit.ly/Nasz-instagramPolub nasz profil➡http://bit.ly/Nasz--Facebook

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Trasa

  Dzisiaj, 16:00

  Arena Garden, Kraków, od 79 zł

  W tym roku polecimy jeszcze wyżej! Po długiej zimie, przyroda budzi się na nowo, a po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć plenerowych koncertów w dziesięciu różnych miastach, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu. Sami sprawdźcie, jak "Młody Matczak" rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata. Bilety już w sprzedaży!_________________________Uwaga! Godzina wejścia nie oznacza godziny startu koncertu. Harmonogram zostanie podany do wiadomości uczestników wraz ze zbliżającym się terminem wydarzenia.Zasady uczestnictwa osób niepełnoletnich:- osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostają podczas wydarzenia, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej,- osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej przez opiekunów prawnych zgody na uczestnictwo w imprezie.Pobierz oświadczenie: [https://soldoutagencja.pl/oswiadczenia](https://soldoutagencja.pl/oswiadczenia)

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Zagraniczne
  Pod dachem
  UK Bass

  22.07 - 23.07.22, 18:00

  HYPE PARK, Kraków, od 100 zł

  Zapraszamy na tegoroczną edycję Czeluść Festiwal, która odbędzie się w Hype Park’u 22 i 23 lipca.Wystąpią:ŻABSONYOUNG IGIZDECHŁY OSASMOLASTYSKELERGEDZPEJADZIARMAAVI x LOUIS VILLAINOLIWKA BRAZILPUSHER i OSKA030FROSTI x BERSON x SP ZOOMLODY KORDEN + CYGAN9BARNACLE BOIBROTHELNATURA2000KOSA (LIVE)JUTRØCZELUSCALL YOUR FRIENDSHYPERFORMSPINEÆSTRALSUBLABKA-MEALHARDBASS ADIDASKAMSKAPHOLOKAREFULDVDASTRØWILKSOKOSSECRETIVE SUICIDEENJOIIDOBIMEGORDYNATOR DBKYOUNG MAJLISEMPREYKUBOKSZKODACHARLIETOMEK WIRSKIOLIVIAMISLAW**Impreza 18+**CZELUŚĆ Festiwal to coroczne, miejskie wydarzenie muzyczne odbywające się w okresie letnim w Krakowie. CSSF2022 łączy w sobie muzykę bassową z nową falą hip hopu. Piąta edycja festiwalu odbędzie się w przestrzeni Hype Park w Krakowie w dniach 22 i 23 lipca 2022 roku. Na tegoroczny line up składać się będą występy znanych raperów z Polski oraz ciężkie i mroczne sety znanych producentów muzyki, którą od pięciu lat swoimi składankami promuje kolektyw CZELUŚĆ.HYPE PARK to letnio - wiosenna przestrzeń miejska, pełen koncertów, wydarzeń kulturalnych, wszelakich targów i innych lokalnych przedsięwzięć. Przez niespełna rok funkcjonowania obiektu, zorganizowano tu koncerty największych muzycznych gwiazd polskiego mainstreamu.

 • Koncert
  Rock
  Pop
  Zagraniczne
  W plenerze
  Trasa

  Niedziela, 31 lipca 2022, 19:00

  HYPE PARK, Kraków, od 39 zł

  Only The Poets wracają tego lata do Polski! Zespół z Reading zagra u nas aż 6 koncertów.Możecie kojarzyć ich jako support koncertów Louisa Tomlinsona, ale tym razem pojawią się w naszym kraju na swojej własnej trasie koncertowej!Pochodzący z Reading band zasłynął w Anglii na scenie indie, jednak muzycy wykraczają poza standardową definicję gatunku i starają się czerpać z różnych źródeł. Pośród ich inspiracji znajdują się: Blur, Arctic Monkeys, The Stone Roses, Oasis, a także Michael Jackson oraz Prince.Doors: 19:00 Start: 20:00 Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin