Grzegorz Kasdepke o książkach | Warsztaty online #wiemikropka​

  • Spotkanie
  • Online
  • Free

Grzegorz Kasdepke o książkach | Warsztaty online #wiemikropka​

Bezterminowo

Free

Grzegorz Kasdepke, autor wielu książek dla dzieci i młodzieży zdradzi, którzy z bohaterów jego książek są najbardziej niezwykli i czy pisząc czerpie historie z własnego życia.

Opowie o książce „Wszystkie kolory świata” - efekcie współpracy ponad 40 najpopularniejszych polskich twórców książki dziecięcej, których połączyło ponadczasowe przesłanie - inność jest dobra. Cały dochód ze sprzedaży książki zostanie przeznaczony na działanie całodobowej linii 116 111 - telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży prowadzonego przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

Patronem warsztatów jest Onet

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.