Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

GRUBSON - GDZIE JESTEŚ(MY) TOUR / Stara Przepompownia / Ostrów Wielkopolski [ZMIANA DATY]

  • Koncert

GRUBSON - GDZIE JESTEŚ(MY) TOUR / Stara Przepompownia / Ostrów Wielkopolski [ZMIANA DATY]

Piątek, 29 kwietnia 2022

20:00

od 60 zł

występują

informacja organizatora

Oświadczenie organizatora: "Kochani Klubowicze, koncert Grubson'a planowany na 8.04.2022 r., z powodu nagłych problemów zdrowotnych w zespole musi zostać przełożony. Sytuacji losowych niestety nie da się przewidzieć . Ostatni koncert na trasie • GDZIE JESTEŚ(MY) TOUR • odbędzie się 29 kwietnia. Cały zespół dziękuje za zrozumienie i obiecuje, że na koniec kwietnia wszystkim koncertowo i z nawiązką wynagrodzi te niedogodności."


Już 29 kwietnia 2022 sceną klubu Stara Przepompownia królować będzie Grubson! GDZIE JESTEŚ(MY) TOUR

Przygotujcie się na wyjątkową, klubową trasę koncertową Grubsona w ramach promocji jego najnowszego albumu AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE. Będzie to jednocześnie pierwsza i jedyna okazja, żeby usłyszeć wcześniej nieznany materiał z płyty, a także spotkać się z artystą, który z energetycznych występów zrobił swój znak rozpoznawczy. Wszystkie koncerty podczas trasy to nowe aranżacje, wyjątkowa oprawa wizualna, a jednocześnie swoisty, intymny powrót do korzeni, celebrujący początki kariery tego wielokrotnie nagradzanego artysty.

Jedno jest pewne: spotkania z GrubSonem nie da się zapomnieć! GDZIE JESTEŚ(MY) TOUR to gwarancja endorfin i zdartych gardeł.

  • Otwarcie drzwi: 19:00

  • Start koncertu: 20:00

bilety
Pula 2
od 70
Pula 3
od 80
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
  • Wojtek Mazolewski - Yugen / Stara Przepompownia / Ostrów Wielkopolski

    Piątek, 22 kwietnia 2022

    Ostrów Wielkopolski

    Zapraszamy na koncert Wojtka Mazolewskiego, który ruszył w trasę z nowym projektem. „Yugen” i jego singlowy „Manifest” jest dobrym życzeniem na przekór dzisiejszym czasom. Siłą Yūgen (幽玄)” jest autentyczność bijąca z dźwięków i słów. Yūgen tworzą: Wojtek Mazolewski - gitara basowa, gitara, Krzysztof Kawałko - gitara, Joanna Duda - klawisze Hubert Zemler - instrumenty perkusyjne.Bilety: I PULA 69 zł | II PULA 79 złTak o projekcie mówi Mazolewski: "Wszystko zaczęło się, gdy po latach znowu złapałem za gitarę...Gitara jest dla mnie wehikułem czasu, talizmanem, lekarstwem, które teleportuje mnie do magicznej krainy, gdzie wszystko jest możliwe. To powrót do korzeni. Album YUGEN to mój osobisty zachwyt nad wszechświatem i jego nieograniczonym potencjałem. Grając czuję świat pięknym urozmaiconym pełnym różnorodnych form życia inspirującym miejscem, gdzie każdy może być szczęśliwy będąc sobą. Dziękuję, każdej z osób, która dane mi było spotkać. Ta płyta jest wyrazem wdzięczności, za wszystko, co mnie spotkało, na mojej drodze.”***Wojciech Mazolewski - basista, kompozytor, autor muzyki do audiobooków, spektakli teatralnych i filmów, współtwórca polskiego yassu. Ze swoim Quintetem od 2011 roku przesuwa granice muzycznych interpretacji i prezentuje słuchaczom nowy sposób postrzegania muzyki jazzowej i nie tylko. To autor nieoczywistych aranżacji i energetycznego połączenia tradycji z nowoczesnością, która inspiruje i porywa amatorów (nie tylko) jazzu – w kraju i za granicą. W swojej twórczości eksperymentuje, wzbudza skrajne emocje i udowadnia, że muzyka jazzowa ma potencjał burzenia muzycznych schematów. Jazzu w wydaniu WMQ słuchają wszyscy, od fanów kameralnych przestrzeni domowego zacisza, po entuzjastów wielkich koncertów kończących się owacjami na stojąco. Energia artysty znajduję ujście również w formacji Pink Freud, z którą Wojciech ma na koncie kilkaset koncertów, zrealizowanych w kraju i na świecie.