Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Guzior - Pleśń | Szczecin

 • Koncert
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie

Guzior - Pleśń | Szczecin

Niedziela, 22 sierpnia 2021

19:00

od 79 zł

Guzior - koncert w Szczecinie

Autor jednego z najlepiej przyjętych powrotów zeszłego roku rusza w trasę koncertową! Po niemal 2.5 rocznej przerwie Guzior wydał długo wyczekiwany album po tytułem „Pleśń”, który od razu wbił się we wszelkie topki 2020 roku. Jego niepodrabialny styl i charyzma porywają słuchaczy w całej Polsce. Single „Fala” oraz „Blueberry” uzbierały już łącznie ponad 110 milionów wyświetleń.

W koncertowym repertuarze z pewnością nie zabraknie również klasyków z poprzednich albumów, takich jak ikoniczne już „Płuca Zlepione Topami”, „WIFI” czy „Ninja”. Raper mimo swojego naturalnie leniwego, ospałego flow, doskonale odnajduje się w klimatach klubowych i bangerowych, co gwarantuje niesamowite show w jego wykonaniu na żywo. Przy jego utworach można totalnie odpłynąć lub wyskakać się w szalonym pogo - wszystko w zależności od utworu i jego klimatu.

informacja organizatora

Guzior powraca na scenę z nowym materiałem. Krążek „Pleśń” kupiły tysiące fanów. Wreszcie nadchodzi okazja, żeby posłuchać, jak raper wykonuje utwory z nowej płyty na żywo.

Guzior do tej pory wydał albumy: „Evil Twin” i „Evil_Things”. Teraz Guzior powraca do fanów z trzecim krążkiem, po dwóch latach przerwy.

„Pleśń” już w przedsprzedaży osiągnęła status złotej płyty! Na koncercie będziecie mogli usłyszeć utwory z najnowszego wydawnictwa: „Kushkoma”,„Fala” czy „Blueberry”. Fani będą mieli również okazję na klasyki z poprzedniej płyty. Nie zabraknie takich hitów jak: „Płuca zlepione topami” czy „WIFI”. Koncerty Guziora to gwarancja niesamowitej energii ze sceny. Do tego świetnie składane wersy i klimatyczne, ciekawe beaty – do zobaczenia pod sceną!

bilety
I Pula
od 79
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Lato w Plenerze: Lady Pank | Szczecin

  Sobota, 14 sierpnia 2021

  Przecław

  Z nadejściem lata polskie miasta wybudzą się z koncertowego marazmu i ponownie będziemy mieli okazję spotkać się pod sceną! 8 miast, najciekawsi przedstawiciele rozmaitych gatunków, a to wszystko w długie, gorące wieczory – zapraszamy Was na Lato w Plenerze!Obserwuj nas na Instagramie i nie przegap żadnego wydarzenia -> https://www.instagram.com/latowplenerze/LADY PANK14.08.2021Szczecin / GOKSIR PrzecławOdwiedź naszą stronę -> www.winiarybookings.plSprzedaż biletów rozpocznie się 26.04 o godzinie 10:00Oświadczenie COVID-19 do pobraniahttps://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WBRegulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.LADY PANKhttps://www.facebook.com/LadyPankhttps://lady-pank.com/”Drzewa”: https://www.youtube.com/watch?v=3B1flDAyb48”Mała Wojna”: https://www.youtube.com/watch?v=82Phu1QN0Js”Kryzysowa Narzeczona”: https://www.youtube.com/watch?v=o71HQWqi68UZASADY BEZPIECZEŃSTWA:Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.Każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest jednocześnie do utrzymania odstępu 1,5m od innych osób (nie dotyczy osób zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe) oraz zakrycia nosa i ust środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica, chusta itp.).Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.Przed wejściem na koncert sprawdzana będzie temperatura uczestników.Uczestnicy zobowiązani są do przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia i przekazania go organizatorowi na wejściu- https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19____________________________________________________Wpadaj na Instagram http://bit.ly/Nasz-instagramPolub nasz profil http://bit.ly/Nasz--Facebook