Happysad - Rekordowo Letnie Lato | Zabrze [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Rock
  • Pop
  • Polskie
  • Pod dachem

Happysad - Rekordowo Letnie Lato | Zabrze [ZMIANA DATY]

Piątek, 1 października 2021

19:00

od 79 

UWAGA! ZMIANA DATY! Nowy termin to 1.10.2021r. Zakupione bilety zachowują ważność.

Ewentualne zwroty można zgłaszać przez formularz: https://goingapp.pl/form/zwrot-biletu

Rok 2020 jest jak Godzilla. W życie cichej, spokojnej planety wskoczyła z właściwą sobie gracją siekąc na oślep krótkimi łapkami i ogonem. Niektórzy spod gruzów wygrzebują się szybciej, inni wolniej, a są i tacy, których Godzilla, przechadzając się po pogorzelisku, trzyma w garści. No więc próbujemy się z tej garści wyśliznąć?

Okoliczności są jakie są, ale karawana pojedzie nawet po wertepach. Ponownie ruszamy w przerwaną i przeniesioną na jesień trasę promująca naszą nową płytę REKORDOWO LETNIE LATO. Zahaczy ona o Rzeszów, Łódź, Bydgoszcz, Poznań, Zabrze, Sokołów Małopolski, Opole, Bielsko Białą, Kraków, Wrocław i Katowice. Bilety zakupione na wiosnę są oczywiście
ważne, a my zwarci i gotowi.

Pamiętajcie, aby na koncertach dbać o zachowanie odpowiedniej odległości, higieny osobistej i posiadać pod ręką maseczkę, aby móc powiedzieć, że wspólnie #gramybezpiecznie.

Cieszymy się na perspektywę spotkania z Wami. Bardzo.
Do zobaczenia!

Portal interia.pl w recenzji płyty napisał: To naprawdę świetne, melodyjne, ale jednocześnie uciekające w nieoczywiste strony kompozycje... dodając także: Ewolucja Happysadu jest jedną z najbardziej fascynujących i satysfakcjonujących w historii polskiego rocka.

Na program każdego występu złożą się piosenki z Rekordowo Letniego Lata
i najbardziej znane utwory zespołu. Koncert odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, w oparciu o bieżące zalecenia Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Liczba publiczności jest ograniczona, a między uczestnikami wydarzenia zachowane zostaną odstępy. Udział w koncercie będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej, które przekażą Organizatorowi podpisane Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia.

Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu.