Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Gooral/Paprodziad – Bielsko-Biała

 • Koncert
 • Elektronika
 • World music
 • Polskie
 • Pod dachem

Gooral/Paprodziad – Bielsko-Biała

Niedziela, 28 listopada 2021

20:00

od 50 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

GOORAL//PAPRODZIAD - TARASA PROMUJĄCA PŁYTĘ "NATURALNA GENERACJA"

Gooral od 15 lat łączy z sukcesami muzykę klubową i elektroniczną z góralszczyzną. Muzyk zagrał ponad 1000 koncertów w 20 krajach, na wielu dużych europejskich festiwalach tj Pol'and'rock, Opener, Orange Warsaw, Sziget, Exit, Colours of Ostarva czy Audioriver. Bielszczanin ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych i jeden dvd z ZPIT Mazowsze, który okazał się bestsellerem Empiku. W miękko otulającej słuchacza soczystymi, organicznymi, leśnymi dźwiękami, groovującej, elektronicznej, downtempowej krainie Goorala pojawia się Paprodziad wraz z afirmującymi harmonię, rozwój duchowy, miłość do ludzi i przyrodymantrorapami (zaklęciami).

Włodek Dembowski znany wszystkim jako Paprodziad występuje w zespołach: min. Łąki Łan, Dziady Kazimierskie, November project oraz różnych często zaskakujących kolaboracjach. Od 20 lat na scenie. Swoimi tekstami realizuje misję szamana. Przekazuje treści dotykające głęboko ducha, malujące wizję nowego świata.

Wspólny projekt powstał by wspierać i wzmacniać dostrajanie się do nowych wibracji spływających na Ziemię wraz z rozpoczynającą się Erą Wodnika.

Zapraszamy w transową, mistyczną, taneczną podróż w głąb obrazów Nowej Ziemi.

Otwarcie bram: 19:00 Start: 20:00 Bilety: 50 w przedsprzedaży, 60 w dniu koncertu

miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • BOBER - koncert premierowy - Przemyślany Album - 22.01 RudeBoy Club Bielsko-Biała

  Sobota, 22 stycznia 2022

  Bielsko-Biała

  Cześć!Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Was na koncert premierowy z płytą "Przemyślany Album"!Musimy nadrobić 2 lata koncertowej ciszy! Będą goście, będą śmichy, będą chichy, będzie głośno! Nie może Cię tam zabraknąć!KIEDY22 stycznia 2021 (SOBOTA ZIOMUŚ, WIĘC NIE MA WYMÓWEK) godz. 20:00bramka godz. 19:00GDZIERudeBoy Clubul. 1-go Maja 20, 43-300 Bielsko-BiałaBILETYI pula 39 złII pula 45 złna bramce 50 zł

 • LED ZEPPELIN SHOW by Zeppelinians

  Sobota, 2 kwietnia 2022

  Bielsko-Biała

  ***Zeppelinians Management Group*** zaprasza na **LED ZEPPELIN SHOW** w wykonaniu **Zeppelinians**, w Klubie RudeBoy, w Bielsku-Białej.ZEPPELINIANS tym, którzy regularnie słuchali w ostatnich latach audycji Piotra Kaczkowskiego w radiowej Trójce, zarówno w paśmie popołudniowym, jak i niedzielnej audycji MINIMAX przedstawiać nie trzeba. Słuchacze Radia Gdańsk również mieli okazję kilkukrotnie zetknąć się z muzyką wykonywaną przez zespół. Koncertowali w Polsce i za granicą. Jeśli jesteś fanem muzyki LED ZEPPELIN i chciałbyś usłyszeć ją na żywo, nie możesz przegapić tego koncertu.**Otwarcie klubu: godz. 19:00 | Start koncertu: godz. 20:00**Bilety:Przedsprzedaż: 80 zł.W dniu koncertu: 100 zł.**Wszystkie bilety są sprzedawane jako miejsca stojące. Rezerwacji miejsc siedzących należy dokonywać w klubie.**_________________________REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH:aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas: http://www.rudeboyclub.pl/Home/Contact)należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:* imię i nazwisko,* ilość osób,* nazwę lub datę wydarzenialoże są płatne:duża loża na 8-10 os - koszt 50 złmała loża do 4 os - koszt 20 zł__________________________ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:* Przy wejsciu do musicie posiadać ważny dokument tożsamości ze zdjeciem;* Przestrzeń koncertu będzie wygrodzona i aby wiekszasc z Was mogla zasiasc przy stolikach - zasady jak w restauracjach;* Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu;* Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 1,5m i zakrycie nosa i ust (chyba ze siedzicie razem w lozy przy stoliku lub jesli jestescie rodzina);* Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk._________________________________Taksówkę na koncert zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Rock
  Classics
  Pop
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa

  Sobota, 23 kwietnia 2022, 18:00

  Hala Widowiskowa BBOSiR, Bielsko-Biała, od 99.00 zł

  Lady Pank LP40Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności. Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza. Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej! Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022. Koncerty Lady Pank – emocje gwarantowaneMuzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”. Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy. Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!