Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

HIPPIEZA Mielno Festival 2022

  • Festiwal
  • Festiwale muzyczne
  • Polski rap
  • Pop
  • Rap
  • Polskie
  • W plenerze

HIPPIEZA Mielno Festival 2022

HIPPIEZA to festiwal, na którym przeżyjesz niezapomniane chwile! Te trzy dni wspaniałej zabawy pamiętać będziesz do końca życia!

Wydarzenie to nie opiera się tylko na cudownych artystach, świetnie wybrzmiewającej muzyce, ale przede wszystkim na kolorowych atrakcjach, ludziach i tym, aby każdy ponadczasowo się bawił. Tego roku do Mielna zawitają tacy artyści, jak Igo, Mery Spolsky, PROBL3M, Tymek, Nosowska, Kayah, a także parę innych, znanych nazwisk. Festiwal HIPIEZZA zainspirował się Ogólnopolskim Zlotem Hipisów, za czym idą naprawdę niesamowite atrakcje. Zajęcia z yogi i medytacji, czy targi vintage, spotkania z ciekawymi osobistościami, a nawet masaże, którym wtórują dźwięki gongów, czy mis tybetańskich. Co więcej: w piątek i sobotę posiadacze biletów bawią się na specjalnym afterparty, w stylu Silent Disco. To wszystko czeka na Ciebie właśnie tego roku w Mielnie!

Serdecznie zapraszamy na festiwal HIPPIEZA nas nastrojowe polskie morze, gdzie wraz ze swoimi znajomymi przeżyjesz niezapomniane, muzyczne chwile!

występują

informacja organizatora

Już w sierpniu odbędzie się kolejna edycja HIPPIEZY - najgorętszego festiwalu muzycznego nad morzem.

Kiedy? ️ 4-6.08.2022 rok

Gdzie? ️ Mielno, Stadion Miejski Saturn

Czekają nas 3 dni świetnej zabawy z różnorodną muzyką, pozytywnymi ludźmi i wieloma atrakcjami. Mielno zamieni się w kolorowe miasto festiwalowe.

Kto wystąpi? 4.08 (czwartek w godz. 20:00-24:00) -> Każdy bilet upoważnia do wejścia na BEFORE PARTY! BEFORE PARTY set zagra KUBA KARAŚ.

5.08 (piątek w godz. 17:00-24:00) -> DZIEŃ I SZYMI SZYMS, IGO, MERY SPOLSKY, SIDNEY POLAK, RALPH KAMIŃSKI, WANDA I BANDA, PRO8L3M.

6.08 (sobota w godz. 17:00-24:00) -> DZIEŃ II BOKKA, VELLOW, FISZ EMADE TWORZYWO, ZALIA, NOSOWSKA, TYMEK, KAYAH w specjalnym koncercie w klimacie BAŁKAŃSKIM z BUM BUM ORKESTAR.

Dodatkowo w piątek i sobotę bawimy się na afterparty w stylu SILENT DISCO z Zeppy Zepem, Flirtini, Młodym Klaksonem i innymi.

HIPPIEZA to nie tylko wyjątkowa muzyka i wspaniali, kolorowi ludzie, ale też mnóstwo festiwalowych atrakcji. W całym Mielnie pojawi się kilka stref festiwalowych z dodatkowymi atrakcjami w tym m.in. targi vintage, zajęcia z jogi i medytacji, masaż dźwiękiem gongów i mis tybetańskich, spotkania z ciekawymi postaciami i wiele innych. Połączenie najlepszej muzyki, niecodziennych atrakcji oraz wszystkich tych rzeczy z wakacyjną, morską atmosferą Mielna sprawi, że ten festiwal pozostanie na zawsze w Waszej pamięci!

Ceny biletów:

  • bilet jednodniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 149 zł

  • karnet dwudniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 249 zł


Dodatkowo w sprzedaży są bilety COMFORT PASS zawierające dedykowany punkt wymiany opasek, wejście bez kolejki, bar bottle service oraz food corner w cenie 799 PLN. To festiwalowe ALL INCLUSIVE.

Dzieci do 6 roku życia wchodzą bezpłatnie, na bilet rodzica.

Godziny startu i zakończenia mogą różnić się +/- 1h. Ostateczna rozpiska godzinowa pojawi się około miesiąca przed wydarzeniem.

bilety
Karnet 2-dniowy + czwartkowy BEFORE PARTY
od 249
DZIEŃ I PIĄTEK + czwartkowy BEFORE PARTY
od 149
DZIEŃ II SOBOTA + czwartkowy BEFORE PARTY
od 149
COMFORT PASS (CZWARTEK + PIĄTEK + SOBOTA)
od 799