Her impact x Miami Wars

  • Inne

Her impact x Miami Wars

Piątek, 17 lipca 2020

12:00

TBA
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Od samego początku naszym celem było organizowanie wydarzeń dla Was. Niestety moment otwarcia platformy zbiegł się z początkiem pandemii, dlatego skupiliśmy się na wydarzeniach online. Zgodnie z nowymi wytycznymi i powolnym odmrażaniem, również i my zaczynamy wychodzić „na zewnątrz”. Chcemy Was poznać i umożliwić Wam networking oraz wysokiej jakości, kameralne spotkania z Ekspertkami Her impact, po których nabierzecie jeszcze więcej poweru do działania. A to wszystko w Miami Wars - miejscu o wyjątkowym klimacie, które stanowi doskonałą przestrzeń do spotkań i rozmów w centum miasta, lecz z dala od jego zgiełku.

W wakacje zorganizujemy dla Was wspólnie wydarzenia w ramach nowego cyklu Her impact x Miami Wars.

Zaplanowaliśmy kilka cyklicznych akcji, które będziemy kontynuować do końca sierpnia:

- Her impact x Miami Wars Meetup czyli inspirujące spotkania z Ekspertkami dla kameralnego grona uczestniczek, połączone z mentoringiem i networkingiem (obowiązują wcześniejsze zapisy),

- Mama Meetup czyli spotkania dla Mam z dziećmi, podczas
których będą one miały możliwość rozmowy z zaproszoną
Ekspertką, networkingu ale także wymiany używanych ubranek i
akcesoriów dziecięcych (wstęp wolny),

- Movie Nights czyli wieczorne pokazy wyjątkowych filmów we współpracy z Partnerami (wstęp wolny).

Wszystkie eventy odbędą się w Miami Wars - Miami Wars to wyjątkowe miejsce nad Wisłą, które działa w zgodzie z dewizą, że nie trzeba wyjeżdżać z miasta, aby odpocząć na łonie natury, tak samo jak nie trzeba jechać na koniec świata, żeby przeżyć prawdziwą przygodę. Na dwóch poziomach plenerowego lokalu, znajduje się najpiękniejsza strefa relaksu nad całą Wisłą nawiązująca do stylistyki kolonialno-egzotycznej i wodniactwa, będącego pasją twórców miejsca. Dlatego Miami Wars to także nowoczesna flota - motorówki, szkuty, barka. Flota jest kobietą!

----------------------------------------------------------------

Her impact x Miami Wars Meetup: How to define value in post-crisis fashion market?

19 czerwca o godzinie 12:00 zapraszamy Was na pierwsze kameralne spotkanie w ramach cyklu Her impact x Miami Wars Meetup.

Tym razem chcemy porozmawiać o wartościach w branży mody i nie tylko. Ostatnie wydarzenia skłaniają nas do refleksji i głębszego poznania procesów produkcji oraz reguł panujących w świecie dóbr luksusowych. Swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami podzielą się z nami wyjątkowe Ekspertki - Anna Jurgaś, Magda Jagnicka oraz Joanna Dłutowska.

Anna Jurgaś - Ekspertka w branży mody. Przez 9 lat redaktor naczelna magazynu Glamour, obecnie co-founder STYLESPOT.pl Studiuje BiznesAI, wykłada na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Współpracuje z organizacja Vital Voices, jako mentorka, mentee i ambasadorka akcji „Jestem Liderka”. Ekspertka i ogromna fanka Millenialsow. Od zawsze związana ze światem kobiet, głęboko wierzy i promuje ich umiejętności przywódcze. W Her impact prowadzi cotygodniowy cykl spotkań „Into the Leader’s Mind”.

Magda Jagnicka - Stylistka i dziennikarka zajmująca się modą. Współpracuje z Glamour Polska, a w portfolio ma sesje z zagranicznych edycji Vogue i Harper’s Bazaar. Jest inicjatorką grupy Boxing Girls, która promuje boks wśród kobiet. Gwiazdy z którymi pracowała w przeszłości: Edyta Górniak, Lewandowscy, Joanna Koroniewska, Beata Tyszkiewicz, Anja Rubik.

Joanna Dłutowska - Joanna pracuje w Boston Consulting Group od 2014 roku. Studiowała w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne) oraz Economics and Management of Innovation and Technology na Uniwersytecie Bocconi w Mediolanie. To własnie tam zainteresowała się branżą fashion, choć moda zawsze była jej wielką pasją. Obecnie jako Project Leader @ BCG wykorzystuje swoją ekspertyzę w tym obszarze na lokalnych i zagranicznych projektach dla globalnych marek. W ostatnim czasie dużo uwagi poświęca także tematyce zrównoważonego rozwoju, szczególnie w branży modowej.

O godzinie 12:00 odbędzie się panel dyskusyjny z Ekspertkami oraz sesja Q&A. Po spotkaniu przewidziany jest networking.

Wydarzenie jest darmowe. Obowiązuje limit miejsc - uczestniczki zostaną wybrane na podstawie wypełnionych ankiet. Zaproszenia wyślemy 15 czerwca.

miejsce

Miami Wars

Warszawa, Bulwar Zaruskiego 12