GrubSon – Sentymentalnie Tour | Katowice

  • Koncert

GrubSon – Sentymentalnie Tour | Katowice

Piątek, 25 października 2019

19:00

od 80 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

GRUBSON – SENTYMENTALNIE TOUR 

25.10. 2019, godz. 19:30 (piątek)

Miasto Ogrodów, plac Sejmu Śląskiego 2, KatowiceBilety w cenie: 80-100 złUwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
„Sentymentalnie Tour” to wydarzenie przedstawiające utwory GrubSona w wyjątkowej oprawie muzycznej. 
Z myślą o słuchaczach, którzy byli z Artystą od początku i razem z nim przechodzili przez kolejne etapy w życiu, powstał pomysł specjalnej trasy jesiennej. 
Razem z Wami GrubSon będzie świętować podsumowanie 15 lat działalności artystycznej oraz 10-lecie od daty wydania debiutanckiego albumu “O.R.S”. 
W ramach kilku wyjątkowych koncertów, usłyszeć będzie można przekrojowy materiał ze wszystkich dotychczas wydanych płyt w zupełnie nowych aranżacjach.

Oprócz stałego składu koncertowego “Sanepid”, na scenie obok GrubSona pojawią się dodatkowi instrumentaliści m.in sekcja dęta czy kwartet smyczkowy.
W ramach wyjątkowych koncertów z cyklu „Sentymentalnie Tour” GrubSon przygotował także kilka niespodzianek :)Do zobaczenia na koncertach!

miejsce