Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

HAMMA vol.5: Mehr is Mehr / Memo. / CruzOe / kEczuP

  • Impreza
  • Techno
  • Elektronika
  • Pod dachem

HAMMA vol.5: Mehr is Mehr / Memo. / CruzOe / kEczuP

Piątek, 26 listopada 2021

23:00

TBA
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Znudziła Cię industrialna młócka i kołowrotek powtarzających się nazwisk? HAMMA powraca, znów zapełniając lukę w scenie barwnym, “przygodowym” techno w stylu berlińskiego Sisyphos i jego epickiej Hammahalle.

Za kolejną głęboką, kipiącą od energii podróż odpowiedzą specjaliści z Berlina i Wrocławia - pełni pasji gracze o własnym, charakterystycznym flow, którym powierzane są pod opiekę parkiety najlepszych europejskich klubów i festiwali.

Styl, który reprezentują, jest w Polsce mało obecny. Łatamy tę lukę, a cudowny crowd na każdej odsłonie cyklu utwierdza nas, że jest miejsce na odrobinę koloru w industrialnym krajobrazie wrocławskiego techno.

  • Mehr is Mehr (summa summarum / Station Endlos)

Dziewczyny nie byłyby w stanie ukryć łączącego je uczucia nawet gdyby się starały. Ich więź jest niemal namacalna, gdy z ich przyprawiających o ciarki setów iskrzy moc dwóch dusz połączonych potężną energią. Mehr is Mehr to dwie niezwykłe kobiety, które niejednokrotnie dały już poznać polskiej publiczności swój niepowtarzalny styl epickiego, pędzącego techno pełnego melodii i barw. Nie zmarnujcie okazji i dajcie się im porwać.

  • Memo. (Dazed State)

Członek ekipy Dazed State, do której należą takie asy, jak bohaterowie poprzednich edycji, Leon Licht i Kaufmann. Jako członek sisyphosowej rodziny opiekuje się dźwiękiem w tym niesamowitym, inspirującym nas miejscu, w którym nieraz już dane mu było siadać za sterami tego potężnego sound systemu. Jeśli nie byliście na jego poprzednim występie we Wrocławiu, koniecznie sprawdźcie jego Soundcloud.

Dwóch pozostałych bohaterów line-up’u, znanych z selekcji trudnej do skategoryzowania, nie trzeba przedstawiać.

LINE-UP & LINKS:

MEHR IS MEHR https://soundcloud.com/mehrismehrberlin

MEMO. ︎ https://soundcloud.com/memopunkt

CRUZOE ︎ https://soundcloud.com/cruzoe

KECZUP ︎ https://soundcloud.com/keczup


Nazwa HAMMA nawiązuje do Hammahalle - sali techno w Sisyphos, jednego z najlepszych klubów w Berlinie. To właśnie stamtąd cykl importuje headlinerów i muzyczną stylistykę, mającą urozmaicić wrocławski industrialny krajobraz techno.

W grafice wykorzystano fragmenty rysunku autorstwa Zbigniewa Kasprzaka.

miejsce