Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Guzior w Chorzowie

 • Koncert
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • Pod dachem
 • Trasa

Guzior w Chorzowie

Sobota, 31 lipca 2021

19:30

od 79 zł

Guzior z “Pleśnią” w Parku Śląskim


Raper rozpoczął swój podbój mainstreamu od albumu “Evil Twin”, który zapewnił mu 1 miejsce na liście OLiS. Każda kolejna płyta pokrywała się platyną. Guzior zwrócił na siebie uwagę publiki takimi hitami jak “Płuca zlepione topami” i “Wifi”. W momencie premiery najnowszego albumu - “Pleśń” był już jednym z najbardziej rozpoznawalnych raperów na scenie. “Pleśń” spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. “F A L A” z gościnnym udziałem Oskara podbiła serca słuchaczy. Nowoczesne brzmienie i zapadające w pamięć wersy sprawiły, że jest to jeden z najlepszych polskich rap albumów w ostatnim czasie.

Koncerty Guziora obrosły sławą. Wysokie techniczne umiejętności pozwalają mu na świetne występy. Scena Letnia Stadionu Śląskiego będzie kolejnym przystankiem na tegorocznej trasie rapera. Możecie być pewni niesamowitej energii i prawdziwego hiphopowego szaleństwa. Zgarnijcie bilety i wpadajcie do Parku Śląskiego.

informacja organizatora

GUZIOR na Chorzowie ! 31 lipca na letniej scenie Stadionu Śląskiego w samym sercu Parku Śląskiego.

Bilety dostępne od 21 Maja 2021 tylko w sprzedaży online w cenie od 59/69/79 PLN na platformie goingapp.pl

bilety
Pula 3
od 79
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Nocny Kochanek w Chorzowie

  Piątek, 9 lipca 2021

  Chorzów

  Nocny Kochanek na Chorzowie! 9 lipca na letniej scenie Stadionu Śląskiego w samym sercu Parku Śląskiego.Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. Najnowszy album zespołu - "Randka w Ciemność" wyróżniony został najważniejszą muzyczną nagrodą w kraju - Fryderykiem.

 • Diamentowy Las | Chorzów

  Diamentowy Las | Chorzów

  Piątek, 23 lipca 2021

  Chorzów

  Białas & White 2115 | Diamentowy Las | ChorzówZapraszamy na koncert Białasa & White’a 2115 promujący najnowszy album “Diamentowy Las”. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie oraz w aplikacji Going, a także w salonach Empik w całej Polsce. I pula - 80 złII pula - 90 złIII pula - 100 zł Bilety kolekcjonerskie - 135 zł / specjalny bilet w wersji fizycznej do odebrania w dniu koncertu Bilety VIP - 220 zł / spotkanie z artystami + specjalny bilet w wersji fizycznej + sadzonka drzewka --Jeśli ktokolwiek przewidział to, czego właśnie teraz jesteśmy świadkami, zdecydowanie powinien spróbować swojego szczęścia w grach losowych. Choć Białas i White mają na swoim koncie kilka wspólnych utworów, nic nie wskazywało na to, by w najbliższej przyszłości mieli stworzyć duet i wydać pełnoprawny album. W związku z tym trudno również powiedzieć, żeby wyszli naprzeciw jakimkolwiek oczekiwaniom fanów, bo te nigdy nie zostały wobec nich postawione. W ciągu kilkunastu studyjnych sesji udało się stworzyć projekt całkowicie inny od tych, jakie do tej pory raperzy zaprezentowali swoim słuchaczom. Liczący dwanaście utworów krążek kipi trapem i błyszczy odmienionymi przez wszystkie przypadki tytułowymi diamentami rosnącymi na drzewach tajemniczego lasu, w którym znaleźli się obaj artyści. Wśród autorów muzyki znajdziemy postaci doskonale znane z poprzednich, solowych projektów Białasa i White’a, ale na trackliście nie zabrakło też miejsca dla producentów, z którymi obaj artyści nigdy wcześniej nie współpracowali. Za brzmienie odpowiadają Lanek, Chivas, Kinny Zimmer i debiutujący Krzysiek808. Warto odnotować, że na “Diamentowym Lesie” nie usłyszymy żadnych gościnnych wokali - jedynymi wykonawcami albumu są jego autorzy.--UWAGA!Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie. Oświadczenie do pobrania:http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php Zadbamy, by zachowane były wszystkie względy bezpieczeństwa. AKREDYTACJE MEDIA/FOTO:Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: ola@soldoutagencja.pl Sponsorów i patronów medialnych prosimy o kontakt mailowy: magda@soldoutagencja.pl